Zlot w Rewalu.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spotykamy się w sobotę 7 sierpnia o godzinie 16.00 w Rewalu w okolicach przystanku autobusowego (ulica Westerplatte). Osobiście jeszcze tam nie byłem, ale z mapki wygląda, że jest to jedno z nielicznych miejsc z parkingiem.
Bedą:
- Caroline,
- DeeJay,
- Martyl,
- Andi_K,
- Brunner,
- Malin2,
- Dominik_Olechnowicz,
- AnJay.

Mapka Rewala.

  
 
Parking płatny czy darmowy ?
Z pzdr Malin
  
 
Aleś zadał pytanie... płatny. Pierwsza godzina 500 Euro, następne po 800 Euróf.
  
 
 
 
Śmiejcie się, śmiejcie ale teraz jest moda na płatne parkingi (miejsca parkingowe) we wszystkich miasteczkach i wioskach wczasowych od 4 do 5 zł / godz
  
 
Przypomniało mi się, jak mój kolega - zapalony turysta jadąc w krajowe góry jechał do Czech/na Słowacje, tam parkował za darmo, przechodził przez granicę spowrotem do PL i łaził po górach. Jak się zmęczył to przechodził znowu za granicę i tam jadł, pił, spał. Na złość złodziejskim góralom.
  
 
Cytat:
2004-08-05 13:29:51, piotr-ek pisze:
Przypomniało mi się, jak mój kolega - zapalony turysta jadąc w krajowe góry jechał do Czech/na Słowacje, tam parkował za darmo, przechodził przez granicę spowrotem do PL i łaził po górach. Jak się zmęczył to przechodził znowu za granicę i tam jadł, pił, spał. Na złość złodziejskim góralom.


To co kolaga taki centuś?
Szkot jakiś, czy Poznaniak?
Górale też ludziska i chcą żyć.
  
 
chyba Poznaniak
Ale węże w kieszeni też chcą żyć


[ wiadomość edytowana przez: malin2 dnia 2004-08-05 15:35:04 ]
  
 
Nie wiem, parking widzę na mapie, jak się spotkamy, to dokonamy dyslokacji na bezpłatne miejsca postojowe.
  
 
Rynek jednak działa i w małych miejscowościach

Dwa lata temu w Miedzyzdrojach zrezygnowano z pobierania opłat za parkowanie
po prostu turyści omijali miejscowości z płatnymi parkingami. Zdaje sie że podobnie uczyniono w Dziwnówku, Pobierowie i jeszcze kilku innych miejscowościach.

Ja mimo że mieszkam blisko raczej nie dotrę na zlot, choć bardzo bym chciał. Jest 10% szansa że jednak sie pojawie.
Pozdrawiam!
  
 
Niestety DeeJay i Caroline muszę rano w sobotę wyjechać z Rewala. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi nam to w spotkaniu.
  
 
Ano niestety
Jesteśmy w Łodzi i zajebiście żałujemy, że niemogliśmy zostać
  
 
I po spotkaniu. Zlot odbył się w Rewalu na parkingu za przystankiem autobusowym.
Przybyli (patrząc od lewej):
- Brunner (1,5),
- Andi_K (1,8),
- AnJay (1,8),
- Malin2 (2,0 wersja niemiecka).





Po Rewalu jeździło policyjne Espero 2,0 więc zaprosiliśmy policjantów do wspólnej fotki (negocjował Andi_K).





Niestety Panowie policjanci musieli pojechać dalej.



Różnica w lusterkach wersji polskiej i niemieckiej jest faktycznie zauważalna.





Po wymianie opinii i spostrzeżeń eksploatacyjnych dotyczących naszych samochodów rozjechaliśmy się do domów i domków.
Pozostaje mieć nadzieję, na dalsze spotkania w coraz większym gronie.
Pozdrawiam wszystkich.


[ wiadomość edytowana przez: AnJay dnia 2004-08-09 09:17:47 ]
  
 
Przy tym policyjnym Espero obydwoje zrobiliśmy sobie zdjęcia
Jutro je odbieramy to i niedługo pokażemy na forum
  
 
Lusterka w wersji niemieckiej i koreanskiej nie są manualne tylko nie się nie składają ( manualne - ręczne ) Ręcznie mi je składają. Ale one są elektrycznie regulowane. Ot luźna uwaga, nie tkająca nikogo.
  
 
rodzaj lusterek nie ma nic wspolnego z wersja niemiecka czy koreanska ..chodzi poprostu rok produkcji...auta do pocztku 96 maja inne lusterka od naszych
ja nie dotearlem bo kto jechal ze szczecina nad morze to wie ile to czasu zajmowalo ..takze zjechalem wczesniej z glownej drogi do miedzyzdroi ...
pozdrawiam
  
 
a keyjey był???? z tego co wiem to siedział w trzęsaczu - czy jak to się tam nazywa, wiocha obok rewala!

a ja w sobote byłem 60 km od was

szkoda że się nie spotkaliśmy
  
 
Witam jak widać na zdjęciach Keyjeya nie było,nie dotarł też martyl szkoda Tomek,że będąc 60 km od Nas nie spotkaliśmy się! Malin przyjechał specjalnie z Poznania do Rewala, ale myślę,że nie żałował tak jak My wszyscy-było fajnie (najpierw o autkach a potem przy wspólnym obiadku o życiu prywatnym). Dominik podróż nad morze była krótka (wyjechałem ze Sz-na ok. 13:30 i nie było korków-tylko chwila zwolnienia spowodowana kolizją 4 aut) pozdr. Aha AnJay się pomylił bo mam 1,8
  
 
Witam,

Zgadza się malin2 specjalnie za zlocik przyjechał z Poznania i chwała mu za to.

Ogólnie było niezle no i super pogoda oczywiście
  
 
Ja mam pytańko.
Z jakim silniczkiem było Esperko Policyjne?
I czy miało jakieś modyfikacje (oczywiście poza białymi paskami i kogutem)?