Toyota to auto nie do zajechania - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej nosy do góry!!!

Nowa kategoria już jest T U T A J
  
 
Ej, a gdzie byl ten film co Hamerykanie zajezdzali zdalnie sterowana stara Camry czy Cressidę? Katowali ja i nie mogli jej zarżnąć... Niesamowite to bylo.
  
 
Wiecie co, tak czytam te posty, przede wszystkim "Pancernwagenowy szok" w off-topicu i za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że PRAWDZIWA JAPOŃSKA TECHNOLOGIA RULEZzzz !!!

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-10-21 14:43:27, MisiekII pisze:
Wiecie co, tak czytam te posty, przede wszystkim "Pancernwagenowy szok" w off-topicu i za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że PRAWDZIWA JAPOŃSKA TECHNOLOGIA RULEZzzz !!! Pozdrawiam



Ja jak to czytam to nie mogę oczom uwierzyć, że sa tacy partacze - przecież potem czytają to inni ludzie i tracą zaufanie do danej marki. Każde auto się psuje, co jakiś czas trzeba coś wymienić ale żeby tydzień po zakupie nowego samochodu mieć takie "przeboje" to szok
  
 
C3 RULEZZZ !!!


no tak gdzieś czytałem...
  
 
Po prostu Europa ...
Pozdrawiam
  
 
Nie no to jest jakiś obłęd. Poczytajcie
watek o wichrowaniu sie tarcz w ave
Jak to możliwe, że sposobem zeby pozbyć się jakiejś wady/usterki jest zakup zamiennika a nie oryginalnej części, bo to oryginały są kijowe. No naprawdę tego nie rozumiem...

Japończyk to auto nie do zajechania. Pozdrawiam
  
 
Mam Rolkę z 2000 roku, ostatnia japoneczka. Niedługo przyjdzie mi wymieniać tarcze i aż się boję . Przecież teraz nie wiadomo gdzie to produkowane...

Może poszukać oryginalnych oryginałów i gromadzić na stare lata???
Paranoja!

Pzdr.
  
 
Cytat:
2004-10-28 12:00:22, Kafar pisze:
Mam Rolkę z 2000 roku, ostatnia japoneczka. Niedługo przyjdzie mi wymieniać tarcze i aż się boję . Przecież teraz nie wiadomo gdzie to produkowane... Może poszukać oryginalnych oryginałów i gromadzić na stare lata??? Paranoja! Pzdr.



Ja wymieniałem tarcze i klocki tydzień temu. Sprzedawca twierdził że tarcze (JC) są koreańskie, klocki (wg opakowania) pochodzą z Japonii.