Czy śledzicie co dzieje się w FSO ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poczytajcie sobie http://motoryzacja.interia.pl/szukaj?szukaj=FSO&obszar=isrv&serwis=6&eng=bmc . Szczególnie tą z dnia 2.10 jak dobrze pamiętam
  
 
Nie mogę znaleźć 2.10....
  
 
Sorry mała pomyłka mi się wkradła 2.11.
  
 
Nie wiem jak sprawa wygląda ale mi to śmierdzi
  
 
Nie chce mi sie czytac bo wpadlem na chwile na neta, ale jak oni chca zrobic cos z FSO to niech wywala wszystkich z zazadu to wtedy mozna o czym myslec.
  
 
Eh. nie chcę się myśleć
  
 
Moim osobistym zdaniem rząd powinien coś zdziałać bo przecież oni mają z tego zyski, ale im sie chyba tyłków z meroli nie chce wyturlać i FSO wygląda jak wygląda. Dla mnie było śmieszne kiedy Tata w sklepie się pytał o tylnią szybe i mu krzyknęli podajże 200 coś złotych bo z chin jest. Totalny obłęd, no ale cóż żyjemy w Polsce
  
 
pojebalo kakalo!!!

nowy zarzad i produkowac daewoo ze znaczkiem fso. a co my gorsi? nie mozemy miec wlasnej marki?

huje muje dzikie weze - polakow tez stac na wlasna marke!!!
  
 
cyprys, teraz jest marna szansa na wlasna marke. Wszyscy sie lacza zeby ciac koszta.
  
 
znam smutne fakty... niestety wiem wiem... ale szkoda.
  
 
Ja nie jestem jakims wielkim patriota ze musze jezdzic polskim autem. Fajnie oczywiscie, ale korona mi z glowy nie spadnie jak wsiade w cos innego.
  
 
Najnowsza wiadomość głosi ze umożili długi FSO. Możemy liczyć na pozytywne wpłynięcie tego na FSO . Byle teraz wszystko szło z górki i nasze Poldki dumnie jeździły z logo Fabryki na grilu, po całym świecei
  
 
nie no az takim optymista to ja nie jestem...
  
 
Ekspansja raczej na wschód
  
 
Cytat:
2004-11-06 11:55:49, Quattro pisze:
Ekspansja raczej na wschód

Oni maja swoje lady
  
 
ale poldolot wyjdzie taniej niż łada
  
 
Cytat:
2004-11-06 20:41:03, Quattro pisze:
ale poldolot wyjdzie taniej niż łada

Polemizowal bym
  
 
Nie wiem...
  
 
Zalezy jaka lada. Te najnowsze napewno beda drozsze. ALe one sa nowsze konstrukcyjnie.
  
 
Z tego co mi wiadomo to Ukraińcy chca go wykupić. Dla mnie to żenada