Spotkanie w Sadyba Best Mall 06.02.03 a potem o kierownicach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !
Własnie rozmawiałem z Kacprem , wcześniej z Góralem i jestesmy mniej więcej umówieni.Jutro (czyli 06.02.2003)ok godz 18.00 planujemy spocik na Sadybie w jakiejs kawiarni. Przede wszystkim chodzi o to zebym zabrał pieniadze na koszulki, kupił naklejki, które ma KAcper.Ale najwazniejsze ,ze sie wkońcu zobaczymy(Pieewszy raz od zlotu w Sulejowie). Wszystkich chętnych warszawiaków oczywiście zapraszamy. Podaje na wszelki wypadek swoja komórkę- 605 95 28 73.Jeśli ktoś jest zainteresowany to będę miał równiez naklejki klubowe naszybę. Ostatnie 9 sztuk.
Nie wiem jak sie wypadki potoczą , bo mamtrochę spraw w Wawie i jeśli bede mógł jutro wracać do Krakowa to posiedzimy może do 19- 19.30
Pozdrawiam
Paweł
P.S. Ja tradycyjnie na spocik ładziarski przyjeżdżam Skodą, ale bedę miał cyfraka więc chciałbym od razu probic troche fotek Waszym autkom
Paweł


KLUB LADA POLSKA


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-02-09 21:21:07 ]
 
 
Niestety będę prawdopodobnie już w pracy, bądź jeszcze w drodze do Niej.

A szkoda, bo chętnie poznałbym osobiście Prezesa !!!
  
 
Szkoda , ja również chetnie poznałbym Ciebie Robal
Ale nic straconego.
paweł
 
 
słyszałeś Robal... nic straconego... możesz prezesa na fotce podziwiać

to ja chyba na myjnię pojadę. choć raz będzie czysta
  
 
Paweł, a w jakim kolorze te na szybę od środka? Jeśłi białe to biorę sztukę.
  
 
Prezes w drodze do Krakowa musi dojechać do al. Krakowskiej, a "po drodze" z Sadyby będzie jechał obok Kłobuckiej. Już wiem dlaczego:
Cytat:
nic straconego



Cytat:
możesz prezesa na fotce podziwiać


i to nie byle jaka fotka. Konrad to ma nosa, taką fotkę wygrzebać z archiwum rodzinnego. No, no.
  
 
Hmm,to zdjecie o ile się nie mylę było robione 3.02.2003 o jakiejś wieczornej porze
  
 
Nklejki na szybę sa białe! (to górala)
Moja fotka jest swieza jak poranne bułeczki(przedwczorajsze
na tych z rodzinnego archiwum mamjeszcze włosy
Choć zawsze chiałem miec wiecej i na jednej z legitymacji szkolnych nawet sobie troche domalowałem
Byc moze jutro w sadybie kupie sobie "nowe " włosy. Jeśli tam nie ma to skoczę po drodze do galerii mokotów bo tam sprzedają różne. na pewno, któreś mi będa pasować ))
Pozdr
pawel
 
 
Robal, ja bym się nie łudził... z dobrze poinformowanych źródeł wiem że prezes będzie jechał na spot z drugiej strony W-wy...
  
 
Cytat:
2003-02-05 22:48:14, Grzesiek_Bialystok pisze:
Hmm,to zdjecie o ile się nie mylę było robione 3.02.2003 o jakiejś wieczornej porze



skąd taki niosek ????
  
 
Może uda mi się do Was dobić (choć nie jestem pewien na 100%, czy mi się uda zdążyć, ale będę się starał).
  
 
rozmawialismy 3 lutego na czacie (wieczorem) na temat wstawiania zdjec w sygnaturkę i Paweł mówił że zdjecie robione "godzinę temu".A że było juz to po 22,więc z tąd ten wniosek.
  
 
Czy może ktoś krótko napisać jak się wstawia taką sygnaturkę (chyba, że znowu gdzieś w internecie coś muszę zrobić, to nie).
  
 
musisz zrobic w internecie

ale jak chcesz to wyslij mi swoje zdjecie ja je wstawie na serwer
dam ci linka i ty je wstawisz w sygnaturce tak samo jak sie wstawia zdjecie w poście

pozdrawiam
  
 
Dzięki Leszku -> może faktycznie skorzystam; muszę tylko coś sfotografować (jakąś część mojego jestestwa lub nawet całość ).
Swoją drogą co to za komplikacje -> nie mogłoby tak być jak z fotografiami autek...
  
 
No i Prezes był w W-wie i spotkaliśmy się na pogaduszkach, jak zwykle w Galerii BestMall. Były fotki, wymiana poglądów i propozycje na zlot kwietniowy.
na spotkanie przybyli:
Agnieszka i Kacper
Mariusznia
Jacek waw
Radek
i ja
  
 
Było bardzo miło gościć Prezesa
zapraszamy częściej

Czekam na potwierdzenie szczęśliwego dotarcia do domu .....


  
 
dostałem sms-a że właśnie dotarł jakies 20 minut temu
ehhhh ulżyło mi w taka pogode tyle kilometrów samemu......

  
 
Zdjęcia już TUTAJ

Pozdrawiam
  
 
PYTANIE!

Czy do koszulek dostane te przepiekne odblaskowe naklejki, ktore tak przepieknie prezentuja sie na autkach Górala i Kacpra na zdjeciach z w/w spotu??? Było by bardzo miło mieć coś takiego na autku. Bo jak narazie to moje auto nie ma oznak przynaleznosci do naszego klubu((