[OFF TOPIC] Dowcip - Strona 284

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-08-21 18:15:32, Superman2 pisze:
Kobieta przychodzi do salonu Opla. Ogląda Insygnię w naj lepszej wersji. Pochyliła się żeby dotknąć tapiserki i piardła. Patrzy się czy nikt nie słyszł, za nią stoi facet z Opla. -Przeprzaszam jaka jest cena tego auta? -Lepej nie mówić, bo jak panie piardła przy dotknięciu to posra się pani jak powiem cenę.



Ten tekst to jakiś żart jest.
  
 

Fajna lektura...
  
 
Tylko ja się na tym forum śmieję czy co?

Śmieszny pomysł...
  
 

Spowiedź Dziewczyna: Przebacz mi , bo zgrzeszyłam Ksiądz: Cóż żeś takiego uczyniła ? Dziewczyna: Nazwałam swojego chłopaka skurwysynem Ksiądz: Dlaczego nazwałaś go skurwysynem ? Dziewczyna: Bo złapał mnie za rękę Ksiądz: Tak jak ja teraz ? (Ksiądz łapie ją za rękę) Dziewczyna: Tak ojcze Ksiądz: To nie powód żeby nazywać go skurwysynem Dziewczyna: Później dotykał moich piersi Ksiądz: Tak jak ja teraz ? (ksiądz łapie dziewczynę za piersi) Dziewczyna: Tak ojcze Ksiądz: To jeszcze nie powód , aby nazywać go skurwysynem Dziewczyna: Następnie rozebrał mnie Ksiądz : Tak jak ja teraz ? (Ksiądz rozbiera dziewczynę) Dziewczyna: Tak ojcze Ksiądz: To jeszcze nie powód aby nazywac go skurwysynem Dziewczyna: Później wsadził mi , no wie ksiądz co....... Ksiądz : Tak jak ja teraz ? Dziewczyna: TAK OJCZE, TAK OJCZE, TAK OJCZE... (po 5 minutach) Ksiądz: Nie widzę powodu dlaczego nazwałaś go skurwysynem Dziewczyna: Ale ojcze on miał AIDS ! Ksiądz: A TO JEBANY SKURWYSYN
  
 
Klik & klik
  
 
  
 


  
 
miażdży ...
  
 
24 oznaki dorosłości

1. Rośliny w domu żyją i nie można ich wypalić.
2. Nie wyobrażasz sobie seksu w wąskim łóżku.
3. Masz więcej żarcia niż piwa w lodówce.
4. O 6:00 rano wstajesz, a nie idziesz do łóżka.
5. Twoja ulubiona piosenka leci w windzie.
6. Oglądasz TVN Meteo.
7. Twoi znajomi rozwodzą się i pobierają, zamiast rzucać i chodzić.
8. Ze 130 dni wakacji przechodzisz na 14.
9. Jeansy i sweter to nie jest już ubiór wyjściowy.
10. To Ty dzwonisz na policję z powodu zbyt głośnej muzyki u sąsiadów.
11. Rodzina swobodnie żartuje przy Tobie o seksie.
12. Nie wiesz, o której zamykają McDonalda.
13. Ubezpieczenie za samochód spadło, ale Twoje rachunki wzrosły.
14. Dajesz psu specjalne żarcie zamiast resztki z McDonalda.
15. Spanie na wersalce powoduje u Ciebie ból pleców.
16. Nie ucinasz sobie drzemek od południa do 18:00.
17. Kolacja i film to już całość a nie początek randki.
18. Zjedzenie kubełka skrzydełek z kurczaka o 3:00 nad ranem spowoduje potężną niestrawność zamiast ukoić żołądek.
19. Do apteki idziesz po Ibuprom i Ranigast, a nie po prezerwatywy i test ciążowy.
20. Butelka wina za 10 zł to nie jest już "całkiem niezły alkoholik".
21. Właściwie to jesz śniadanie w porze śniadania.
22. "Nigdy już się tak nie nachlam" jest zastępowane przez "Nie umiem już tak pić jak kiedyś"
23. 90% czasu przed komputerem poświęcasz na prace.
24.Czytasz tę listę, szukając desperacko jednego punktu, który by Cię nie dotyczył, ale nic nie uratuje Twojego starego dupska
  
