Rekomendacje - sklepy / usługi / inne - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przepraszam zapomniałem o numerach telefonu.
GREMAR Kraków ul.Łokietka 39
tel(012)634-1460 sklep i warsztat
(012) 634-55-04 tylko sklep
  
 

Polecam niewielki warsztat samochodowy w CHOSZCZNIE ZACH-POM MC-GAYWER jak sama nazwa wskazuje zrobią wszystko.Nikt nie chciał się podjąć wymiany paska rozrządu w MV6,chłopaki trochę poczytali i wżeli się do roboty zrobili to w dwa dni i wszystko chodzi super.Teraz wymieniają mi uszczelki pod głowicą co wiąże sie z wyciągnięciem silnika a omsia na pełnym wypasie ma trochę kabelków.Jednym słowem nie ma czegoś co nie da się naprawić na tym warsztacie.Są REWELACYJNI CENOWO oraz mają bezpośrednie dojścia do części od dostawców .Mają zawsze sporo roboty pracują od rana do nocy łaczni z dniami wolnymi.ADRES UL.KOLEJOWA 1 Tlf.880090659 / obok postoju taxi/ POLECAM
  
 
Witam,
ja dla odmiany chciałbym pochwalić ASO Mega Białystok i nie jest to żadna kryptoreklama
Kilka dni temu po trasie z Warszawy w garażu odkryłem małą plamkę oleju na podłodze. Ponieważ zbliżał mi się okres wymiany oleju, postanowiłem przy okazji zasygnalizować problem. Diagnoza brzmiała: uszczelniacz tylny wału. Zadowolony (sic!) poszedłem do skierownika zamieszania, ponieważ we wrześniu tenże uszczelniacz wymieniałem właśnie u nich, wieć okazało się, że będę miał wymianę gwarancyjną. Zostawiłem auto... Za godzinę telefon, że to nie z uszczelniacza, ale spod półpanewki się sączy i że będzie to kosztować 300zł (robocizna, po podobno uszczelnia się jakąś masą). Nie wiem, jak Wam, ale mi się odrazu kontrolka czerwona zapala, że ktoś chce mnie poprostu wydymać. Ale, że się nie znam, przyjąłem tą wiadomość z pokorą, poprosiłem tylko o wizję lokalną ze wskazaniem palcem na rzeczoną usterkę. I od tej chwili zaczynają się same przyjemne rzeczy. Panowie udostępnili mi gratis samochód zastępczy na czas naprawy auta, następnego dnia auto naprawili, wstawili nowy czujnik poziomu oleju, ponieważ podobno źle wyglądał i za to wszystko zapłaciłem... 0zł! (Ten czujnik to im się źle w systemie przeksięgował, dlatego darowali mi go gratis). Także na lato życzę wszystkim takich miłych doświadczeń z ASO Pozdrowienia dla ASO Mega Białystok
  
 
Widzisz, czyli miałem rację, że do dobre ludzie
  
 
EDE
Auto gaz, autoalarmy,car audio, i inne.

Olsztyn ul. Bażyńskiego 12
tel. 089 527 27 40

www.ede.auto.pl

Jeśli chodzi o gaz to są prawdziwi fachowcy. Polecam!
  
 
Cytat:
2005-05-11 14:21:54, bbart27 pisze:
OPEL MAX WARSZTAT NAPRAWY SAMOCHODÓW OPEL ul. 3 Maja 38 Chorzów tel. 0 32 348 34 72 Naprawy Opli, przeglądy rejestracyjne i sezonowe, wymiana płynów. Ceny które płaciłem do OMY A 2,0 1991 wymiana oleju w Automacie 126 PLN Lewa końcówka drążka + gumy z prawej i lewej strony 109 PLN Wymiana oleju na Oplowski 10W 40 oczywiście z filtrem 109 PLN Kompetentny człowiek, potrafi doradzić, szkolony przez Opla. Na razie najlepszy warsztat jaki znalazłem na śląsku



W sobotę wymieniłem OLej na Oplowski 10 W 40 - 5l + filtr + wymiana 114 PLN
  
 
Wkleili mi sprawnie szybkę przednią za stówkę.

