Rekomendacje - sklepy / usługi / inne - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-11-17 20:14:22, przemeck pisze:
dziś rano odpaliłem Ome i... pomyślałem sobie słysząc wydobywający się hałas... albo Św. Mikołaj podarował mi wydech Remus'a... ale jakoś do Świąt daleko... albo coś mi sie spier... jadąc do roboty... (ale ludziska się gapili... pewnie z podziwu)... wjechałem do pierwszego lepszego warsztatu z wielką reklamą "tłumiki". Odczekałem dobre pół godziny, na zwolnienie kanału... po kilkuminutowych ogledzinach okazało się, że poszła złączka elastyczna (Q50 110mm). Pytam ile. Gość odpowiada, że w ASO nie bawią się w wymianę elementu, lecz wymieniają całość - z tłumikiem i kat. - w promocyjnej cenie za (uwaga!!!) 3.700. Na widok moich oczu... spec powiedział, że jak rano wstawię auto, to wieczorem będzie do odbioru... koszt (tylko!) 300 zeta, ale trzeba się dwa dni wcześniej umawiać. Odetchnąłem trochę z ulgą, ale coś mnie tknęło rozpuscic wśród znajomych wici o specach od tłumika. Kumpel poradził mi warsztat na Młodzienczej 40 w W-wie. Zadzwoniłem i facet mówi, że to standartowa usterka - wie o co chodzi - koszt 180 zeta. Na moje pytanie kiedy, gość odpowiada: dawaj pan teraz... jak to teraz? nie muszę sie zapisywać? ... a po ... ? przyjechałem na 17. o 17 45 było po krzyku!!! koszt 180 zeta!!! facet zna się na rzeczy - nie robi doświadczeń, tylko robi to, co do niego należy - z zamknietymi oczami. POLECAM!!!! obiema ręk... nogami też!!! pozdrawiam ps. wygechy i tłumiki robią napewno... co jeszcze? nie wiem. telefon w każdej książce tel. Młodzieńcza 40 - od Radzyminskiej przed światłami w prawo. null



podobna awaria:
Polecam warsztat na ul. Harfowej 4 w Warszawie, tel.: (22) 846-52-52, 823-94-80, .
Koszt elastycznego łacznika wydechu do Omy B z montażem 120-130 pln.

Wszystko ładnie połatane. Jedyną wadą jest, że jak przyjechałem o 7 rano to byłem 5 w kolejce.


[ wiadomość edytowana przez: Grande dnia 2006-09-26 12:28:06 ]
  
 
OLSZTYN

Wymiana Opon
drobna mechanika
Alarmy


Auto-Line
ul. Poranna 19
Olsztyn-Gutkowo

Tel 501632585
660521618

Dla klubowiczow Bestiales duze rabaty przy wymianie opon!!!

Polecam

[ wiadomość edytowana przez: zapex dnia 2006-10-29 13:56:18 ]

[ wiadomość edytowana przez: zapex dnia 2006-10-29 13:56:48 ]
  
 
WARSZAWA

Naprawde polecam goraco warsztat AUTOPRECYZJA AUTOMAT YCZNE SKRZYNIE BIEGÓW, Stara Wieś k.Nadarzyna al Katowicka 250 tel 505877104
panowie robia bardzo dokladnie i konkurencyjnie finansowo!!!
  
 
Firma: Bosta PHU
Adres: Raszyn, ul. Lipowa 4
Tel: (22)720-20-64, (22) 720-56-77
Bosta PHU

Jadąc Grójecką w stronę Janek trzeba skręcić w prawo w Słowikowskiego (chyba drugie światła za tablicą Raszyn). Potem pierwsza w lewo i zaraz jeszcze raz w lewo.

Robiłem u nich zbieżność w Omie - koszt 80pln. Na koniec dostaje się wydruk z inforamcją. Czas zależy od stanu śrub - u mnie zajęło 30 min.
  
