WITAM!!! - tu możesz sie przywitać - Strona 59

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Zawitałem tutaj aby się uczyć . Po kilkunastu latach rozbratu z kredensem zapadła decyzja : będzie ponownie , i w specyfikacji jaką dawniej chciałem . Pozdrawiam wszystkich F&F i liczę na wyrozumiałość dla " syna marnotrawnego " .
  
 
czesc.
  
 
Witam jestem gawri mam 21 lat jestem Z Krasnegostawu studiuję w lublinie. posiadam fiata 125p od 2 lat, kupiłem go dzień po 18tce. Od tamtej pory przechodzi modyfikacje. jestem w połowie prac. Mam większosć części. Na forum zarejstrowalem się aby nauczyć się czegoś więcej niż wiem i potrafię. Kocham Zabytkową motoryzację. Motocykle i samochody, Posiadam kilka motocykli i Pe'efa z 77' ale robię go na 75' Liczę na wsparcie i pomoc i oferuje to od siebie Pozdro
  
 
dobry dobry
  
 
Witamy
  
 
Witam wszystkich,pozdrawiam z Gdyni.
Kilka dni temu nabyłem eleganta 94rok 76000km
Jestem mega zadowolony,autko z przeznaczeniem do sportu
  
 
Witam Wszystkich mam na imię Paweł mieszkam w Gdańsku Brzeźnie posiadam uno 1,0 Fire
  
 
Witam, forum czytam od dłuższego czasu, zachorowałem na fiata 500, cały czas go kupuję ale póki co składam już do niego fajny silnik na bazie 126p.
Jestem z Krakowa. Pozdrawiam Wojtek
  
 
powitać!!
  
 
Siemka
Z tej strony WINI z Jedliny Zdrój na Dolnym Śląsku.
  
 
Siemka
Z tej strony WINI z Jedliny Zdrój na Dolnym Śląsku.
  
 
witam jestem Łukasz ze swidnicy dolny slask mam fiata 126p ale juz kupilem silnik 1.1 z punto więc będzie swap
  
 
Witam.jestem Grześ z iłowej - lubuskie śledze od dawna forum także wypadało by sie przywitać
  
 
Witamy
  
 
Witam

Od wczoraj mam kolejnego 126p. To już 5 w mej karierze. Do tego były 3 poldki, 1 truck i 2 Dfy
  
 
Witamy zatem!
  
 
Ooo kolejna osoba z Wawy Witamy!
  
 
Michał z okolic Tłuszcza się kłania Fiata jeszcze nie mam w swojej stajni, ale szukam 125p
  
 
Witam wszystkich jestem z okolic Tarnowa, jeżdżę Fiatem 126p.
  
 
Witamy