ZLOT na Słowacji !!!!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No wlasnie... termin sie przybliza a tu dyskusje coraz rzadsze i mniej owocne... Jakos malo ochotnikow i wogole...

No prosze Panstwa, prosze sie zglaszac na ochotnikow, nim
zaczniemy z dziennika wyczytywac - w koncu mamy wrzesien
  
 
Ja na razie nie zgłaszam swojego udziału - niestety, moje plany na wrzesień "trochę" się oststnio przebudowały!
Na szczęście to tylko powody słuzbowe, ale tego niestety nie przeskoczę
Jeżeli natomiast znajdzie się jednak w tym terminie jakaś luka, to ma się rozumieć, że
  
 
zmienić termin!!! bo mało chętnych!!
  
 
A u mnie coraz gorzej... ESPERAK sie rozłazi powoli... kasy nie ma... czasu tym bardziej.... czarno widze mój wyjazd.... ale...widze swiatełko w tunelu
  
 
Cytat:
2004-09-03 13:15:17, plump pisze:
zmienić termin!!! bo mało chętnych!!


  
 
No dobra... ja np. jestem otwarty na propozycje...

Jaki inny termin wchodzi w grę ?
  
 
zmienic termin zmienic termin ale na jaki JAKIES PROPOZCJE ???

Rafał
  
 
No wlasnie !
Dokladnie o to samo pytam... no bo zmienimy na cos innego, a pozniej znow 3/4 Osob powie, ze zrobilismy to bez uzgodnienia z nimi i tez nie pojada
Tak wiec slucham... bo mnie akurat ten weekend 25-26 byl na reke, ale skoro wiekszosci nie pasuje, to OK, nie ma problemu. Ale BARDZO PROSZE rzucac jakies konkretne daty, wtedy bedziemy cos nad tym obradowac..
Sluchamy
  
 
Co do zmiany termina:...nie miałem okazji "obserwować" jak rozwija się temat zlot na Słowacji...przeczytałem kilka ostanich postów i...wywnioskowałem, że mało czasu do zlota i przez to mało chętnych...a skoro tak to Plump miał rację...zmienić termin na później, może chwyci ??
Ale tak już bywało więc teraz się zastanawiam czy rzeczywiście zmieniać ??
Może warto spróbować jednak MOBILIZACJI i zebrać ekipę na 25-26.09 ??
  
 
No i coby nie być gołosłownym:
Zgłaszam oficjalnie naszą ( B&B ) kandydaturę na Słowacki Zlot w Ciepłych Wodach 25-26.09.2004 !
  
 
Cytat:
2004-08-26 19:00:11, Andrzei pisze:
Na ostatnim Zlocie Międzynarodowym w Tyńcu padło hasło żeby się "zlecieć" na Słowacji

.....Jeżeli Wielki Moderator uzna za stosowne, to dobrze byłoby ten wątek "powiesić" na górze strony..."



Ja także Bardzo proszę aby WIELKI "M" jednak uznał za stosowne i powiesił wątka na czołówce
  
 
Cytat:
2004-09-06 01:18:47, bogdan1 pisze:
No i coby nie być gołosłownym:
Zgłaszam oficjalnie naszą ( B&B ) kandydaturę na Słowacki Zlot w Ciepłych Wodach 25-26.09.2004 !



A gdzie kierownik !!!!

Mnie też można zapisac na Słowacki Zlot w smierdzących wodach !!

Raffsa
  
 
Nie pasi mi termin dlatego chciałem zmienić Ja jestem wolny na weekend co trzy tygodnie czyli 18-19 (tym razem i już zajęty bo jednak pracuję ), 9-10.10; 30-31.10 itd...
ale mam kijowy ten układ w pracy Q... piiiii piiiii piiiii
  
 
Bogdan! - wlasnie wstepnie planowalismy na 25-26.09

Ale teraz to juz nie wiem jak bedzie...gdyz coraz wiecej osob zglasza zastrzezenia do terminu...
A szkoda, bo ja bym sie kurka przejechal

Nie ma na razie Kingi, wiec nie ma kto postawic twardego "jedziemy i juz!"
Z drugiej znów strony - 25-26... nie pasują Plumpowi
  
 
Cytat:
Ja także Bardzo proszę aby WIELKI "M" jednak uznał za stosowne i powiesił wątka na czołówce


I po raz kolejny....prośba j/w
  
 
Już jestem Mihty. Co prawda wycięta jak paczka gwoździ, ale jakoś dotarłam na miejsce, najważniejsze, że szczęśliwie i w jednym kawałku,,,hehe,,,,,czyli całe metr 65 cm wzrostu.
Co się tyczy zlotu,,,to wybaczcie, ale jestem za by zmienieć termin na nieco późniejszy a konktertniej na październik. Kasa mnie totalnie mnie opuściła Więc jak się to mówi nieśmierdzę zbytnio groszem. To co zmieniamy termin spotkania???
Plisssssssssssssssss
Pozdrawiam
Kinga
  
 
A nie mówiłem hehee
  
 
Cytat:
2004-09-12 20:09:07, plump pisze:
A nie mówiłem hehee


Idze, idze Ty bajoku ...
Podej lepi nowy termin, a nie godej "a nie mówiłem"
  
 
"9-10.10; 30-31.10 itd " pisałem już....
  
 
No to ja głosuję za 9 - 10 października.

A swoją drogą, to ciekawe ile razy trzeba prosić naszego Wielkiego (M), żeby "powiesił" temat na górze Forum ?
Wiem, że z Gdańska na Słowację daleko, ale kurna my tu o poważnych sprawach na południu Polski "godomy"