ZLOT na Słowacji !!!!!! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Andrzei i Plump,,,,,,,,,,,,ZGADZAM SIĘ na 9-10 październik, może wówczas będziemy miło świętować moje urodzinki???
  
 
Cytat:
2004-09-12 21:11:44, Kiniusia pisze:
będziemy miło świętować moje urodzinki???


No to kurna chopy jadymy !!
Kiniusia stawia flaszke
  
 
Ano stawia i to nie tylko flaszkę,,,,,,,,,,,,,ale także,,,,,,,,,,,,,,,,,kto zgadnie??,,,hehe
  
 
Jasne, że oczy w słup...
  
 
Nie no to ja jadę napewno sam!!!!!! Od rozmowy telefonicznej przed Borkami mam słabość do Ciebie Ten głos....
A jeszcze Tyniec dołożył do pieca... Zdjęcia takie ładne masz Kingo!
  
 
Oczy w słup? Toś mnie rozczarowała zupełnie....
  
 
Ależ Plump nie zawstydzaj mnie, z tym głosem
Cytat:
2004-09-12 21:41:50, plump pisze:
Nie no to ja jadę napewno sam!!!!!! Od rozmowy telefonicznej przed Borkami mam słabość do Ciebie Ten głos....
A jeszcze Tyniec dołożył do pieca... Zdjęcia takie ładne masz Kingo!

  
 
Trzeba by może jeszcze naszą "nową" klubowiczkę z Tychów (Tych ?) zachęcić do zlotu
Basiu jesteś tam gdzieś ??
  
 
Czyżbym coś przez owe 10 dni nieobecności przegapiła coś?? Posiadamy Nową Klubowiczkę? także użytkowniczkę zdesperowanego wozu?


Cytat:
2004-09-12 21:46:51, Andrzei pisze:
Trzeba by może jeszcze naszą "nową" klubowiczkę z Tychów (Tych ?) zachęcić do zlotu
Basiu jesteś tam gdzieś ??

  
 
Ano przeoczyłaś Kiniusiu
Dla niepoznaki nazywa się basis.

No i dziękuję Ci Zoltar, że uwzględniłeś nasze błagania o "powieszenie" tego tematu .
  
 
Cóz brak laptopoa w podróży tworzy jak widać ogromneeeeeeeeeee braki w tematach
Cytat:
2004-09-12 21:58:29, Andrzei pisze:
Ano przeoczyłaś Kiniusiu
Dla niepoznaki nazywa się basis.

No i dziękuję Ci Zoltar, że uwzględniłeś nasze błagania o "powieszenie" tego tematu .

  
 
No to i ja sie dopisuje

No cóż... raczej nie mam jakichs tam wielkich planow na pazniernik... robota, studia i takie tam różne
A tak powaznie, to OK, przełóżmy to na pazdziernik!
Czyli 9 - 10 ??

PS
Kiniu, ale ja przypominam nieśmaiło, że jestem abstynentem, więc podczas, gdy Wy będziecie "obracać siódemkę", to ja będę kończył maślankę 3,2%
  
 
Hahahaha,,,Mihty,,,,hihi,,,ależ oczywiście, niezapomnę o Tobie i maślaneczka bedzie dla Cię
Tak, TAK!!!!!!!!! przekładamy Zlocik na 9-10 PAŹDZIERNIK 2004 rok !!!!
[quote]
2004-09-12 22:07:11, Mihty pisze:
No to i ja sie dopisuje

No cóż... raczej nie mam jakichs tam wielkich planow na pazniernik... robota, studia i takie tam różne
A tak powaznie, to OK, przełóżmy to na pazdziernik!
Czyli 9 - 10 ??

PS
Kiniu, ale ja przypominam nieśmaiło, że jestem abstynentem, więc podczas, gdy Wy będziecie "obracać siódemkę", to ja będę kończył maślankę 3,2%
[/quote
  
 
Nie mogę za bardzo się wychylać Kinga, bo Mariusz fajny gość jest Tak tylko się ucieszyłem na myśl o:
Cytat:
Ano stawia i to nie tylko flaszkę,,,,,,,,,,,,,ale także,,,,,,,,,,,,,,,,,kto zgadnie??,,,hehe


  
 
Super Kiniu !

Żeby nie obciążać twego budżeciku, to moze sam jakąś wrzucę do dużego bagażnika w Esperaku
A tak poza tym, to fajnie, ze przynajmniej jest kilka Osób, ktorym ten pazdziernik (na razie) pasuje!
Plump - musi Ci pasowac !!
  
 
Mihty, od jednej maślanki niezubożeje,,,spoko,,,następnym razem Ty będziesz stawiał,,,,hihih,,,maślankę oczywiście
Cytat:
2004-09-12 22:43:59, Mihty pisze:
Super Kiniu !

Żeby nie obciążać twego budżeciku, to moze sam jakąś wrzucę do dużego bagażnika w Esperaku
A tak poza tym, to fajnie, ze przynajmniej jest kilka Osób, ktorym ten pazdziernik (na razie) pasuje!
Plump - musi Ci pasowac !!

  
 
Cytat:
2004-09-12 22:43:59, Mihty pisze:
A tak poza tym, to fajnie, ze przynajmniej jest kilka Osób, ktorym ten pazdziernik (na razie) pasuje!
Plump - musi Ci pasowac !!



JAK NIE JAK TAK OCZYWIŚCIE!

MAM NADZIEJĘ, ŻE NIC SIĘ NIE SKRZACZY JAK PRZED BORKAMI...
  
 
Więc ZABUKUJ już teraz w pracy i nie tylko ów czas na październik. Miło bedzie znów pogawędzić nawet przy browcu a może i przy czymś nieco mocniejszym.
  
 
A jak Ci się podoba temat postu ??? Jam to sam załatwił u Wielkiego M
  
 
No, no jestem pod wrażeniem,,,BRAWO!!!
Cytat:
2004-09-12 22:53:03, plump pisze:
A jak Ci się podoba temat postu ??? Jam to sam załatwił u Wielkiego M