Auto-Szyby Artur Radosz
03-253 Warszawa, ul. Białołęcka 286 a - woj. mazowieckie
tel. (022) 4237779
W panoramie
  
 
Sklep z łożyskami
FIN S.A. WARSZAWA
ul.Czechowicka 16
tel (022) 612-13-70

WSZYSTKIEGO rodzaju łożyska,każdy rodzaj.rozmiar itp.
www.fin.com.pl


Osobiście kupowałem tam łożysko igiełkowe na wałek skrzyni biegów(przy zmianie skrzyni ) nigdzie nie mogłem dostać a tam - Proszę bardzo.
WAŻNE !!!!! TRZEBA ZNAĆ RODZAJ(kulkowe,igłowe)I ROZMIAR !!!!
POLECAM naprawdę warto.
  
 
EKO-CAR
JASTRZEBIE ZDRÓJ
ul. Przemysłowa 21
tel 032 471 91 37

MONTAŻ INSTALACJI LPG, TUNING LPG, HAMOWNIA "MAHA"

PRINS VSI, LANDI RENZO i inne


polecam!!!!!

są najlepsi!

EKO-CAR
  
 
Cytat:
2004-11-16 20:42:28, kuba pisze:
A jeśli chodzi o tłumiki i haki lub drobne naprawy to: Auto-GL, Warszawa Białołęka, ul. Modlińska 320 tel. 676 86 96 Warsztat może niepozorny, ale tani.


I znów sprawna obsługa. Wymieniłem tylną dubeltówko-pierdziawkę na clasik made in Poland - moje uszy odżywają
Opis działania:
1. Zadzwoń rano- zamów tłumik, umów godzinę wizyty.
2. Przyjedź na umówioną godzinę - 20min(tył) i po sprawie - w przypadku przedniego 60min.
Lżejszy jestem tylko o 130PLN!
  
 
Trochę dziwnie ale...
tym razem nie będę reklamował warsztatu ani sklepu, ale chcę wystawić referencje klubowiczowi Thomi

Ani razu się nie zawiodłem na Thomim jeżeli chodzi o wszelkie naprawy Omegi A.
Każdą naprawę przeprowadził porządnie do końca i nie zostawił mnie z rozbebeszonym wrakiem na chodniku, choć po omacku trza było szukać kluczy i kiszki się z głodu skręcały.

Wszystkie naprawy praktycznie przeprowadził sam zmuszając mnie do biernej asysty.

Jeżeli masz coś do naprawy, a nie masz czasu lub nie wiesz jak zgłoś się do Thomiego na priv lub gg - na pewno Ci pomoże i zrobi to dobrze.

Wszelkie naprawy nie wymagające super specjalistycznego sprzętu i kanału są do zrobienia przez Thomiego.

Zaraz pewnie rzucą się sępy, że to druciarstwo, że tylko warsztat itepe - niech Wam będzie -jeżeli to jest druciarstwo to jest to DRUCIARSTWO NAJWYŻSZEGO LOTU i w dodatku prawie wcale nie męczy kieszni (bo Thomi niestety samym powietrzem nie żyje )
  
 
WROCŁAW
JG AUTO SERWIS (specjalizacja OPEL, renault, vw)
W-w, ul. Karkonoska 39, tel. (071) 362 85 68, 603 799 562

