Kapsle do alufelg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam kolegów. Czy może ktoś wie gdzie można kupić kapsle do felg aluminiowych ( fele oryginalne przy atu plusie ). Dzięki
  
 
Jeszcze czegoś takiego nie widziałem
  
 
ja mam jeden - i to niestety do FIATA
  
 
W Poznaniu w hurtownii Daewoo. Ale jeden kosztuje 7pln. Ostatnio były tylko białe.
Ja kupiłem arkusz A-3 czarnej folii samoprzylepnej za 5,50pln , wyciąłem kółko i nakleiłem. Trzyma się już od września mimo mrozów i myjni mechanicznej. Co do estetyki to nie jest tak źle. Warto czymś zakleić , bo potem zbiera się brud i ciężko jest zdjąć koło.
  
 
Ja mialem kapselki fiatowskie wiec pomalowalem sprayem na kolor nadwozia, zabezpieczylem lakierem bezbarwnym. Jezdzilem tak przez cale lato i farba nie zeszla mimo wielokrotnego mycia w myjni
  
 
Cytat:
2004-01-03 16:02:45, danield pisze:
Jeszcze czegoś takiego nie widziałem


W pierwszej chwili też pomyślałem o kołpakach do alufelg

myślę że nie pozostaje nic innego jak odwiedzić kilka szrotów, chyba najszybciej cos znajdziesz
  
 
Cytat:
2004-01-03 21:35:37, GDA pisze:
Cytat:
2004-01-03 16:02:45, danield pisze:
Jeszcze czegoś takiego nie widziałem


W pierwszej chwili też pomyślałem o kołpakach do alufelg

myślę że nie pozostaje nic innego jak odwiedzić kilka szrotów, chyba najszybciej cos znajdziesz



Hehe tak to jest jak człowiek jest niedouczony
  
 
Dla mnie kiedyś tokarz dorabiał do ATS'ów Volkswagenowych ale nie wyszło to najlepiej (mocowanie). Jednak na pewno można to bylo zrobić lepiej, więc jakiś pomysł to jest. Kapselki były z aluminium ofcoz i po wypolerowaniu wyglądały całkiem nieźle.
  
 
Dzięki za info
mati_lecha na jakiej ulicy jest ta hurtownia. Mam szwagra w Poznaniu może mi kupi .
  
 
Cytat:
2004-01-05 08:37:29, kenobi pisze:
Dzięki za info
mati_lecha na jakiej ulicy jest ta hurtownia. Mam szwagra w Poznaniu może mi kupi .




Hurtownia jest na ulicy Gorzysława w Antoninku , na terenie byłego Polmozbytu - teraz jest tam dealer Fiata - firma POL-CAR. tel. 8-76-83-31
  
 
Gdzie w obecnej chwili mogę dostać teraz te kapsle (zaślepki) z napisem FSO lub daewo FSO do fabrycznych aluminiowych felg Polonezowskich ? A może ktoś ma na zbyciu takie kapsle ? W Szczecinie zjeździłem wszystkie sklepy i polmozbyty i nie ma tego
TAKIE KAPSLE MNIE INTERESUJĄ JAK TE

[ wiadomość edytowana przez: -DLUGI- dnia 2004-08-04 21:14:30 ]