Stożek . . . - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Micab dobra robota szkoda ze umnie takiego stozka nie mozna założyć
  
 
Ziele dawaj fote swojego silnika to Doktor Baks cos wymysli...
  
 
ty baks... jak taki szarlatan z ciebie to looknij w moj profil i powiedz co ja mam zrobic
  
 
no jak by co to ja tesh mam w profilu FOTO1 swoj motor. Ta kopula sie cala podnosi z tymi czerwonymi przewpdami. Wiec??

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Ja sie tez dopisze, wprawdzie nie znam sie na tuningu i nie naleze do BTT ale moze nie bedziecie zli jesli cos naskrobie.
Mianowicie podoba mi sie owo rozwiazanie, wydawalo mi sie kiedys ze wlasnie gaz i stozek to nie za dobre ale widzialem w kilku autach i skoro to dzialalo to znaczy sie sie da.
Gratuluje Micab i zeby ci dlugo sluzyl. No i trzymam kciuki za felgi zeby tez sie udalo zmienic

  
 
Cytat:
2004-09-20 08:14:08, Raven pisze:
Ja sie tez dopisze, wprawdzie nie znam sie na tuningu i nie naleze do BTT ale moze nie bedziecie zli jesli cos naskrobie.
Mianowicie podoba mi sie owo rozwiazanie, wydawalo mi sie kiedys ze wlasnie gaz i stozek to nie za dobre ale widzialem w kilku autach i skoro to dzialalo to znaczy sie sie da.
Gratuluje Micab i zeby ci dlugo sluzyl. No i trzymam kciuki za felgi zeby tez sie udalo zmienic




Raven... Ty w BTT zawsze mile widziany
nio ja mam nadzieję, że będzie długo służył, narazie jestem bardzo zadowolony, teraz równo ciągnie do 6000 obr/min, wcześniej przy 5000 obr/min kończyła się moc wprawdzie założyłem jeszcze strumienice ...

a felgi to już chyba pewne... tylko swoje sprzedam i będą 17"
  
 
No ba ... Micab calkiem fajna sprawa .. Baks mi obiecal ze tez taki zrobi Tylko jakos nie chce mi sie w to wierzyc A jesli chodzi o te 6000 obr./min to mnie sie zdaje czy Essik 1.6 16v ma odciecie 5500 ?
  
 
Cytat:
2004-09-20 10:53:35, NoSeK pisze:
No ba ... Micab calkiem fajna sprawa .. Baks mi obiecal ze tez taki zrobi Tylko jakos nie chce mi sie w to wierzyc A jesli chodzi o te 6000 obr./min to mnie sie zdaje czy Essik 1.6 16v ma odciecie 5500 ?


na gazie nie ma żadnego odcięcia
  
 
Cytat:
2004-09-19 20:50:43, Bakster pisze:
A wlasnie ze nie trzeba...



Bakster, widziales kiedykolwiek i rozumiesz dzialanie K(E)-Jetronica? W tym wtrysku nie mozesz wywalic obudowy filtra powietrza, bo na niej jest klapa spietrzajaca. Nie mowie, ze sie nie da, ale przerobek jest od groma.
  
 
Ja bardzo chcialem stozek ale jedni mowili ze dobra sprawa, inni ze same klopoty i asekuracyjnie wstawilem zamiast stozka wkladke K&N. No i co? I zadnych zmian nie zauwazylem. Ani jesli chodzi o dzwiek ani osiagi.
  
 
Cytat:
2004-09-20 11:10:43, toradek pisze:
Bakster, widziales kiedykolwiek i rozumiesz dzialanie K(E)-Jetronica? W tym wtrysku nie mozesz wywalic obudowy filtra powietrza, bo na niej jest klapa spietrzajaca. Nie mowie, ze sie nie da, ale przerobek jest od groma.