 
ASKO SERWIS
ul. Ostroroga 24B
Warszawa

Normalnie mocarze w podwoziu (zawiecha, geoma, hamule itp.) przy cenach bez wygłupów.
Przyznaję 10 na 10 punktów możliwych, a trochę warsztatów już w życiu widziałem. Kurde, że też ja wcześniej motałem sie z warsztatami-łosiami, a pod nosem działał taki majstersztyk
  
 
Witam, po ostatnich kłopotach z instalką KOLTEC polecam serwis - zakład instalacji i serwisu instalacji włoskich i holenderskich:

KIELCE ul. Kruszelnickiego 231
tel. 0-41 345 55 27; 347 60 20

dojazd: z kierunku Łódź - Kielce za wiaduktem obwodnicy Kraków-Warszawa skręcić w prawo w pierwszą ulicę ( przed mostkiem) i do końca prosto, firma po lewej stronie.
Z całą odpowiedzialnością polecam firmę solidna, fachowiec konkretny, ceny przyjazne. Konrad
  
 
"BENDIX-Anna Zajkowska, Michał Adamiec" S.J
05-092 Łomianki ul.Kolejowa 117a
tel. 0-22 768-72-00, fax 0-22 768-72-02

Czym się zajmują? Można się domyślić - regeneracja rozruszników.

I nie wchodzi w grę tylko wymiana słynnego bendiksa lecz regeneracja wszystkiego co się da.

Robocizna za 1 rozrusznik - 100zł + koszt materiałów = całość 230-250.
  
 
Przeźmierowo pod Poznaniem, ul. Rynkowej 42, tanie elementy układów chłodniczych, nowe i używane. Na nowe rok gwarancji, na używki pół roku.

Np. nowe wisko 210zł.
  
 
Wrocław - Legnicka 72
Hurtownia motoryzacyjna FOTA
Pracuje tam więc blizsze szczegóły na priv.
  
 
Sklep raczej tylko dla Wawki
Ceny raczej powalające IC, IT, Fota i takie tam na kolana...
Bez żadnych tajemnych numerków i tym podobnych "gupot".

Niem-Cars
Części do samochodów niemieckich tel. 0 22 799 21 56,
05-270 Marki, ul.Słoneczna 2a (wejście od ul.Piłsudskiego zaraz za salonem Honda Matraszek).
  
 
Chcialbym polecic sklep OPEL SHOP-Poznan.Duzy wybor czesci oryginalnych o znacznie nizszych cenach nawet do 50% taniej(przynajmniej w porownaniu z cenami w sklepach w zywcu)prowadza sprzedaz wysylkowa.Sam zamiawialem kilka razy przewaznie telefonicznie i jestem zadowolony.OPEL SHOP-Poznan telefon 618674316
  
 
Ja POLECAM warsztat, w którym doskonale sobie radzą z silnikami diesla, a napewno z omegowym 2,5TD. Ceny nie do przebicia przez innych, sprawdziłem na własnej skórze/aucie/portfelu
Jestem MEGA zadowolony, jak teraz chodzi silnik, jakie ma osiągi/spalanie oraz z ceny jaką za to zapłaciłem.
W innym warszatcie już 2 lata temu założyli mi ustrojstwo do podgrzewania świec za każdym razem, bo słabo palił na ciepłym i twierdzili, że pompa się kończy. Pan Strama wszystko ustawił jak trzeba, a ustrojstwo wywalił (teraz leży u mnie w garażu), a samochód pali jak "szwajcar", czy zimny, czy ciepły. Oczywiście nie regenerował pompy, bo jest w doskonałym stanie
Nie bójcie się, że warsztat ma w garażu w domu, to jak widać nie ma znaczenia, inni mają super warsztaty, a niewiele potrafią...