 
Coś z USA:

Mężczyzna kupił pudełko 24 bardzo rzadkich i bardzo drogich cygar. Ubezpieczył je przed pożarem i innymi rzeczami. W przeciągu miesiąca wypalił wszystkie cygara i zażądał od firmy ubezpieczeniowej odszkodowania. W żądaniu mężczyzna stwierdził, że cygara zostały stracone „w serii małych pożarów.” Firma ubezpieczeniowa odmówiła zapłaty, cytując że mężczyzna skonsumował cygara w normalnym stylu. Mężczyzna wniósł sprawę do sądu i wygrał. Sędzia aczkolwiek powiedział że żądanie mężczyzny jest lekkomyślne ale to firma ubezpieczeniowa umożliwiła ubezpieczenie cygar od pożaru i nie zdefiniowała dokładnie jaki rodzaj pożaru jest nie akceptowalny. Zamiast długiego i kosztownego procesu, firma ubezpieczeniowa zgodziła się wypłacić mężczyźnie odszkodowanie 15000$ za cygara, które zostały stracone „w pożarach”. Po tym jak mężczyzna zrealizował czek, firma ubezpieczeniowa aresztowała go za 24 „podpalenia” (podłożenia ognia). Dowody z poprzedniej sprawy gdzie żądał odszkodowania zostały użyte przeciwko niemu i został on osądzony winnym umyślnego spalenia własnej ubezpieczonej własności i skazanym na 24 miesiące więzienia i grzywny w wysokości 24000$.
_________________
  
 
Klik!
  
 
  
 
Będę brał cie, w aucie...
  
 
Ty bluźnierco ...
  
 
Pewnie i tak już wszyscy widzieli...
  
 
Nie widzieli, dobre...
  
 
PORÓWNANIA:

Jasio przynosi do szkoły nóż, pokazuje go Frankowi, chcą po lekcjach wyciąć nim procę...

rok 1977 - Dyrektor pyta Jasia, gdzie kupił taki nóż, bo też chciałby mieć taki sam.

rok 2010- szkoła zostaje zamknięta, brygada antyterrorystyczna odwozi Jasia do policyjnej izby dziecka, wiadomości trąbią o tym cały dzień...

Dyscyplina szkolna:
1977 - wydurniasz się w klasie, nauczyciel daje ci w łeb, wezwany do szkoły ojciec ojciec daje ci w łeb.

2010 - wydurniasz się w klasie
Nauczyciel przeprasza cię
Ojciec przeprasza cię i kupuje ci skuter.

Franek kłóci się z Markiem, po lekcjach...

1977 - leją się, koledzy kibicują , potem Franek i Marek podają sobie ręce i zostaja przyjaciółmi.

2010 - Szkoła zostaje zamknięta, tvn 24 nadaje wstrząsająca relację z przemocy w szkole, Fakt poświęca tematowi 5 kolumn...

Kazio rozbija szybę w samochodzie na sąsiedniej ulicy, ojciec wyciąga pasek i tłumaczy jak się sprawy mają.

1977 - Kazio nie powtarza wyczynu, zdaje maturę i kończy studia.

2010 - policja zatrzymuje ojca Kazia za znęcanie się nad nieletnim, Kazio dołącza do osiedlowych dresiarzy, matka popada w alkoholizm...

Józio rozbija kolano na boisku szkolnym, nauczycielka przytula go do siebie i pociesza

1977 - Józio po chwili bawi się dalej z dziećmi, zapomina o bólu.

2010 - Nauczycielka jest oskarżona o pedofilię, kuratorium wysyła do szkoły kontrolę, organ prowadzący zawiesza w czynnościach dyrektora, wszystkie dzienniki piszą o tym na pierwszych stronach, nauczycielka traci pracę i mimo uniewinnienia wyjeżdża do Norwegii, gdzie podejmuje pracę na zmywaku...

Zmiana czasu z letniego na zimowy

1977 - nic sie nie dzieje

2010 - wszyscy mają depresję, przez 3 dni życie wraca do normy
  
 
Po czym poznać kobietę za kółkiem?
  
 
No proszę - a podobno nie da się z tym odjechać...
  
 
Bardzo fajna składanka z przesłaniem. Koleś z żółtej Corvety wymiata