Groclinki w DF

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam .
W niedziele zostalem szczesliwym posiadaczem tych foteli .
Mam pytanie , ?
Jak wstawic tylna kanape do DF
Pozdrawiam
  
 
cześć pirania, sorry że tak z grubej rury , ale co się dzieje z anmimo? widziałęś się z nim może ostatnio? bo według moich obliczeń powinien dziś wrócić....
a co do groków w DF-ie to ja narazie zainstalowałem na przód a o kanapę się później pomartwię ale mogą być przeciwności
  
 
dzięks za info na priv, a wracając do groków, jeszcze nie przymierzałem ale czy tam nie jest troszkę inne wycięcie na nadkole niż w Poldku? kombinowałeś już coś?
  
 
Kiedys , pare lat temu , jakies 6 jak mialem Df . to wstawielm fotele od poldka , ale nie lamane , pasowalo.
A tych nowych nie przymiezalem. tylko przod wstawilem.
Jest zaje........e.
Tylko musialem wstawic mniejsza kierownice.
Mam 190cm albo 1900 mm
  
 
Cytat:
2004-07-26 12:40:44, pirania pisze:
Kiedys , pare lat temu , jakies 6 jak mialem Df . to wstawielm fotele od poldka , ale nie lamane , pasowalo.
A tych nowych nie przymiezalem. tylko przod wstawilem.
Jest zaje........e.
Tylko musialem wstawic mniejsza kierownice.
Mam 190cm albo 1900 mm



a masz wspomaganie? jeśli nie to o ile mniejsze jest kiera no i jak się kręci?
  
 
Nie mam wspomagania. a kier. jest od malca.
Kredi sie super myslalem ze bedzie zle , ale prawie nic nie odczulem .
Ale nie jestem PUDZIAN
  
 
Malusi od nas z klubu ma komplecik grockow w DFie.Wchodza bez problemu,tylko w siedzisku tylnej kanapy musisz zrobic 2 dziurki i wchodzi ladnie.Zadnej zmiany kierownicy nie bylo,wszystko jest gicior
  
 
Cytat:
2004-07-26 12:35:58, Momik pisze:
dzięks za info na priv, a wracając do groków, jeszcze nie przymierzałem ale czy tam nie jest troszkę inne wycięcie na nadkole niż w Poldku? kombinowałeś już coś?


Momik,ale przeca ty masz kombi,a tam nadkola jak i seryjna kanapa są całkiem inne niż w zwykłym Fiacie.Ja wstawiałem zwykłą kanapę Poldka do kombiaka i rzeźba była okrytna.Musiałem podciąć stelaż oparcia,żeby miało normalny kąt pochylenia.
Jak wygląda montaz kanapy poldka w sedanie - nie wiem,ale podejrzewam,że dużo prościej(mniejsze nadkola).