Strama Andrzej. Diesel service, naprawa pomp wtryskowych.
Michał Strama. Auto-Elektro. Chip tuning.
tel. 0 77 415 50 82
49-200 Grodków, Dąbrowskiej 7
pow.brzeski, woj. opolskie


  
 
Cytat:
2007-10-10 11:29:25, sewcio pisze:
Ja POLECAM warsztat, w którym doskonale sobie radzą z silnikami diesla, a napewno z omegowym 2,5TD. Ceny nie do przebicia przez innych, sprawdziłem na własnej skórze/aucie/portfelu Jestem MEGA zadowolony, jak teraz chodzi silnik, jakie ma osiągi/spalanie oraz z ceny jaką za to zapłaciłem. W innym warszatcie już 2 lata temu założyli mi ustrojstwo do podgrzewania świec za każdym razem, bo słabo palił na ciepłym i twierdzili, że pompa się kończy. Pan Strama wszystko ustawił jak trzeba, a ustrojstwo wywalił (teraz leży u mnie w garażu), a samochód pali jak "szwajcar", czy zimny, czy ciepły. Oczywiście nie regenerował pompy, bo jest w doskonałym stanie Nie bójcie się, że warsztat ma w garażu w domu, to jak widać nie ma znaczenia, inni mają super warsztaty, a niewiele potrafią... Strama Andrzej. Diesel service, naprawa pomp wtryskowych. Michał Strama. Auto-Elektro. Chip tuning. tel. 0 77 415 50 82 49-200 Grodków, Dąbrowskiej 7 pow.brzeski, woj. opolskie



Mogę także polecić ten warsztat. Regulacja dawki paliwa, wymiana świecy za 120 zł to raczej nie wygórowana cena.
Warsztat bardzo niepozorny z wyglądu, ale facet zna się na rzeczy, pompy wtryskowe naprawia chyba od wszystkiego co ma silnik diesla np. od walca drogowego ( sam widziałem).
  
 
Ciagle o tym zapominam, ale wlasnie sobie przypomnialem, wiec polecam

Mechanik - Warszawa:
Jak narazie goscie sie rozkrecaja, wiec nie maja specjalistycznych urzadzen pomiarowych itp sprzetow elektronicznych. Glownie zajmuja sie mechanika i wymiana czesci. Robilem u nich juz kilka razy i jestem super zadowolony jak i pod katem obslugi jak i ceny Dla nich nie ma rzeczy nie do zrobienia, marudzenia ze sie nie da, po prostu ogladaja i biora sie do roboty. Maja bardzo dobra wiedze jesli chodzi o Omegi, zwlaszcza ze jeden z nich mial A, a teraz drugi ma B Nie wiem jak z nimi jesli chodzi o diesle, ale na benzyniakach sie znaja
Chlopaki mieszcza sie na Radzyminskiej 207
tel: 604-890-512 Artur Rafa
Mozecie powiedziec, ze macie kontakt od Bartka z 3.0

Szybiarz - Warszawa:
Bardzo fachowa, uprzejma i jak na Warszawskie warunki tania obsluga. Za wymiane przedniej szyby w Omie A razem z szyba rzecz jasna, dalem 380zl. Szyba zielona z paskiem znacznie wiekszym niz w oryginale. Z wykonania jestem super zadowolony i moge smialo polecic.
Starszy jegomosc miesci sie przy ul. Inżynierskiej 6,
tel: 618-05-65, 0-602-227-969
Z ciekawosci zapytalem sie o koszt przyciemnienia szyb w Omie A sedan i wyszlo 400zl za calosc i gwarancja na 7lat

pozdrawiam
  
 
Michniewski K., inż. Diesel. Regeneracja wtryskiwaczy
tel. 0 605 83 55 45
41-200 Sosnowiec, Mikołajczyka 25
pow.Sosnowiec, woj. śląskie
michniewski1@wp.pl

Gość sprawdza wtryski za FREE, przy tej okazji pięknie je przeczyszcza na maszynie.
Wymienia też końcówki na nowe dla 2,5TD, do innych nie wiem - musicie dzwonić - cena bardzo atrakcyjna.
POLECAM
  
 
poduszki i inne wynalazki, gosc sie zna i jest konkretny - wiem cos o tym
Tomcar
  
 
"JB Auto"
ul.Rzeczpospolitej 2 (zaplecze stacji Shell)
Gdańsk - Zaspa

Zajmują się przedwszystkim Oplami i żadna usterka Omegi nie jest im obca. Oczywiście możliwość podłączenia do komputera.
  
