Się chwalę - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak czy siak tył paskudny... bleeee....
  
 
przod jako nawet ładny, tyl brzydki i nie pasuje do przodu, jak robic na gładko to calosc, a tuz tyłu kwadratowy zderzak i obły spoiler na klapie, poprostu wszystko nie trzyma sie kupy, ale wyglada na starannie wykonane. szkoda ze nie jednolity styl no i foty bez alu bo mogloby byc o wiele lepiej
  
 
Cendra a ja sie z toba nie zgodze. Wedlug mnie to auto trzyma sie kupy. Malo tego. Trzyma sie jej tak kurczowo, ze chyba samo zaczelo sie z nia identyfikowac. Kupa panie, moze i starannie wykonany jest, ale nawet pachnaca kupa pozostaje tylko kupą
  
 
to ja raczej kumplowi tego wątku nie pokażę bo sie chłopak zapłacze sam tu raczej nigdy nie zajży
  
 
Cytat:
2005-12-11 01:05:55, Julo_ pisze:
...ale nawet pachnaca kupa pozostaje tylko kupą


i to motto powinien zapamiętać każdy chcący tjuninkować samochód.
  
 
Amen
  
 
jako wielki maniak tuningu... AMEN...

PS. to skrzydlo tak pasuje do tej cegly jak zderzak Puga 206 made by Carzone do DF-a...
  
 
A co mi tam ja też się pochwalę. Dzisiaj poznałem blacharza artystę. Fajny gość, ma wizję i będziemy tworzyć..........
  
 
Ja też mam wizję, kupiłem już nawet niezbędne materiały, żeby za bardzo nie zdradzać szczegółów powiem, że kiziorek będzie troche odbiegał od powszechnie znanego wyglądu Ale tylko drobnymi szczegółami
  
 
Cytat:
2005-12-13 23:17:35, jose pisze:
Ja też mam wizję, kupiłem już nawet niezbędne materiały, żeby za bardzo nie zdradzać szczegółów powiem, że kiziorek będzie troche odbiegał od powszechnie znanego wyglądu Ale tylko drobnymi szczegółami



przód od poloneza założysz, zgadłem ?!
  
 
Od trabanta


[ wiadomość edytowana przez: jose dnia 2005-12-14 12:25:41 ]
  
 
Lord Wader & Wing Commander
  
 
NO!! to teraz chwalę się już zasadniczo TYM co od kilku dni arkuje w moim garażu!!!!!

  
 
gratuluje zakupu
  
 
O ile jest cofnięty licznik? - Pytam bo szóstka jest na innej wysokości niż czwórka. A poza tym gratuluję.
  
 
Cytat:
O ile jest cofnięty licznik? - Pytam bo szóstka jest na innej wysokości niż czwórka. A poza tym gratuluję.



też mnie zastanawiało to przesunięcie, ale znam ten samochód i właściciela od wielu lat i wiem że nie oszukane! w sumie to autko parkuje teraz 6 garazy dalej w tym samym żędzie bo to sąsiad mechanicznie igiełka, a ruda ledwo zauważalna!! naprawde nie wiedziałem (po doświadczenhiach z moją szara bestią 87 że poldek może się tak zbierać
  
 
gtaruluje
ja tez jestem ciekawy jak idealnie zrobiony silnik 1.6 na gazniku moze sie zbierac... bo ten mój to chyba juz padaka
  
 
Mój służbowy 1,6 SLE (na kołach 175) dobiegał do 180 km/h. gaźnik był przywieziony prosto z FOS Łódź, resztę robili moje mechaniory - ale to było auto z duszą .
Spod świateł zostawiał audi i merce.
  
 
a oto więcej fotek mojej bestii już na zimówkach




Zaznaczam że silniczek nie był myty, on tak wyglądał u poprzedniego właściciela zawsze, mam nadzieje że uda mi się tą tendencje utrzymać
  
 
Cytat:
2005-12-15 23:52:33, sova pisze:
naprawde nie wiedziałem (po doświadczenhiach z moją szara bestią 87 że poldek może się tak zbierać




abimex to i się zbiera

gratuluję zakupu no i kolorek tyż pikny