Za wolne obroty na benzynie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich

czy ktoś wie o co chodzi mojej omesi 2.0 benz 91 r.?
mianowicie na wolnych obrotach jak jest na benzynie to gubi je i rzyca całą buda i nie ma mocy żeby jechać, natomiast jak jest na gazie to wszystko jest O.K.
  
 
moze wtryski szwankuja,albo filtr paliwa zatkany?
podobno mowia ze jak sie jezdzi caly czas na gazie to co jakis czas powinno sie przejechac na benzynie aby przeplukac co nieco.
  
 
a może liche paliwko

przepływomierz to nie bedzie........filtr jakby był zapchany to pompa by chyba długo nie potrzymała

ja mam takie same objawy jak ty ino że w zime..........problemem jest u mnie woda w zbiorniku
  
 
dzięki za rady

filtr paliwa zmieniony, paliwo dolane prawie do 1/2 zbiornika i nic nie pomogło
może Ona pracuje w trybie awaryjnym? Jeżeli tak by było to jak z tego trybu wyjść?

pozdrawiam
kamil
  
 
odłącz akme na noc(mase), a rano zapal go na benzynce i nie ruszaj........niech się nagrzeje do normalnej temp. pracy i później można jechać.................ja tak robie i to pomaga

wlej uszlachetniacz shella, kosztuje on 5zł, a usówa wode ze zbiornika-----ale tez nie wiem z tym uszlachetniaczem, jest ciepło to bena powinna być OK .hhhhhhhhhmmmmmmmm
pozdr
  
 
dzięki za radę, idę odłączyć akumulator zobaczym ranoco będzie dalej
pozdrawiam kamil
  
 
Witam

odłączyłem akumulator na noc (od 22.00 do 06.00) i znowu to samo.
Co dalej można jeszcze zrobić?
pozdrawiam
  
 
sprzwdz jakie pompa paliwa daje ciśnienie. to może być to
  
 
witam wszystkich

dzięki za wszystkie rady!!!

sprawdziłem wszystko po kolei i co się okazało? Dwa wtryski zasywfione. Przeczyściłem, przedmuchałem i silniczek chodzi jak nowy

Wniosek: nie zapominać, że to silnik bezynowy a nie gazowy!!!

pozdrawiam