 
ASKO SERWIS
ul. Ostroroga 24B
Warszawa

Napisał Maxleos:

Normalnie mocarze w podwoziu (zawiecha, geoma, hamule itp.) przy cenach bez wygłupów.
Przyznaję 10 na 10 punktów możliwych, a trochę warsztatów już w życiu widziałem. Kurde, że też ja wcześniej motałem sie z warsztatami-łosiami, a pod nosem działał taki majstersztyk

-------------------------------

Generalnie TAK, ale mam następujące uwagi:

- po wymontowaniu zacisku hamulca z obejmą, wisiał na weżyku hamulcowym, zamiast przymocować do sprężyny położony na tarczy - spadł był, podczepił zaciski po moim pytaniu czy by nie było lepiej gdyby je zamocować, ale okazał swoją irytację i niezadowolenie

- regulacja geometrii, sprzęt zajebisty, tylko regulacja bez obciążenia miejc kierowcy i pasażera, bagażnika (symulacja pełnego baku),

- inne nastawy (normatywne w urządzeniu) dla tylnego zawieszenia niż podaje TIS dla rocznika modelowego 99 (może się zmieniło)

- może się czepiam, ale wg mnie można było dokładniej ustawić geometrię niż to zrobiono w mojej omie, niby wszystko w normie ale jednak ........ zostaje niedosyt.

Czy zawsze trzeba stać, patrzeć na ręce i mówić jak powinno być prawidłowo zrobione?

Stałem, obserwowałem i nie "wymądrzałem się".
Zastanawiam się co by było, gdyby mnie tam nie było.

maks
  
 
tym którzy mają 2.5 td(s) na DOLNYŚLĄSKU zdecydowanie polecam dwa zakłady:

Diesel-Service.
0 71 316 25 82 - telefon
55-050 (p-ta Sobotka), Sobótka, Zaułek Świdnicki 3a
profesionalna obsługa i sprzęt, zakład o bardzo dobrej renomie z zapleczem znany od wielu lat szczególnie z napraw pomp wtryskowych , ukałdów paliwowych i mechaniki, na wykonane usługi jest wystawiana karta gwarancyjna. Całe 6 miesiecy straciłem na magików z lapsami po garażach oma wytrzymała moja kieszeń nie ! sobótka zakonczyła problemy w jeden dzień.



JG AUTO OPEL SERWIS
Janusz Olszewski
ul.Karkonoska 39
Wroclaw 53-015
tel. 071 362 85 68
kom. 0603 799 562
wszelkie problemy z elektroniką, profesionalna diagnostyką Tech2 ustawienia - mechanika.
Jeżeli z jakiegoś powodu oma wam niedomaga to napewno jest to jedyny zaklad który potrafi prawidłow zdiagnozować usterke i nie naciągając was na koszty ją usunąć - pan Janusz ma jedną zasade niema efektu nie ma rachunku, omegi to prawie ich pasja pan Janusz ma teraz V6.





  
 
Jeśli chodzi o części samochodowe Zapraszam DO RS Auto Części
DO -30% od cen detalicznych Foty czy intercarsu
współpracujemy z 6 hurtowniami więc mamy pełen asortyment Specjalizujemy sie w Ukłądach hamulcowych
w ofercie naszej znajdziesz
uszczelki do silnika
amortyzatory
części zawieszenia
świece i przewody
filtry
klocki
tarcze
lampy
rozrządy
ukłądy kierownicze

Części do Samochodów Europejskich i Japońskich

www.tanioidobrze.pl TEL:698 610 046
Doradzimy dobierzemy wyślemy

Wysyłak cały kraj
kurier Pczta