Zdejmowanie szyb OPEL ASTRA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od jakiegoś czasu przyglądam się postom na forum.
Chciałbym wyremontować sobie autko, ma już prawie 12 lat a na lakierze zaczynają się pojawiać z pozoru niewinne odpryski, lakier to czerwony akryl bardzo podatny na działanie promieni słonecznych, strasznie szybko się utlenia po polerowaniu. Chciałbym to zrobić solidnie tzn. zerwać lakier zaspawać dziury i nadać Asterce ładny i ciekawy kolor. Mam wszystkie potrzebne narzędzie łącznie z dużym garażem. I mam do was pytanie bo nie widziałem na forum podobnego postu, chciałbym się dowiedzieć jak się wyjmuje szyby, konkretnie chodzi mi o przód, tył i okienka w tylnych słupkach. Chciałbym to robić tak żeby nie uszkodzić szyby. Po prostu mnie to ciekawi. Liczę na to że mi pomożecie

pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: CAr dnia 2005-02-10 17:46:56 ]
[ powód edycji: Zmiana tematu ]
  
 
Zapraszam tu
  
 
Oki, dzięki
ale chciałem się dowiedzieć miedzy innymi jakie są techniki zdejmowania szyb w innych samochodach.. po prostu jak to zrobić żeby niczego nie zniszczyć i jakich użyć narzędzi.
Na pewno w grę wchodzą przyssawki. Interesują mnie tez techniki wklejania szyb. Czy można to zrobić we własnym zakresie czy lepiej oddać autko w ręce specjalistów.
  
 
Cytat:
2005-02-10 20:05:05, saincc pisze:
Oki, dzięki ale chciałem się dowiedzieć miedzy innymi jakie są techniki zdejmowania szyb w innych samochodach.. po prostu jak to zrobić żeby niczego nie zniszczyć i jakich użyć narzędzi. Na pewno w grę wchodzą przyssawki. Interesują mnie tez techniki wklejania szyb. Czy można to zrobić we własnym zakresie czy lepiej oddać autko w ręce specjalistów.



Nie ma za co
Na zdejmowaniu szyb w Oplach się nie znam bo nie wiem jak w nich jest ale poradzę ci jedno. Mechanikom samochodowym i Specjalistom w tych sprawach mówimy NIE! Mogą ci za to goszko skasować
  
 
Cytat:
Nie ma za co
Na zdejmowaniu szyb w Oplach się nie znam bo nie wiem jak w nich jest ale poradzę ci jedno. Mechanikom samochodowym i Specjalistom w tych sprawach mówimy NIE! Mogą ci za to goszko skasować




Dzieki i to wlasnie mi sie podoba na tym forum, czytając posty mozna nauczyc sie wielu ciekawych rzeczy.
  
 
no po to jest forum.