Szef - pan Janusz - jest u nas w pracy (kilka osob ma omy) nazywany 'Pan Omega' , z tego co wiem wieloletni pracownik ASO, sciany ma obwieszone certyfikatami od opla, sam jezdzi MV6, pasjonat - nie ma 'ze sie nie da'

zakres usług - wszystko oprócz blacharki i lakiernictwa,
ma zasade - nie ma efektow - klient nie placi!
dla przykładu: moja oma stracila moc - (ok 12 do setki zamiast
przez 2 tyg oddawalem to na dzien to na 2 w sumie chyba tydzien w warsztacie, sprawdzili wszystko w elektronice - bo komputer cos meldowal - poprawili zrobile sie ok 10.5, jak wyczerpali mozliwosci elektroniczne rozebrali rozrzad i sie okazalo ze klin jakis puscil i mialem fuksa, ze nie skonczylo sie kapitalka - naprawili, jest ogień jest moc - koszt 320 zł,
wczesniej robilem kompletny rozrząd (V6) + wymiana oleju (mobil 1 polsyntetyk z beczki, wymiana wszystkich filtrow, kabiny tez) koszt - ok 1600 zł
takie duperelki jak przestawienie jezyka w komputerze pan Janusz potrafi zrobic 'przy okazji'!
szczerze polecam
aha - ma dostep do sieci dealerskiej opla po najnizszych kosztach a wiele czesci nowych ma taniej, nigdy nie wlozy nie sprawdzonego zamiennika
i jeszcze jedno - wspolpracuje z jakas firma niemiecka, ktora opracowoje programy (chip tuning) koszt 'wzmocnienia' wozka u p. Janusza to jak mowil 1000-1500 zl - niedlugo moja oma tez bedzie jeszcze szybsza

CZEŚCI Z DEMOBILU
W-w, teren portu rzecznego (nie pamietam adresu - okolice Pomorskiej)
tel. (071) 329 25 72,
chlopaki zciagaja czesci z demontazu z Angli, osobiscie kupowalem tylko lusterko (Oma B - el podgrz - 180 zl)
  
 
Witam

Jeżeli Gorzów Wielkopolski to tylko

ACR - Rymsza Krzysztof
Wymiana - Naprawa - Regulacja
ul.Kobylogórska 21
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.095-727-97-13 do 18

Otwarte od 8-18 i soboty od 8-15

Super ceny wszystko prawie od ręki mozna sobie popijać kawke i oglądać TV lub własny samochodzik . A części do wymianki jakie się chce oryginały lub zamienniki do wyboru do koloru. I na dodatek czyściutko i pełne oprzyżądowanie . Naprawdę gorąco polecam . Włąściciel juz kilka razy uratował mi portfelik przed naciagaczami !!!!!! i papudrokami z innych gorzowski warsztacików



Pozdrawiam
Edmund Dantes
  
 
Elektryka w Białymstoku:

AUTO ELEKTRYK
Mieczysław Szarlej i Syn
ul. Białostoczek 1
15-869 Białystok
tel. (85) 652-34-50

Fajny warsztat, fajna obsługa, normalne ceny. Polecam.
  
 
Sklep Częstochowa

GTi Auto-Części
42-200 częstochowa
ul. Strażacka 2/6
Tel. 888 379 195
Mail. pablo-gti@wp.pl

