SPOT 25/26 września "FSO bez barier" - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pierwsze w miesiacu byłyby fajne. Np niedziele.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Prędzej czy później moja biała dupa z czarnym zderzakiem pojawi się na takim spotkaniu - jak przypasujemi data bo mam szkołe
  
 
komunikat

Będę w sobotę o 9:00 pukał do bramy w Norblinie z trzema złociszami w kieszeni
  
 
Kiedy będziecie w norblinie w sobote czy niedziele, PTK raczej w niedziele.
  
 
Zrobimy tak
Pierwsze spotkania bardziej organizacyjne odbeda sie w ta sobote i niedziele(25 i 26 wrzesnia) a pozniej bedziemy spotykac sie tylko jednego dnia.
Wszystko zobaczymy jak bedzie podczas tych dni.
NAJPRAWDOPODOBNIEJ KOLEJNE SPOTKANIA BĘDĄ MOGŁY ODBYWAĆ SIĘ W KAŻDĄ PIERWSZĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA.
Ale o tym zadecydujemy po pierszym spotkaniu.
Pozdrawiam
  
 
sorki ale nie zdarze przygotowac na teraz cd o stratopolonezie. przepraszam bardzo.
moze uda mi sie jeszcze dograc filmik z pracy dyplomowej, wiec bedzie wiecej materialow na cd ale nie tym razem
  
 
Cytat:
2004-09-24 13:44:32, krzysiek-stratos pisze:
sorki ale nie zdarze przygotowac na teraz cd o stratopolonezie. przepraszam bardzo. moze uda mi sie jeszcze dograc filmik z pracy dyplomowej, wiec bedzie wiecej materialow na cd ale nie tym razem


no ale jutro od 9 w Norblinie jesteś?
  
 
ja postaram sie być. ale 9 to strasznie wczesnie...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
pewnie ze jestem i zapraszam serdecznie do zobaczenia
  
 
hmm. Jade na działkę. Pozdrówcie odemnie Norblin.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Ja siedzę z chorym Admiątkiem.

Wypijcie za jego zdrowie.



  
 
dużo zdrowia dla małego. moze innym razem sdrowia zyczę
  
 
ja bylem, momik byl, kolega harcerz byl i kolega sympatyczny na komarze. niezle, buehehe! mam nadzieje, ze w niedziele przed suma sie zjedziecie, hehe!

i jeszcze jeden kolega byl z...?


[ wiadomość edytowana przez: PGN dnia 2004-09-26 18:46:20 ]
  
 
Nas niestety nie było. Asia odsypiała nockę w pracy a ja miałem do roboty Poldka taty.
  
 
dziś były 4 saochody z PTK i żadnego z AK za to wczoraj były dwa DFy z AK i Polonez z MKP ogołem to na spotkanie integracyjno-informacyjne przybyło kolegium w składzie:
Momik, Harcerz ,Pagan, Tatuś Pagana , Szepiet(MKP) z osobą tow., Mikołaj Krukowicz(kolega na komarku) , Bobi , Wafel, Aik, Nervus, Vollvo, Drucik, i jeszcze raz PGN .
Prawdopodobnie bedzie niedlugo jeden nowy klubowicz(prokurator z zawodu ) ( osoba zwerbowana do klubu podczas spotkania).
można powidzieć ze spotkanie było wiec owocne
  
 
czyli było git, Krzychu czy powiedziałeś grupie niedzielnej o ciekawostce z tego niebieskiego fiacika

a tak powaznie to miło bedzie tu (albo gdzie indziej na forum) zobaczyć info o spocie "szmatowym " w Norblinie albo jakimkolwiek innym spotkaniu w tym fantastycznym miejscu.
  
 
Cytat:
2004-09-26 20:52:03, krzysiek-stratos pisze:
Prawdopodobnie bedzie niedlugo jeden nowy klubowicz(prokurator z zawodu ) ( osoba zwerbowana do klubu podczas spotkania).


fajnie
  
 
Cytat:
2004-09-25 19:41:25, PGN pisze:
ja bylem, momik byl, kolega harcerz byl i kolega sympatyczny na komarze. niezle, buehehe! mam nadzieje, ze w niedziele przed suma sie zjedziecie, hehe! i jeszcze jeden kolega byl z...? [ wiadomość edytowana przez: PGN dnia 2004-09-26 18:46:20 ]



Zoltan jeszcze była jedna Koleżanka.... z Blacharskiej....
  
 
juz lepiej z blacharskiej niz prokurator.