SPOT - Bydgoszcz 05-09-2004 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Odwiozłem Grzecha do domu i sam też już jestem od jakiejś 1/2 godz. Odbyłem jeszcze rozmowę na parkingu społecznie strzezonym z panem z komisji parkingowej ( lat 78 ) o tym, że Duże Fiaty to najlepsze zamochody


[ wiadomość edytowana przez: dr_przemek dnia 2004-09-06 01:27:25 ]
  
 
Witam.

Sobotnie "spotkanie integracyjne" bylo naprawde swietne.
Bawilismy sie na najwyzszych obrotach od 21 do 6 rano .
Wielkie dzieki za przybycie do Kao'wego mieszkanka dla
Bydgoszczy, Torunia i Pily.

Niedzielny spot wystartowal z malym opoznieniem i byl (jak to juz koledzy napisali) troszke "statyczny", ale nie wynikalo to z naszej zlej woli tylko lekkiego zmeczenia materialu .

Fotki wlasnie laduja sie na srv (2-3 KB/s ) wiec za godzinke powinny byc - link w podpisie.
  
 
Witam
Jako uczestnik przedspotowy wraz z moją Panią stawiliśmy się o 11.00. I co ? I pustka, po jakimś czasie pojawili się koledzy fiatowcy. Stwierdzilismy że towarzystwo pewnie jescze w stanie wskazującym i rozjechaliśmy się (my mamy bazę w stronnie więc rzut kamieniem od pasa). No ale na koniec zlotu właściwego pokazaliśmy się z Renią rowerami Tak więc zlot zaliczony

Pozdrawiam
M
  
 
Bolima, fotki cos nie chodza, sciaga sie tylko 14 MB i kicha
  
 
Faktycznie fotki,które wczoraj wrzucałem to tylko część,dziś są już prawie wszystkie,ale myślę,że Bolima wrzucił je wszystkie razem pod swoim linkiem.Wczoraj padłem spać ,poza tym nie mam miejsca na serwerku.
  
 
Jedna z konkretniejszych fotek
  
 
eee tam, nie wierzcie w to co widać, to było zdjęcie pozowane
  
 
Mam problemy z zaladowaniem fotek na serwer neostrady.
Zaraz sprobuje raz jeszcze.
  
 
Cytat:
2004-09-06 14:03:30, Lafaar pisze:
eee tam, nie wierzcie w to co widać, to było zdjęcie pozowane

Jasna sprawa,podobnie jak 90% pozostałych
  
 
Bolima jak cos to ja mam miejsce na serwerku. Jak nie uda ci sie zaladowac na swoj to odezwij sie na priv i wrzocisz do mnie.
  
 
Bolima, on dobrze prawi - Vievior'owy regionalny server spotowy jest zawsze gotowy .
  
 
No i zostalem jedynym, ktory nie doczekal spotu wlasciwego....

Mam nadzieje, ze powrot do tradycji spotow niedzielnych nie byl jednorazowy

BTW : co z tym klasykiem'68, ktory mial byc ogladany, czy kupowany nawet?
  
 
Przepraszamy inS,za "małe" opóźnienie
A klasyk oglądany był padliną jak wynika z relacji oglądających.A szkoda
  
 
Cytat:
2004-09-06 17:48:35, inSynier pisze:

...BTW : co z tym klasykiem'68, ktory mial byc ogladany, czy kupowany nawet?



Klasy jest z roku '72, kolorek bordowy - z odleglosci kilku metrow wyglada naprawde fajnie (jak go zobaczylismy ze Spajkiem to strasznie sie podjaralismy ).

Niestety po blizszych ogledzinach okazalo sie, ze caly jest w rdzawych purchlach ktore utworzyly sie pod lakierem (zreszta calkiem dobrze utrzymanym). Wszystkie nadkola, krawedzie drzwi sa przezarte przez ruda, blotniki przednie (od strony komory silnika) maja wyzarte szpary w ktore wchodzi dlon. Chromy tak jak cala reszta zaczynaja sie sypac (zderzaki do wyniany. klamki wygladaly jeszcze jako-tako). Wnetrze calkiem zadbane (jak na 32 letni samochod), kilka pekniec na desce i wew. podszybiach.

Silnik odpalil bardzo ladnie, panewek nie slychac (przebieg podobno 86 kkm.), zawieszenie (wg. wlasciciela) w stanie dobrym - nie jezdzielem bo wiedzialem, ze w takim stanie nie kupuje.

Szkoda, bo tak ladnie wyglada gdy przejezdza sie obok...

  
 
Cytat:
Zdjecia z Bydgoszczy beda wieczorem (mam nadzieje)


Czy już jest wieczór może?
  
 
Cytat:
2004-09-06 22:25:06, Race_D pisze:
Cytat:
Zdjecia z Bydgoszczy beda wieczorem (mam nadzieje)


Czy już jest wieczór może?



Mam nadzieję
  
 
UWAGA, UWAGA !!!

Po dlugich probach zaladowania fotek na server udalo sie to zrobic (dzieki dla Vieviora ).

Zdjecia w ZIP'ie (25MB) sa TUTAJ - sciagajcie do woli.
  
 
Proszę ja Was oto fotki Grzecha,które popełnił na spocie w Bydgoszczy, pstrykane komóreczką.O dziwo jakość jest calkiem dobra.
KLIK-->>
  
 
Szkoda, ze tak mało, ale dobre są .
A jedna fotka z Bolimowych już wylądowała w moim profilu :].
  
 
W przyszlości postaram się poprawić i pstrykać więcej