Spot LUBLIN - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-09-19 22:46:01, RX pisze:
Konkretnie:
Spotkanie o godz 14 pod PKN Orlen na Zygmuntowskich, pozniej jak pogoda pozwoli przejedziemy nad Zalew na grila, ewentualnie plan będzie można zmienić w trakcie trwania spotu.


A jakim autobusem?
  
 
17
  
 
No, w końcu jakaś odważna konkretna propozycja.
  
 
Na ten termin to sie niestety nie wyrobie,przeprowadzam sie do Lublina dopiero 29 wrzesnia.Ale mysle ze bedzie jakis spot w pazdzierniku,to wtedy to juz na bank bede
  
 
jestem nowy i nieznam jeszcze wszystkich(niedługo to sie zmieni, chyba?) i z tego co wyczytałem na forym to ostatni spot był bardzo dawno i wsumie prawie kazdy mieszka w lublinie ,odnośnie tego mam pytanko czy nie można by było poświęcić jednej lub dwóch godzinek, raz w tygodniu żeby sie spotkać? wiem że w innych miastach tak robią . pomyślcie nadtym.
  
 
Witam.Poczytajcie relacje ze spotów innych regionów,może i Wy zaczniecie się częściej spotykać.To naprawdę fajna sprawa.Pozdrowienia.
  
 
z grilla nad Zalewem chyba lipa,pogoda niezbyt optymistyczna
  
 
Tadaaamm... dopisuje sie i ja :> spocik rzecz dobra - w koncu powrot do tradycji... jestem za, a byc sie postaram, jak nie Poldkiem, to przynajmniej z bucika (w koncu mam najblizej )... a grill, jak pogoda dopisze moze byc ciekawy... wiec do zobaczenia w niedziele...
  
 
Cytat:
2004-09-22 12:38:58, pippen pisze:
z grilla nad Zalewem chyba lipa,pogoda niezbyt optymistyczna


Pogoda powinna byc ok
Zreszta w Warszawie tez padalo i gril byl
  
 
Spot...
  
 
wezme ze sobą moją magiczna parasolke tak jak w Warszawie i będzie oki ci co byli wiedza o co chodzi .


O ile mi zdrowie pozwoli na przybycie na spot
  
 
Cytat:
2004-09-22 22:08:07, Punko pisze:
Spot...


Rozwin troche mysl swoja
  
 
Cytat:
2004-09-22 22:26:06, Myszka1028 pisze:
wezme ze sobą moją magiczna parasolke tak jak w Warszawie i będzie oki ci co byli wiedza o co chodzi .


  
 
Cytat:
2004-09-22 22:33:39, cebka pisze:
Rozwin troche mysl swoja


Generalnie chcialem wyrazic swoja wielka radosc z tego, ze spot odbedzie sie w naszym miescie, a spotow u nas troche bylo i wiadomo, ze bedzie dobrze
  
 
spot będzie pewnie spoko bo wam to nawet pogoda nie przeszkadza by pogadac o swoich samochodach
  
 
Przypominam o spocie
  
 
Pamietajcie zeby zabrac aparaty, bo ja swoj bede mial za tydzien dopiero
Dzis zlozylem wniosek i bede mial unijne prawko.
  
 
Jak znajde czas to może wpadne do was na spot w końcu ode mnie to kawałek
  
 
Cytat:
2004-09-24 22:25:49, -DLUGI- pisze:
Jak znajde czas to może wpadne do was na spot w końcu ode mnie to kawałek


Zaparaszamy, w sumie wiem gdzie jest Szczecin 40 km od Lublina
  
 
Cytat:
2004-09-24 22:29:59, RX pisze:
Zaparaszamy, w sumie wiem gdzie jest Szczecin 40 km od Lublina


Widze ze masz doskonaly zmysl orientacji.Nic dziwnego ze do garazu nie pocelowales