[OT] Trzesienie ziemii w pomorskim oddziale FSO AK!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oddzial pomorski FSO AK odczuwal wstrzasy - dzis, ok. godz 13:05 - w centrum Gdanska, na 6-tym pietrze trzasly sie monitory LCD i czuc bylo wstrzasy pod nogami. Kto jeszcze i gdzie to odczul dzisiaj?

Pozdrawiam
(roztrzesiony) Adamus
  
 
własnie usłyszałem w radio...
  
 
... ja nic nie odczulem chociaz bylem w Londynie.....
  
 
... a moze koledzy zza wschodniej granicy (obwod Kaliningrad) zrobili mala probe przed ........
  
 
ja nic nie czulem ale o co biega
  
 
AAAAAAAAAAAAAAA WSZYSCY ZGINIEMY !!!

TO KONIEC ŚWIATA !!!

wezwijmy ojca rydzyka



  
 
moze ktos chcial odpalic twoja kupete, za sciana, tylko po co wjezdzasz nia na szoste pietro?
  
 
Podobno byly jakies slabo odczuwalne wstrzasy na warmii i mazurach oraz ledwo odczuwalne na pomorskim. Dochodzilo do 4 st. w skali R. Slabiutkie. No coz jaki kraj takie trzesienie ziemii.
  
 
..... tak o tym pisza!!


Trzesienie w Polsce
  
 
Centrum Gdyni nad samym morzem, 4 pietro biurowca i nic nie czułem.

Kolega pisze, ze czuł jakieś wstrząsy na ul. Hutniczej w Gdyni.
  
 
zatrzeslo!!!!
  
 
Odwołuje to co napisałem wczesniej - trzęsło teraz jak cholera. W biurze biurka się bujały!!!!!!
  
 
dokladnie
  
 
Teraz też poczułem. Wrażenie niesamowite
  
 
chcialem powiedziec,ze przed kilkoma minutami zatrzeslo tez w Bialymstoku...dziwne uczucie,myslelem,ze blok sie wali i trzeba uciekac...szok
  
 
Dokladnie - zatrzeslo po raz drugi ok. 15:35, tak samo mocno, ale krocej niz poprzednio... wow!



Adamus
  
 
A buuuuuuuuuuu............

Ja nic nie czulem.....

Chociaż to może efekt tej wczorajszej imprezy u koleżanki.... (3facetow - 8kobiet )....nawet bylo dzis o nas w radiu wiec mogłem niezauważyć drobnego wstrząsu...
  
 
wlasnie siedzialem przed kompem okolo godziny 15.33 zatrzeslo i to dosyc mocno, odczuwalne w Gdyni na 2gim pietrze w bloku, monitor latal,kwiatki tez, glupie uczucie
  
 
fajna sprawa jakby w czasie trzesienia panienka pod spodem właśnie zblizała sie do końca Hmm. gag z jakiejś badziewnej US-komedii.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
no niezle