Ciekawa skrzynia biegów...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam dziwną skrzynię biegów i mimo całodziennych poszukiwań w sieci i analizie serwisówek nie wiem od czego ona jest. Ma na sobie oznaczenia FIAT Lancia C.503.5.23 oraz 5990373. Porównując jej wygląd z obrazkami w serwisówce wydaje mi się, że ma trochę wspólnego ze skrzynią z Delty Integrale, ew. z mocnych Lancii Thema. W komplecie ze skrzynią mam półosie z dziwnymi mocowaniami. Srednice półosi są konkretne [widać, że jedna był modyfikowana], więc i moment przenosi ta skrzynia niezły Widać je w profilu. Człowiek od którego ją kupiłem twierdzi, że jest z Lancii Stratos... W sieci krótka wzmianka o tej skrzyni jest na Tej stronie i o podobnym oznaczeniu skrzyni Na tej stronie. Może ktoś z Was jest w stanie pomóc mi w tym śledztwie?
  
 
O ile mię mój angielski nie zawodzi to na stronce do której link podałeś piszą, że jest to skrzynka od Themy 8.32 czyli tej z silnikiem Ferrari. Moment do przeniesienia to ona miała rzeczywiście niezły - konkretnie 263Nm
  
 
Wszystko się zgadza, ale tam mowa o skrzyni C.503.5.29 oznaczenie bardzo, bardzo podobne, ale jednak inne...
  
 
ups...Chyba powinienem wcześniej chodzić spać.
  
 
Z tej stronki by wynikało że jest to skrzynka zamienna z modelem C.503.5.29 i że montowana była w: "THEMA 200ie AT/DELTA,PRISMA 4WD 1988"