Co by było gdyby ...? - Syrena model 2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo ciekawy projekt
  
 
Ja pi!!@$%ole !! Wara mi opadła ... Ciekawe ,ciekawe
  
 
ten szklany dach...mmmmm.....miodzio
  
 
Hmmmm... Ciekawe jak to Jarek zrobił.
A tak to zdjęcia są COOL ... po prostu szczena mi opadła i przebiła podłogę. Na wylot

PS. Mi nie chodzi z jakich aut to składali tylko jakim programem.
  
 
Witam! Ja dziś zrobiłem też fotki Syrence milicyjnej w Renicach też w tym samym miejscu, też przy BP. Trochę jest z niej pozabieranych rzeczy

[ wiadomość edytowana przez: jurek_j dnia 2006-02-04 18:11:47 ]
  
 
Autko, ładne, ale jak dla mnie za wysokie. Gratuluję talentu, i umiejętności.
  
 
A Rosjanie w tym czasie....








  
 
gdzies juz byly na forum te foty pobiedy. jak dla mnie to najpiekniejsze auto, ze ja pierd*le!
  
 
jak ma sie kase to mozna wszytsko...
  
 
Tak patrze an to, top ta Pabieda ruska ma jaja, a projekty "nasze" jakies takie bezpłciowe. W ruskiej widze stara pobiede,a le w tej warszawce by Jarek (o ile dobrze zrozmiaem), to ni chuja wawy nie widze...
  
 
Syrena 105 wciąż w produkcji (tyle że w Chinach i jako model)
  
 
Cytat:
2005-07-22 21:26:10, Julo_ pisze:
Tak patrze an to, top ta Pabieda ruska ma jaja, a projekty "nasze" jakies takie bezpłciowe. W ruskiej widze stara pobiede,a le w tej warszawce by Jarek (o ile dobrze zrozmiaem), to ni chuja wawy nie widze...



Mam podobnie niestety nie bede sie zachwycał - wawa w ogole nie podobna -
natomiast co do syreny
ach ta jej dupcia -
natomiast z przodu to do kitu - minimorris po prostu - nic dodac nic ując moze jakby światla byly bardziej pionowo to byloby to
Reasumując
projekt syreny mi sie podoba wawy wcale - pabieda ma jaja i az mi slinka pociekla na jej widok choc - tylna lampa powinna byc obla a nie kanciasta taka

p.s.
co do pobiedy znalazlem kiedys dawno temu strone czlowieka ktory o sobie mowil Bombi czy jakos tak - byly zdjecia z przerabiania M20 na lowridera - mysle ze mozna by potraktowac to jako prototyp tej pabiedy (po prostu zerzniety projekt od niego wiec nie mowcie ze ruscy potrafią )
  
 
Ludzie macie odjazdowe pomysły.Może założymy FSO Garaż.Gdyby tylko był jakiś sponsor...