Interfejs diagnostyczny do LPG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Wszedłem w posiadanie uniwersalnego kabelka diagnostyki i regulacji instalacji LPG. W związku z tym mam pytanko, czy ktoś z kolegów miał z takowymi styczność i czy ma ktoś jakieś oprogramowanie do instalacji Lovato i Autronic? Osobiście mam jakiś program loveco, ale nie miałem okazji go jeszcze sprawdzić, a poza tym to jest w języku pepiczków i nie za bardzawo mogę się połapać.
  
 
Polecam allegro.... programow jest tam do wszystkiego po 40zł za kompakt. Ci co sprzedaja chetnie udzielaja informacji co i jak. Dobrze tez to pytanko wrzucic na formu LPG KLIK KLIK Pozdr
  
 
Poszukuję schematu do zrobienia interfejsu diagnostycznego LPG, centralka Viola Plus,do Poloneza Caro 1.6 GLI.
Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI !!!
  
 
Może coś na ten problem poradze ale nic nie obiecuje,a program do PC masz?
  
 
Penki !
Nie jeszcze nie mam ale jak Ty masz i mógłbyś się nim ze mną podzelić to byłbym BAAAAAAARDZOOOO HAPY !!!
  
 
Interfejs obsługuje Viole,Nicolausa,i Leonardo,a program jest pod DOSa, i nie ma z tym problemu ale dopiero w przyszłym tygodniu.
  
 
Penki JESTEŚ WIELKI !
Cytat:
Interfejs obsługuje Viole,Nicolausa,i Leonardo,a program jest pod DOSa, i nie ma z tym problemu ale dopiero w przyszłym tygodniu.


Będe cierpliwie czekał na maila z sofcikiem.
  
 
Daj e-mail, soft mam jak wspomniałem do Violi,Leonardo,Nicolausa (windows i dos)no i SGI II, ale z kablem to będzie problem bo posiada w płytce utopiony scalak programowalny,oryginalny kabel kosztuje 200zł,ale powinieneś dostać dużo taniej na giełdzie elektronicznej.

[ wiadomość edytowana przez: penki dnia 2004-09-14 15:01:43 ]
  
 
Na allegro chodzą te interface'y po 44zł (Voil+ tez obsługuje)... tylko założe sie ze nie ma tam żadnego procesora, a zwykły MAX232.... lub wersja transoptorowa...

KLIK KLIK

a na marginesie to szukam oprogramowania do Lovato... może ktoś zna przynajmniej nazwę takiego programiku???


[ wiadomość edytowana przez: Osfald dnia 2004-09-17 20:35:25 ]
  
 
Osfald skrobnij swój e-mailowy adres do mnie na priva to zobaczymy co się da wykombinować odnośnie tego programu do lovato
  
 
Dokładnie jak pisze Osfald 40 parę złociszy www.viaken.pl Uniwersalny interfejs do wielu instalacji. Działa bez zarzutu na Lovato, Autronicu, Leonardo i Voila. Innych nie sprawdzałem. Układ jest zrobiony na max 232, niestety nie mogę go na razie rozpruć, żeby zrobić schemat.