WITAM!!! - tu możesz sie przywitać - Strona 58

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dobry!
Właśnie zarejestrowałem się na forum, i chcę się przywitać! Na co dzień jeżdżę Renault Clio 2, trochę ponad rok temu kupiłem za (niekoniecznie przysłowiową) flaszkę malucha z 90 roku! Od czasu do czasu coś przy nim dłubię, i za chwilę postaram się założyć osobny temat dla mojego bolidu
  
 
Witamy na forum... no i oczywiście czekamy na fotorelacje
  
 
Witam!
Mam na imię Tomek. Od kilku lat jestem posiadaczem CCS-a z 97 roku, jednak teraz szukam czegoś starszego i napewno będzie to też Fiat 500 ale z lat 60-70. Pozdrawiam.
  
 
witam wszystkich jestem grześ i mam maluszka fl86
  
 
Witam wszystkich serdecznie ostatnio byłem na tym forum z 10lat temu. Posiadałem wtedy obładowanego szpojlerami malucha lata płynęły przez moje ręce przewinęło się kilka mniej lub bardziej ciekawych aut: civic vti,integra type r,saab turbo,kilka bmw 325/328 i jedna e30 ta ostatnia spowodowała to że zakochałem się w starych autach... a przynajmniej takich z duszą tak więc po 10 latach od sprzedania malucha kupiłem kolejnego Mam nadzieje że forum pozwoli rozwiązać mi moje problemy z autem a ja w miarę wiedzy postaram się służyć pomocą innym forumowiczom. Pozdrawiam.
  
 
Witamy
  
 
Cześć. Mam na imię Szymek, lat 19, posiadam malucha elx;]
  
 
Cześć,
Jestem Canonman.
Aktualnie w trakcie budowy repliki 125p 1.6 Monte Carlo 74'.
Pozdrawiam,
  
 
Witajcie

Zapraszamy do pokazania swoich samochodów/prac nad nimi w dziale "nasze samochody".
  
 
Witam na forum . Przedstaw swoje fiaciki Canonman.

PS. nadmienię, że kolega jechał tegoroczne MC historyczne na prawym
  
 
Dzięki za miłe powitanie
Opiszę swoje samochody w odpowiednim dziale
  
 
tu sie witamy wiec WITAM wszystkich forumowiczów
  
 
tu sie witamy wiec WITAM wszystkich forumowiczów
  
 

Cześć Wszystkim

Dołaczam do forum i witam wszystkich - choć jużjakiś czas tu szperam.
Niektórzy mogą mnie nawet pamiętać z szarego Fiata z ostatnich Kielc w zeszłym roku.

Pozdrawiam Wszystkich

MM
  
 
Czesc Marek, fajnie ze trafiłeś na forum. Pilotowałem Cie w Kielcach.
Pozdrawiam, Krzysiek.
  
 

Pamietam, poznaję

Pozdro

MM
  
 
Witam!!!
Jestem Zbyszek
Posiadam Fita 126p 1992r ,silnik Seicento 1100cm3
  
 
Dobry
  
 
Siemano, jestem z Jeleniej Góry, jeżdżę groszkowym małym fiatem z silnikiem 900 ccm. Rajdówkę składałem 3 lata; mam dopiero jeden start za sobą a planuję wystartować w pełnym cyklu Pucharu Niskich Łąk Cup we Wrocławiu oraz na rajdach Kamionki.
  
 
Witam Nazywam się Kamil i jestem z Podkarpacia Mieszkam koło Sanoka