Spanking ;-D - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oj to wielki blad jedna z lepszych samochodowek w jaka gralem

polecam baaardzo goraca

pozdr
  
 
Cytat:
Ja jesli chodzi o takie to uwielbiam

Q2DM1 ahhh to byly czasy



Quake 2 to jedna z moich ulubionych gier, bylem w nia kiedys de best
Cytat:
Moja ulubiona gierka jest jednak Championship Manager



Gram gram ale 4 strzasznie wolno mi chodzi. Nie wicie czemu?? specjalnie kompa wymienilem...

a jezeli chodzi o samochodowki to teraz zarzynam furki wrc w Richard Burns Rally. Najlepsza gra rajdowa jak do tej pory. Kladzie na lopadki Colina
Oczywiscie jeszcze seria NFS. Do tego dochodzi gra o bardzo duzym realizmie (czyt.: bez fajery nie podchodz) Live for Speed.
Ogolnie jestem fanem gier samochodowych

Co do sportowych to moja edukacja skonczyla sie na Fifa 2003 i NHL 2003 reszta jakos mnie nie zachwyca. Choc pogrywalem w roznie wersje Nba.
Lubie tez Gry RPG. Np Morrowind (jak dla mnie rewelka. Starwars:KOTOR - jedna z najlep[szych fabul jakie widzialem w grze komp.

Eeee ja to bym mogl pisac o grach chyba cale wypracowania
  
 
Co do CMa to Voy ja na PIII 800 256 RAM odpalilem 2 ligi polska i niemiecka i dziala super , moze za duzo chciales i odapliles wszystkie ligi

pozdr
  
 
Thaniel odpalam dwie ligi i wczytuje mi sie pol godziny pierwszy mecz (drugi tzreci i czwarty zreszta tez ) Komp to AMD Athlon 2500+ Barton 512 ramku, grafika raczej do tej gry nie wazna ...

co jest qlwa??
  
 
Jaka winde uzywasz ??

pozdr
  
 
xp...
  
 
Gram w CMa 00/01 - Real Madryt w 2023 roku

GT2 Kupiłem specjalnie by grać na PC na emulatorze

A teraz męczę Insane i pierwszego NFS-a
  
 
A ja walnełam małpe na 684 maksymalnie tylko.
 
 
Cytat:
2004-09-08 21:14:48, storm pisze:
A ja walnełam małpe na 684 maksymalnie tylko.

Spoko ja na 168 Ale prawa reka to nie jest moja mocna strona
  
 
Mnie gryzonie odmawiają posłuszeństwa...
  
 
Voy to ja juz nic nie kumam ja tez na xp dzialam mam pol tyle ramu co ty mam gorszy procek a smiga mi na 2 ligach bardzo dobrze. Mam co prawda zupgradowany do najnowszej wersji ale wczesniej tez smigal jak nalezy hmmm

Voy ja nie jestem pewnie czy ten cm nie wymaga directa 9 wiem ze tam nie ma az takiej grafiki ale chyby wymaga moze to to

pozdr
  
 
Ja sobie odpuściłem Wolę CM 00/01 BTW 4:8 z Barceloną na wyjeździe
  
 
Ja osobiscie czekam na CM5 ale jestem ciekawy jak bedzie wygladal Footbal Manager tak zdaje sie nazywa sie nowe dziecko SIGAMES

Quattro 4:8 z Barca ?? kim grasz

Ja w 2 sezonie Legia (oczywiscie) zdobym Miszcza polski, Puchar Polski, Superpuchar i UEFA Cup niezle nie ... szczegolnie ze kasa zarobiona pozowolila mi na pewne zakupy

Kupilem Mile z Groclinu oraz Rzeźniczaka (nie bylo go niestety a powinien byc)

Bardzo zaluje ze nie ma Korzyma

pozdr
  
 
Cytat:
2004-09-08 18:15:32, Quattro pisze:
Gram w CMa 00/01 - Real Madryt w 2023 roku



oto czym gram . Efekt: 22 tytuły Ligi Mistrzów, Superpucharu Europy i Pucharu Świata. 23 tytuły Mistrza Hiszpanii i 23x Super Puchar Hiszpanii oraz 19x Puchar Hiszpanii.

Najważniejsze zakupy???

Zidane, Dudek, Ronaldo, Mierzejewski , DeFoe, Chivu, Buffon, Zambrotta, Waldoch, Saviola i Kluivert
  
 
Pamietam z CM00/01 ze faktycznie Mierzejewski byl niezly

Ciekawy masz sklad haha ale najbardziej mnie ciekawi kto stoi na bramce Dudek czy Buffon ??

pozdr
  
 
Teraz??

Bramkarz:Lukasz Balaga

Obróncy: Markus Fuchs, Marcia Africano

Pomocnicy: Juan Manuel Vera, Regis Delpierre, Federico Soncin, Ricardo Ferreira, Pascal Elzinga

Napastnicy: Jermaine DeFoe, Vicenzo Bonfanti
  
 
No tak po 23 sezonach to tylko Dafoe kojarze i to tylko dlatego ... wiecie dlaczego

pozdr
  
 
Wiesz co Quattro

Kupie Rasiaka i Lewandowskiego i do rezerw ich dam za kare
  
 
Sadysta...

Ale jaką mam ławke trenerską : Dudek, Raul, Batistuta, Totti.......
  
 
U mnie Jozwiak i Zielinski sa trenerami a wtym zesonie moze sie uda jeszcze Kowalczyka i Sokolowskiego dolozyc