W okolicach Częstochowy taniej nie ma
  
 
dziś rano odpaliłem Ome i... pomyślałem sobie słysząc wydobywający się hałas... albo Św. Mikołaj podarował mi wydech Remus'a... ale jakoś do Świąt daleko... albo coś mi sie spier...
jadąc do roboty... (ale ludziska się gapili... pewnie z podziwu)... wjechałem do pierwszego lepszego warsztatu z wielką reklamą "tłumiki". Odczekałem dobre pół godziny, na zwolnienie kanału... po kilkuminutowych ogledzinach okazało się, że poszła złączka elastyczna (Q50 110mm). Pytam ile. Gość odpowiada, że w ASO nie bawią się w wymianę elementu, lecz wymieniają całość - z tłumikiem i kat. - w promocyjnej cenie za (uwaga!!!) 3.700. Na widok moich oczu... spec powiedział, że jak rano wstawię auto, to wieczorem będzie do odbioru... koszt (tylko!) 300 zeta, ale trzeba się dwa dni wcześniej umawiać. Odetchnąłem trochę z ulgą, ale coś mnie tknęło rozpuscic wśród znajomych wici o specach od tłumika. Kumpel poradził mi warsztat na Młodzienczej 40 w W-wie. Zadzwoniłem i facet mówi, że to standartowa usterka - wie o co chodzi - koszt 180 zeta. Na moje pytanie kiedy, gość odpowiada: dawaj pan teraz... jak to teraz? nie muszę sie zapisywać? ... a po ... ? przyjechałem na 17. o 17 45 było po krzyku!!! koszt 180 zeta!!! facet zna się na rzeczy - nie robi doświadczeń, tylko robi to, co do niego należy - z zamknietymi oczami. POLECAM!!!! obiema ręk... nogami też!!! pozdrawiam
ps. wygechy i tłumiki robią napewno... co jeszcze? nie wiem. telefon w każdej książce tel. Młodzieńcza 40 - od Radzyminskiej przed światłami w prawo. null
  
 
Witam kolegów,
szkoda, ze ja nie mogę napisać rekomendacji mojemu mechanikowi.
Miałem przewidzianą pule kasy na : 1)na naprawe wolnych obrotów, 2) paska klinowego + rozrzadu+ pompa+ wymiana płynu,
3) alternatywnie simering na wale z przodu jesli kapie,4) napr. lub reg. hamulca ręcznego,5) stuki i luzy w zawieszeniu (przód)+ sciaganie lekko na prawo,i ewentualnie jak zostanie kasy, 6) hamulce z przodu.
Miał robic w tej kolejnosci i informowac mnie o kosztach kazdego etapu.
Obrotów nie naprawił (krokowy winien), paska klinowego zapomniał,pompy nie wymienił, bo sie wydaje ,ze jeszcze dobra, płynów tez nie zmienił, reszte zrobił i wykasował prawie 1800,00.
A po regulacji recznego cos chwilami przyblokowuje lewe tylne!
A cała naprawe przesunął termin o tydzien!
NIE POLECAM tego mechanika w Złotowie i choc jest ich za mało....
(Nazwisko mech. zainteresowanym na maila)

  
 
moja druga rada...jeśli mieszkacie niedaleko Wa-wy i macie problem z automatem, to mogę polecić jednego z pierwszych w okolicy mechanika, który już dobrych parę lat temu miał pojecie o skrzyniach automatycznych u Opla. Chyba jest najlepszy, ale to pojecie wzgledne. Za wymianę oleju w skrzyni i za uszczelke tekstylną dałem 300 złotych. W ASO chcieli najmniej - o to w Polsce - 700,-. W naszym pier... drogim mieście - ponad 1000,-. Gość wykonuje też inne drobne naprawy - nawet całkiem nieźle i przede wszystkim w cenach zjadaczy chleba, ale ja polecam go w 100% jesli chodzi o automaty.

OPEL Jan Siczek
Automatyczne skrzynie biegów, przekładnie kierownicze

0 22 729 81 25
05-830 Nadarzyn, Wierzbowa 2a
pow.pruszkowski, woj.mazowieckie
- godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7-17

ps. jak zadzwonicie, to facet wyjasni - jak chłop krowie.... - jak dojechać.
  
 
Auto Gaz do Omegi

zdecydowanie polecam we Wrocławiu AGAZ, ul Gnieźnieniska

savvy
  
 
Generalnie zgadzam się z opinią Vino nt. serwisu

Cartech, sieć QSerwis
Warszawa, ul. Raszynska 16

woj. mazowieckie

z drobną uwagą, że jeśli już jest coś rozmontowane to 'przy okazji' można dokonać dodatkowej wymiany starego/zużytego elementu, itd. itp. Niestety zapominaja o tym.

Podstawowa naprawa SUPER

Polecam.

maks