Program Usterka w TVN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Własnie widziałem na TVN-ie "zajawkę" jutrzejszego programu pt. "Usteka". dotyczyc ona ma rzetelności i uczciwości mechaników samochodowych z tzw. Autopomocy. W roli "uszkodzonego" samochódu wystąpi Polonez.

Poniedziałek 23 września TVN godz. 22.05

  
 
dzięki za info.Koniecznie to zobaczę.
Pozdrawiam
  
 
rowniez widzialem ta zapowiedz.Ciekawe co wymysla?? a tak BTW trzeba przyznac ,ze pomysl na taki program jest strzalem w 10
  
 
hehehe to moze byc niezle

moze uslyszymy od faceta probujacego zlokalizowac usterke, tekst w rodzaju: "ten typ tak ma"
  
 
Dobrze ze przeczytałem post. Oglądnę napewno.
  
 
powiem wam ogladam to zawsze....program jest po prostu extra...monterzy odwalaja taka fuszere ze glowa boli...
ostatnio montowali drzwi antywlamaniowe ale nie dopasowali futryny...i okazalo sie ze kupili za mała to drzwi postawili na piance i gipsie....tak ze jakby ktos pociagnał z buta to byloby po drzwiach antywlamaniowych za 1300 zeta....
zreszta koles sam tam mowi ze drzwi niewarte ceny ale zachecał ostro do kupienia....
A w pierwszym programie wymieniali zamki w drzwiach co sie działo to panowie....to trzeba zobaczyc
  
 
Prawie rok temu, w którejś z motoryzacyjnych gazet był artykuł na temat pomocy drogowej. W starym Passacie zdjęli przewód zapłonowy i wzywali po kolei różne Auto-Pomoce. Panowie mechanicy kręcili głowami, robili mądre miny i na ogół ich pomoc konczyła sie propozycją odwiezienia samochodu na lawecie do jakiegoś warsztatu. Rzekomo, a może rzeczywiście nie byli w stanie stwierdzic przyczyny awarii - za to cenniki mieli naprawdę wyśrubowane. Aż w końcu znalazł się pewien pan Henio, założył doraźnie jakiś stary przewód, samochód uruchomił i stwierdził, że nie ma za co brać pieniędzy...
  
 
sprawa z przewodem przypomniała mi pewne zdarzenie które miało miejsce w peugeocie 406 mojego brata . otóż samochód po przegądzie w autoryzowanym serwisie zaczął przerywać ,jazda stawała się niemożliwa , gdy wrócił do serwisu mądre głowy chodziły ,mysłaly i siały wizję wymiany układów za cięzkie pieniądze ,jako że byłem z bratem troche sie rozzłościłem i grzecznie poprosiłem aby sprawdzono chodziaz połaczenia przewodów bo oni nic tylko zostawic samochód do wymiany komputera ,bo tester wykazywał usterke zasilania.no i okazało się że wtyczka łącząca cewki z e świecami była nie do końca wetknięta w gniazdo. szukali palacza na kajak.
  
 
Witam.
Trzeba ten program nagrać i zamiścić w necie jako przestrogę

Pozdrawiam

  
 
szkoda że nikt nie wiedział kieedy nagryają ten odcinek można by się było zjawić przed kamerą np 10 poldkami z naszego klubu i pomuc kobiecie hihihihihihihihiii niezła reklama naszego klubu.
  
 
Dzięki za wiadomość.... To trzeba zobaczyć...
  
 
To sobie poogladamy mechaników przy pracy )))Im rączki się tylko dobrze wysuwają do pieniażków....
  
 
Coz prawda jest taka ze przyczyny usterek sa czasem banalne, brak masy, zly styk, cos sie podwiesilo itp. A ze przy okazji mozna wymienic caly element i lepiej zarobic...
  
 
Ja z mojej kilkunastoletniej praktyki jako mechanik wiem, że zazwyczaj nie psuje się nagle wszystko. Większość usterek jest wynikiem właśnie jakiejś pierdółki, a to spadł kabelek, a to się przetarł, a to się coś poluzowało, a to czegoś do końca nie wcisnęli itd itp.

Pozdrawiam

  
 
Uwaga Uwaga!

Jeszcze reklamy i zaczyna się "USTERKA"!!!!!!!!!
  
 
I jak się podobało?

Najlepszy był ten ostatni "fachman"
  
 
Fakt, sam bym nie wpadl na to ze to ten przewod,
ale ostatni to naprawde "super fachman"
az sie sam kalasz w szafie przeladowal.

  
 
trzeba przyznac,ze najlepiej wozic ze soba ksiazke Morawskiego, ktora kosztuje ok 50 zeta i probowac samemu dociec,moze lepiej by na tym sie wyszło
  
 
Ostatni "specjalista" niezły był
Ten kabelek zawsze ze sobą wożę bo już 3 razy mi się ukruszał.Podobno jest to spowodowane wadliwym surowcem z którego jest wykonany.
  
 
Mówcie co chcecie, ale SPRZEDAŻ zielonego kabelka to chyba po dzisiejszym programie wzrośnie.