"A gdzie jest..." czyli komora silnika 1,8 - Strona 2

  szukane wyrażenia:   komora
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie wiem... butelka ci wystarczy... spokojnie... odpowietrzac napewno bedzie trzeba... jak zapowietrzysz.
  
 
to ja doleje ale jest tam znak poziomu? i jaki wlat DOt4 czy DOT3.
Jak sprawdzic ile jest oleju w skrzyni

[ wiadomość edytowana przez: pablo_ns dnia 2006-05-17 23:08:52 ]
  
 
Cytat:
2006-05-17 23:06:47, pablo_ns pisze:
to ja doleje ale jest tam znak poziomu? i jaki wlat DOt4 czy DOT3. Jak sprawdzic ile jest oleju w skrzyni [ wiadomość edytowana przez: pablo_ns dnia 2006-05-17 23:08:52 ]


Skoro chcesz wymienić cały to co za różnica. W układ wchodzi 1 litr. Najprościej przepompować cały płyn przez odpowietrznik. Ino nie wiem po co. Co z tego, że jest czarny, działa, nie ruszać.
No i po co chcesz sprawdzać olej w skrzyni. Tego sie nie wymienia. Oj facet, chyba Ci sie nudzi.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
U mnie ostatnio pękł przewód gumowy od sprzęgła i płyn wyciekł... Wymiana kabelka ~130 zł. Odpowietrzać nie było trzeba, kilka razy depnąłem i zaczęło działać.
  
 
Cytat:
2006-05-18 00:39:43, Adam4302 pisze:
działa, nie ruszać.



ZROZUMIAŁEŚ PABLO_NS! I więcej nie męcz tego tematu, skoro zasada obowiązuje prosta, tym bardziej, że nagły brak sprzęgła raczej nie będzie powodem wypadku drogowego.
  
 
dziekuje i przepraszam za upierdliwosc. Dzis dolalem i mam lekko pomaranczowy plyn
  
 
Cytat:
2006-05-18 16:56:16, pablo_ns pisze:
i mam lekko pomaranczowy plyn



Pozostaje mieć nadzieję, że następny Twój temat nie będzie dotyczył smaku płynu chłodniczego.
A tak wogóle, to wg serwisówki sprawność sprzęgła nie sprawdza się po płynie tylko po odległości pedału sprzęgła od siedzenia czy tak jakoś.
  
 
Niestety fotka przestała działać Może ktoś to naprawić? Tz. wrzucić np imageshack?
  
 
Darmowy hosting obrazków, zdjec, tapet, fotek.

Nie używajcie Imageshack’a ...to największy śmietnik jaki tylko mógł ujrzeć światło dzienne.

Swoją drogą to na klubowym serwerze powinno być jakieś miejsce do wklejania zdjęć wykorzystywanych na potrzeby forum.
[tak to właśnie działa np: na forum elektroda.pl ...wklejenie zdjęcia na inny serwera niż „elektrodowy” grozi zbanowaniem !!!]

I bardzo dobrze.... przynajmniej nie ma sytuacji, żeby wklejone zdjęcia ginęły po 2 – 3 dniach !!!

Zatem nasz nowy MOD ...może się wykazać
  
 
Cytat:
2008-10-17 13:07:12, nawigator5 pisze:
Nie używajcie Imageshack’a ...to największy śmietnik jaki tylko mógł ujrzeć światło dzienne.


Akurat jestem przeciwnego zdania. Obrazki sprzed 5ciu lat nadal są widoczne, chyba że sam je usunąłem.
Cytat:
Swoją drogą to na klubowym serwerze powinno być jakieś miejsce do wklejania zdjęć wykorzystywanych na potrzeby forum. [tak to właśnie działa np: na forum elektroda.pl ...wklejenie zdjęcia na inny serwera niż „elektrodowy” grozi zbanowaniem !!!] I bardzo dobrze.... przynajmniej nie ma sytuacji, żeby wklejone zdjęcia ginęły po 2 – 3 dniach !!! Zatem nasz nowy MOD ...może się wykazać


Mylisz moderatora z administratorem forum.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Kurde zdjecia 1,5 wygasly juz ale moze jak wytlumacze to bedziecie wiedziec

Chodzi mi o numer katalogowy wezyka ktory idzie od dolu zbiorniczka wyrownawczego od silnika (tez najgrubszy z 3 od zbiorniczka). Dzieki za pomoc
  
 
Cytat:
2008-11-25 17:49:02, Torp12 pisze:
Kurde zdjecia 1,5 wygasly juz ale moze jak wytlumacze to bedziecie wiedziec Chodzi mi o numer katalogowy wezyka ktory idzie od dolu zbiorniczka wyrownawczego od silnika (tez najgrubszy z 3 od zbiorniczka). Dzieki za pomoc



Pewnie chodzi Ci o zbiornik wyrównawczy układu chłodzenia

Numerek wężyka 96180225
  
 
Cytat:
2008-11-25 19:20:03, krzychu_ch pisze:
Pewnie chodzi Ci o zbiornik wyrównawczy układu chłodzenia Numerek wężyka 96180225


Dokladnie o ten zbiorniczek chodzilo Dzieki za numerek.
  
 
Cytat:
2008-11-26 19:18:54, Torp12 pisze:
Dzieki za numerek.



  
 
Zazdrośnik
  
 
Cytat:
2008-11-27 07:33:02, DeeJay pisze:



ZBOCZUCH
  
 
Juz tu nawet zdjecia nei ma
  
 
nie wiem dlaczego, ale nie mogę edytować swojego postu, dlatego nie mam jak zaktualizować linka do zdjęcia
  
 
To zdjęcie powinno być na stronie wrzucone, żeby nie szukać na forum za każdym razem

Pozdr.
  
 
Jakby ktoś chciał w wyższej rozdziałce - choć troche poruszone to wrzuciłem moje zdjęcie
http://analfabeta.neostrada.pl/espero18.jpg

[ wiadomość edytowana przez: ANalfabeta dnia 2010-01-26 00:17:21 ]