Rekomendacje - sklepy / usługi / inne - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-24 00:50:03, zpetz pisze:
tym którzy mają 2.5 td(s) na DOLNYŚLĄSKU zdecydowanie polecam dwa zakłady: Diesel-Service. 0 71 316 25 82 - telefon 55-050 (p-ta Sobotka), Sobótka, Zaułek Świdnicki 3a profesionalna obsługa i sprzęt, zakład o bardzo dobrej renomie z zapleczem znany od wielu lat szczególnie z napraw pomp wtryskowych , ukałdów paliwowych i mechaniki, na wykonane usługi jest wystawiana karta gwarancyjna. Całe 6 miesiecy straciłem na magików z lapsami po garażach oma wytrzymała moja kieszeń nie ! sobótka zakonczyła problemy w jeden dzień. JG AUTO OPEL SERWIS Janusz Olszewski ul.Karkonoska 39 Wroclaw 53-015 tel. 071 362 85 68 kom. 0603 799 562 wszelkie problemy z elektroniką, profesionalna diagnostyką Tech2 ustawienia - mechanika. Jeżeli z jakiegoś powodu oma wam niedomaga to napewno jest to jedyny zaklad który potrafi prawidłow zdiagnozować usterke i nie naciągając was na koszty ją usunąć - pan Janusz ma jedną zasade niema efektu nie ma rachunku, omegi to prawie ich pasja pan Janusz ma teraz V6.



Również polecam


Pozdrawiam Nelson
  
 
Cytat:
JG AUTO OPEL SERWIS
Janusz Olszewski
ul.Karkonoska 39
Wroclaw 53-015
tel. 071 362 85 68
kom. 0603 799 562
wszelkie problemy z elektroniką, profesionalna diagnostyką Tech2 ustawienia - mechanika.
Jeżeli z jakiegoś powodu oma wam niedomaga to napewno jest to jedyny zaklad który potrafi prawidłow zdiagnozować usterke i nie naciągając was na koszty ją usunąć - pan Janusz ma jedną zasade niema efektu nie ma rachunku, omegi to prawie ich pasja pan Janusz ma teraz V6.



Szczerze odradzam.
Ostatnio robiłem po nim auto. zmienił cewke w v6 na nowa ktora okazała sie uzywana.
Podmienił kable z championa na sentecha ktore sie po urywały
Wtryski gazowe ( jak to nazywał majtały mu sie)
To zrobił dziury w pokrywie kolektora ssacego nie gwintujac ich
Posmarował silikonem bezbarwnym przyłozył wtryski do kolektora i włozył 4 jakies srubki w dziurki zeby sie nie przesuwały
A silnik syczał jak by wszystkie mozliwe podcisnienia były zdjete.
  
 
przeniesione z posta:

Niedawno podałem namiar na fachowca od automatów, znacznie tańszego od warsztatów z "wielkim szyldem", ale widzę, że teraz tamten wątek się nie otwiera - chyba coś lub ktoś zepsuło link (przypadek lub może... "strona zainteresowana brakiem taniej alternatywy"?). Dlatego podaję jeszcze raz, może komuś się przyda:

Pionki,
ul. Armii Krajowej 23,
tel. 694 228 395



autor: Maxleos
  
 
sorki za powtorke ....
--------------------------------------------
czolem Panie/Panowie

kolezka otwiera przedstawicielstwo znanej firmy z grupy Wurtha, w Polsce.
Chemia samochodowa, w tym specyfiki do silnikow zagazowanych.
Jesli ktos widzi szanse na wspolprace prosze o kontakt.
Jest szansa na dobre ceny i dostep do marki.

Polecam koles kumaty i powazny.
Powoluj sie na mnie, gdyby byly problemu kontakt ze mna

pozdrawiam wszystkich
rasek
--------------------------------------------
Grzegorz Wilczynski
+48 601 462 788
grzegorz.wilczynski@tunap.pl
  
