Potrzebuję technicznej informacji-dotyczy właścicieli 2105/7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzbuję dokładne wymiary tłoków w 210X - a dokładniej tych o średnicy 79 - potrzebuję znać wysokość tłoka wysokość od swożnia i średnicę swożnia - ma ktoś może jakiś rysunek techniczny z wymiarami - albo chociaż same wymiary ??

Wszelakie info proszę na maila - kbedn@inetia.pl

Z góry dziękuję za pomoc
  
 
Powinny byc w książce - zaraz idę do auta
 
 
Chwila moment - swojej to znam - bo leżą mi tłoki na stole w warsztacie - nieopatrznie napisałem 210X - a miało być 2105 lub 2107 - chodzi mi o te kańciate i tamte silniczki

Ale dzięki za zainteresowanie
  
 
też mam te książki

więc tak 79x66(21072,2105,21011)silnik 1,3
lub 79 x 80 (21074 ,2106,silnik 1,57litra(?) czyli chyba 1,5
No problem
Robisz silnik??????
 
 
Ale moment bo w drugiej ksiązce mam wymiar 76x80 ale ten drugi podają taki sam
 
 
O o o właśnie o te mi chodzi - ale potrzebuję dokładne dane - czyli
a) wysokość tłoka od środka swożnia
b) średnica swożnia
c) wysokość całego tłoka

najchętniej to bym jakiś rysuneczek techniczny z wymiarami pooglądał

No silniczek się będzie robił - ale narazie rozważam różne alternatywy - w łaśnie potzrebuja te dane
  
 
Kurde -takie dane są w książce z serii budowa naprawa...itd. Przynajmniej w mojej o samarze. jesli ktos ma taka książkę to powinien znaleźć. Rysunków w cholerę jest na węgierskiej ale ciężko znaleźć(węgierski). zobacz na www.katalog.bos.ru albo natę czeską stronkę (jest w linkowni). Albo w ostateczności możesz sciągnąć książkę o 2105(właśnie taką dokładną) znaszej stronko. Pisz do Konrada- on Ci ją udstępni
Paweł
 
 
hmmmmm - zanim by sie ta książka zwlekła ;-( przez mój modem to .... szkoda gadać - jutro poprostu pojadę do sklepu i będę mierzył
  
 
poszukam jeszcze i wyślę Ci na mila jak cos znajdę))
 
 
Będę wdzięczny
  
 
poszła tebela z książki na mejla
  
 
Pójść poszła ale nie doszła - pusty mail - i ten kopany XP mi wyskakujących okienek nie otwiera więc na priva się dostać nie mogę FUCK
  
 
zaraz spakuję i wyślę jeszcze raz
  
 
a tak w ogóle to wrzucę ją tutaj