Tak sie sklada, ze Baks widzial K(E)-Jetronica i to calkiem niedawno i z zamontowaniem strozka nie ma zadnego problemu i naprawde nie wiem w czym ty widzisz problem
  
 
Cytat:
2004-09-20 11:14:36, Beny111 pisze:
Ja bardzo chcialem stozek ale jedni mowili ze dobra sprawa, inni ze same klopoty i asekuracyjnie wstawilem zamiast stozka wkladke K&N. No i co? I zadnych zmian nie zauwazylem. Ani jesli chodzi o dzwiek ani osiagi.



też miałem kiedyś w RS-ie wkładkę K&N i była taka sama sytuacja jak u Ciebie... wkładka nie da Ci żadnej zauważalnej różnicy
  
 
Niestety wylozylem na ta wkladke 250 PLN i troszke zaluje. Za ta cene mialbym niezly stozek i mialoby to chyba zdecydowanie wiekszy sens. No ale coz.........
  
 
Cytat:
2004-09-20 12:34:22, Beny111 pisze:
Niestety wylozylem na ta wkladke 250 PLN i troszke zaluje. Za ta cene mialbym niezly stozek i mialoby to chyba zdecydowanie wiekszy sens. No ale coz.........



Benny nie martw sie wprwdzie na wkladke faktycznie wyadles sporo kaski bo mialbys za to srednio 25 filtrow zwyklych no ale taki zywot nie martw sie dasz rade.
  
 
Cytat:
2004-09-20 10:51:43, micab pisze:
Raven... Ty w BTT zawsze mile widziany
nio ja mam nadzieję, że będzie długo służył, narazie jestem bardzo zadowolony, teraz równo ciągnie do 6000 obr/min, wcześniej przy 5000 obr/min kończyła się moc wprawdzie założyłem jeszcze strumienice ...

a felgi to już chyba pewne... tylko swoje sprzedam i będą 17"



No mam nadzieje ze milo bo to w koncu ja nadawalem Wam te statusy no i wspolnie ustalalismy co i jak w Zninie tylko nam Baks ciagle przeszkadzal
A 16" szukal Seba nie chce twoich ?
  
 
Cytat:
2004-09-20 13:34:54, Raven pisze:
No mam nadzieje ze milo bo to w koncu ja nadawalem Wam te statusy no i wspolnie ustalalismy co i jak w Zninie tylko nam Baks ciagle przeszkadzal
A 16" szukal Seba nie chce twoich ?



nio seba chce cosworthy... a ile wziołes za swoje ??

a baks ma to do siebie, że przeszkadzać lubi czasem

Beny... na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że Twoja wkladka K&N przeżyje niejedną seryjną
  
 
Ta wszystko na baksa... oki cos bedziecie chcieli... bedziecie wydzwaniac stali pod domem aa ja i tak niee zejde...( Micab tylko nic nie mow) Toradek dla chcacego nic trudnego..... wszystko da sie obejsc... Liked u Ciebie albo Momowtryska wsadzic... czyli ten taki płaski bo on ma juz powyprowadzane od siebie odpowietrzenia wszelkie.... albo zakupic od astry czy vectry 1.4 rure pokaze Ci fote albe poszukac musze i ja troche przerobic i na koncu taki filter jak ma Michal...
ziele a tu musze opracowac jakis plan dzialania... tylko na miejscu taki silnik musze dopasc zeby sobie ogledziny przeprowadzic...
  
 
Cytat:
2004-09-20 11:52:30, shibby pisze:
Tak sie sklada, ze Baks widzial K(E)-Jetronica i to calkiem niedawno i z zamontowaniem strozka nie ma zadnego problemu i naprawde nie wiem w czym ty widzisz problem



Oki, czyli rozumiem, ze zostawiasz puszke filtra powietrza bez filtra i do niej doprowadzasz stozek - jezeli tak to nie ma problemu, bo z innymi rozwiazaniami trzeba sie pobawic. Tylko, ze to nie jest najlepsze rozwiazanie. A moze chcecie w ogole zdjac rure z klapy spietrzajacej?
  
 
moim zdaniemn toradek ma racje. Tam jest wlasnie ta kopula z tymi przewodami. Raczej nie mozna jej zlekcewazyc. Ale przciez ja sie nie znammmmmm hehe. MaC Gywer to ja nie jestem

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Cytat:
2004-09-20 13:40:39, micab pisze:
nio seba chce cosworthy... a ile wziołes za swoje ??



1100zl za felgi z oponami i 150zl za szpilki wkrecane zamiast seryjnych srub