 
Niestety muszę odwołać poniższe słowa i to bardzo poważnie...
To co napisałem poniżej, to był fart tego gościa, po prostu raz mu się udało trafić z ustawieniami i auto chodziło niecałe 3 miesiące dobrze... potem przeskoczył mi łańcuch na rozrządzie, chciałem kupić kompletny rozrząd, ale on rozłożył i powiedział "chłopie nie pchaj się w koszty, tylko napinacz jest zepsuty i po wymianie będzie super", ale niestety była tragedia... Nie potrafił ustawić auta, żeby nawet na zimnym dobrze paliło, już nie wspomnę jak chodził silnik... W końcu osobiście sobie wszystko ustawiłem, dzięki pomocy BENY_2_5_TDS. Niestety po 3 miesiącach znowu przeskoczył łańcuch i co gorsza przy tej okazji zauważyłem, że cieknie spod uszczelki głowicy, czyli gość źle zrobił robotę przy głowicy i źle postawił diagnozę odnośnie rozrządu...
Dzwoniłem do niego i zgłaszałem jako reklamację, jako że zapłaciłem 600pln za robotę. Chciałem zwrotu kosztów samej robocizny, bez kosztu uszczelki pod głowicą i innych części. Nie zgodził się, powiedział że zrobi wszystko jeszcze raz w ramach reklamacji i że poniesie koszt uszczelki pod głowicą.
Kupiłem wszystkie części - kompletny rozrząd. Niestety Strama po zakończonej robocie zażądał ode mnie zapłaty za 4 świece żarowe, które musiał wymienić. Koszt świec wynosił 144pln, mnie był winien 100pln za uszczelkę pod głowicę, więc powiedziałem że zapłacę różnicę i będziemy kwita, niestety w tym momencie zaczął się koszmar, gość szybko wyciągnął kluczyki ze stacyjki i powiedział, że to nie jego wina, że ciekło spod uszczelki (a kogo?? moja do kur.. nędzy...) i on się nie poczuwa do zapłaty za tę nową, dodam że wcześniej, przed jego robotą z uszczelki nigdzie nic nie ciekło. Dodatkowo jak zacząłem się denerwować, to jeszcze jego żona z wielkim ryjem zaczęła krzyczeć i jego córka z tak samym wielkim ryjem też. Miałem wezwać policję, ale w końcu dałem sobie spokój, bo byłem zmęczony sytuacją, położyłem 150pln na stole, gość mi wydał 6pln, po czym jego baby nagle zaczęły krzyczeć, że kładłem na stole 200pln (2x100), a on mi wydał 56pln, a teraz na stole leży 150pln i że jestem oszustem, bo podmieniłem banknoty. Zastanawiam się, jak mogłem to zrobić, jeśli pieniądze kładłem na stole w kuchni, a potem wygonili mnie na korytarz i tam czekałem na resztę. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, poprostu kłamią w żywe oczy, wcześniejsze ustalenia nijak się mają do rzeczywistości. Dodatkowo jak wyjeżdżałem z jego garażu, to mnie tak pokierował, że gdyby nie mój refleks, pojechałbym całym bokiem po murku, ale to już ewidentnie była jego złośliwość i chęć jakiejś chorej niezasłużonej zemsty...
LUDZIE, UNIKAJCIE TEGO GOŚCIA I JEGO RODZINY JAK OGNIA!!!

Cytat:
2007-10-10 11:29:25, sewcio pisze:
Ja POLECAM warsztat, w którym doskonale sobie radzą z silnikami diesla, a napewno z omegowym 2,5TD. Ceny nie do przebicia przez innych, sprawdziłem na własnej skórze/aucie/portfelu Jestem MEGA zadowolony, jak teraz chodzi silnik, jakie ma osiągi/spalanie oraz z ceny jaką za to zapłaciłem. W innym warszatcie już 2 lata temu założyli mi ustrojstwo do podgrzewania świec za każdym razem, bo słabo palił na ciepłym i twierdzili, że pompa się kończy. Pan Strama wszystko ustawił jak trzeba, a ustrojstwo wywalił (teraz leży u mnie w garażu), a samochód pali jak "szwajcar", czy zimny, czy ciepły. Oczywiście nie regenerował pompy, bo jest w doskonałym stanie Nie bójcie się, że warsztat ma w garażu w domu, to jak widać nie ma znaczenia, inni mają super warsztaty, a niewiele potrafią... Strama Andrzej. Diesel service, naprawa pomp wtryskowych. Michał Strama. Auto-Elektro. Chip tuning. tel. 0 77 415 50 82 49-200 Grodków, Dąbrowskiej 7 pow.brzeski, woj. opolskie





[ wiadomość edytowana przez: sewcio dnia 2008-10-12 12:38:17 ]
  
 
sklep z narzędziami dla warsztatów samochodowych:

