Pomocy glosniki charcza okrutnie co jest grane???? :( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-09-09 23:24:39, Petersen pisze:
ja w tylna polke tez zamierzam wpasowac jakies elipsy, ale to dopiero wtedy jak wstawie nowy system na przodzie bo moze sam przod mi zagra jak bede chciał

a Ty Vyzn-R masz jakies granie w Lagunie, polecisz mi cos?


Petersen Nie wkładaj elips w polke... Lepiej doloz troszeczke kasy i kup pozadny system na przod i wyglusz idealni drzwi. Połka w lagunie jest bardzo duza i mieka... wszystko bedzie latac i drgac i nie ma sensu wkladac tam owali, Lepiej na przot kupic pozadny zestaw a z tyłu wlozyc jakies niedrogie 16-tki W seryjnych miejscach tam z tyłu miałem kiedys zamontowane 13-stki i głały bardzo przyzwoicie Wiec lepiej tam zalozyc 16-tki niz pakowac owale w polke
  
 
Witam.
Mnie takze charczą owale głosniki gdy pogłosze tak na ok połowe skali w radiu.W moim przypadku to nie sa głosniki tylko radio nie wyrabia bo ma w RMSie ok 22 W.Dlatego nosze sie z zamiarem kupna jakiegos wzmaka.Mam tylko problem jakiej mocy powinien on byc aby to grało jak najlepiej i mozliwie najmniej charczało?Dodam ze głosniki mają w RMS 80W.
  
 
witam
To może przy okazji ja się dołącze
Czy harczenie typu gwizdkowe jest normalne dla harczenia jako harczenia czy to coś specjalnego?
Dla nieścisłości mam sprzęt
sony xr-3750 4x35 watt
2x boshmann 400 max 150 rms
Qrcze przydał by się wzmacniacz
  
 
wczoraj zamontowalem glosniki, niestety tyle czasu trwalo reklamowanie, ale sa juz w polce i graja zajebiscie !! swietny bas przede wszystkim graja lepiej niz sie spodziewalem w najbardziej optymistycznych myslach dzieki za pomoc i polecam te glosniczki!
  
 
No widzisz Mowilem Ci... posłuchaj mnie a bedziesz zadowolony Tylko szkoda ze nie obyło sie bez tych "dziwnych przygód"