AN Narzedzia,
Warszawa,
ul. Wóycickiego 5A
tel. 0 22 834 33 88
otwarte do 18.00
  
 
Cytat:
2008-10-12 12:25:18, sewcio pisze:
Niestety muszę odwołać poniższe słowa i to bardzo poważnie... To co napisałem poniżej, to był fart tego gościa, po prostu raz mu się udało trafić z ustawieniami i auto chodziło niecałe 3 miesiące dobrze... potem przeskoczył mi łańcuch na rozrządzie, chciałem kupić kompletny rozrząd, ale on rozłożył i powiedział "chłopie nie pchaj się w koszty, tylko napinacz jest zepsuty i po wymianie będzie super", ale niestety była tragedia... Nie potrafił ustawić auta, żeby nawet na zimnym dobrze paliło, już nie wspomnę jak chodził silnik... W końcu osobiście sobie wszystko ustawiłem, dzięki pomocy BENY_2_5_TDS. Niestety po 3 miesiącach znowu przeskoczył łańcuch i co gorsza przy tej okazji zauważyłem, że cieknie spod uszczelki głowicy, czyli gość źle zrobił robotę przy głowicy i źle postawił diagnozę odnośnie rozrządu... Dzwoniłem do niego i zgłaszałem jako reklamację, jako że zapłaciłem 600pln za robotę. Chciałem zwrotu kosztów samej robocizny, bez kosztu uszczelki pod głowicą i innych części. Nie zgodził się, powiedział że zrobi wszystko jeszcze raz w ramach reklamacji i że poniesie koszt uszczelki pod głowicą. Kupiłem wszystkie części - kompletny rozrząd. Niestety Strama po zakończonej robocie zażądał ode mnie zapłaty za 4 świece żarowe, które musiał wymienić. Koszt świec wynosił 144pln, mnie był winien 100pln za uszczelkę pod głowicę, więc powiedziałem że zapłacę różnicę i będziemy kwita, niestety w tym momencie zaczął się koszmar, gość szybko wyciągnął kluczyki ze stacyjki i powiedział, że to nie jego wina, że ciekło spod uszczelki (a kogo?? moja do kur.. nędzy...) i on się nie poczuwa do zapłaty za tę nową, dodam że wcześniej, przed jego robotą z uszczelki nigdzie nic nie ciekło. Dodatkowo jak zacząłem się denerwować, to jeszcze jego żona z wielkim ryjem zaczęła krzyczeć i jego córka z tak samym wielkim ryjem też. Miałem wezwać policję, ale w końcu dałem sobie spokój, bo byłem zmęczony sytuacją, położyłem 150pln na stole, gość mi wydał 6pln, po czym jego baby nagle zaczęły krzyczeć, że kładłem na stole 200pln (2x100), a on mi wydał 56pln, a teraz na stole leży 150pln i że jestem oszustem, bo podmieniłem banknoty. Zastanawiam się, jak mogłem to zrobić, jeśli pieniądze kładłem na stole w kuchni, a potem wygonili mnie na korytarz i tam czekałem na resztę. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, poprostu kłamią w żywe oczy, wcześniejsze ustalenia nijak się mają do rzeczywistości. Dodatkowo jak wyjeżdżałem z jego garażu, to mnie tak pokierował, że gdyby nie mój refleks, pojechałbym całym bokiem po murku, ale to już ewidentnie była jego złośliwość i chęć jakiejś chorej niezasłużonej zemsty... LUDZIE, UNIKAJCIE TEGO GOŚCIA I JEGO RODZINY JAK OGNIA!!! [ wiadomość edytowana przez: sewcio dnia 2008-10-12 12:38:17 ]




Byłem u tego pana bo jak TU! na tym forum mi powiedziano "masz danie podane na talerzu" jedz do niego sewcio był i jest zadowolony!. Kur...a co ten koleś wyprawiał z moją omega to koszmar! Nie będę w dawał się w szczegóły ale każdy kto ma trochę oleju w głowie to będzie omijał faceta z daleka. Na sewcia nie jestem zły już z nim rozmawiałem ale wyrobiłem sobie pogląd że trzeba sceptycznie podchodzić do tego co jest na forum pisane i każdemu tak radze.
  
 
I ja mialem tam jechac jezusie nazarejski dziekuje ze nie dopusciles do tego wyjazdu
  
 
Polecam:

DIESEL Remo Truck

tel: 0 22 733 24 88
602 390 522

Latchorzew
05-082 Stare Babice k/W-wy
ul.Warszawska 165


Robią diagnostykę, naprawę i regulację układów wtryskowych silników diesla (pompy też).

Posiadają autoryzację Boscha.

Reprezentują "stara" szkołę, jeśli można naprawić naprawiają, a nie wymieniają. Posiadają zaplecze techniczne. Robią sami i mają do tego sprzęt.

Można oddać same wtryski i pompę, lub oddać cały samochód.

Mnie robili wtryski i pompe. Autko zupełnie inaczej śmiga, nie wspomnę o odpalaniu na ciepło, czy zimno na "dotyk". Zużycie paliwa również mniooodziooooooo.

Dwa lata temu, oddałem omę do warsztatu (gdzieś poniżej wskazany), że by "zrobić" silnik. Po tym czasie (dwóch lat) mam wrażenie, że nie koniecznie dobrze to wykonali. Gdzieś wozili wtryski do sprawdzenia. Po krótkim czasie ciekły wtryski (jeździłem kilka razy z reklamacją), z wężyków, później pompa, itd itp do tego stopnia, że silnik był cały mokry od ropy, pomimo małego zużycia 7,5 - 8 l/100km. Niektórzy koledzy wiedzą o tych moich problemach.

Mam przeogromne wrażenie, że w polecanym zakładzie nie odwalaja "spycho techniki", aby klient wyjechał tylko za bramę.

Co ważne mam gwarancję na rok, a nie na 3 mies. lub jakiś drobny przebieg.

Za przemawia również fakt, że w zakładzie za każdym razem jak byłem, było parę, zawsze innych, różnych ciężarówek.

  
 
Witam,
Jak w temacie NCDC 2015, jesli klopot z radiem/CD jak u mnie, prosto do Car-media, Al. Krakowska 61 w Wawie, tel: 601 273 283 (jest strona WWW).

Jest kontakt, znaja przypadki naszych zestawow wiedza o czym mowa i nie boja sie wyzwan, a rady 'kup Pan nowe' nie uslyszycie bez walki. Uff ja jestem happy

Pzdr