Szok..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tydzien się jeszcze nie sokończył , a ja juz trafilem 5 pijanych kierowcow i juz sobie mieli prawko. Normalnie nie wiem co sie dzieje nasz narod jest cholernie po**** pic i wsiadac za kółko
  
 
Czy ta posłanka z SLD była wśród nich ?
  
 
Piłeś nie jedź.

Choć znam debili którzy twierdzą że to jest Polska i tu się pije.

A nawiązując do posłanki LSD - przykład idzie z góry. Naje.... posłowie (07 zgłoś się)jeżdzą pod prąd i zasłaniają się immunitetem i wszyscy mogą im skoczyć. To chore.
  
 
Tu jest Polska tu sie pije . . . to jest moje haslo przewodnie . . . no ale bez przesady . . . pilem nie jade . . . no chyba ze minie odpowiednia ilosc czasu od spozycia alkoholu . . . czyli okolo 3 godziny po jednym zwyklym piwku . . . Pozdrawiam wszystkich alkoholikow zabojcow.
  
 
wczoraj słuchałem w radiu,ze wynaleziono jakies specjalne okulary,zeby można było trenować jazde samochodem po pijanemu!jedne miały 0.7promila a drugie ponad 1 promil!
co sadzicie o tym???????
paranoja!!!!!!
  
 
Pare lat temu (a dokladnie 6-7) w Stanach, bedac na wymianie w szkole sredniej, mialem okazje takie okulary przetestowac, w ramach lekcji "uswiadamiajacej" o skodliwosci picia w ogole i picia+jezdzenia w szczegolnosci - byly takie rzeczy, ze trzeba bylo lapac w tych goglach rzucona pileczke, przebiec wdloz linii, a na koncu (co bylo super frajda) przejechac Melexem tor przeszod z pacholkami, ustawionymi znakami STOP, przejscia dla pieszych, ustap itd.
Naprawde super sie bawilem, ale te gogle to lipa - zaklocaja widzenie i poczucie rownowagi, ale nie tak czlowiek reaguje na alkohol (jako polski 17-latek mialem juz bardzo dobra skale porownawcza ) ale wystarczy zeby dac do zrozumienia, ze picie+jezdzenie to kiepski pomysl.

Wracajac do meritum dyskusji: pare dni po tej lekcji przezylem niezly szok ogladajac amerykanskie newsy - mianowicie toczyla sie ostra debata o obnizeniu na szczeblu federalnym dopuszczalnej zawartosci alkoholu we krwi, byly glosne glosy za, ale tez ostre glosy przeciw - a wiecie jaka to miala byc granica? SZOK! 0,8 promila zamiast 1 promila!!! To nie zart!!!
I badz tu Polaku madry, rozwazny i zmotywowany....
  
 
Pije ale nie jezdze~! no jak to kapa zupełna!na trzezwiaka fajnie sie jezdzi a po pijaku to małe ze strach ze pały złapią i łapówa murowana do tego faktycznie gorzej widac!!!nie pijcie bracia alkochol to śmierć!!!!!
  
 
Budząc sie dzis rano w radi słyszałem wiadomosci W województwie podlaskim wczoraj było 40 zdarzen drogowych ( wypadki stłuczki kolizje ) 17 z nich spowodowali nietrzezwi kierowcy LUDZIE to 42% czyli przawie połowa z nich bya pijana Nie che aby taki kt6os trafił w moja piekną Asterke POZDRAWIAM
  
 
Ja na szczęście mam żone i to ona zawsze wraca
  
 
Cytat:
2004-09-26 23:18:29, Sebek2 pisze:
Ja na szczęście mam żone i to ona zawsze wraca



Najlepsze wyjście z sytuacji, no chyba że zona tez pije

Pijesz -,nie jedź
Nie pjedziesz - wypij
  
 


Pytanie: czy kolega Maciek na serio jest z policji ???

pozdrDECA
  
 
Nie lubię wybierać między trzeźwością (kiedy jestem autem) i piciem (autobus) ale tak trzeba....

Piłeś, nie jedź... albo oddaj kierownicę trzeźwemu....
  
 
Powiem tak. Zawsze mnie szlag trafia jak gościu po wypiciu "symbolicznego" piwka lub wzięciu jednej "działki" wsiada za kierownicę i udaje się w podróż. Ostanio taki jeden debil zabił mojego dobrego znajomego. Miał 8km do domu...
Pijakowi oczywiście nic się nie stało... niech go cholera...
  
 
NIE ROZUMIEM TYCH CO JEZDZA PO PIJAKU PRZECIEZ ZYJEMY W 21 WIEKU SA TAXI BARDZO TANIE HOTELE MOTELE I PENSJONATY ,PRZECIEZ NIKT NA IMPRE NIE IDZIE BEZ KASY
  
 
Dokładnie jak piszesz. Są jeszcze rodzice, koledzy, żona itd. Nigdy tak nie było aby nie miał mnie kto zabrać z imprezy. A teraz mam swojego szofera na zawołanie
  
 
Cytat:
2004-09-26 23:18:29, Sebek2 pisze:
Ja na szczęście mam żone i to ona zawsze wraca



HeHe Jakie to szczęście że udało mi sie namówić żonke na kursa i już zdała teorie za pierwszym. Zdolna dziewczynka
  
 
Cytat:
...SA TAXI BARDZO TANIE HOTELE MOTELE I PENSJONATY ,PRZECIEZ NIKT NA IMPRE NIE IDZIE BEZ KASY



Eee? Tanie? No przepraszam tu są też biedni studenci!
Oczywiście nie popieram jazdy po pijaku. Pozostają zimne, śmierdzące, pełne bandytów (no troche przesadzam) tramwaje i autobusy, albo spacerek wężykiem...
  
 
OT: Ale się wygłupiłem na ulicy.... Mogłem spowodować wypadek na drodze... 110 bo mnie pewne probe podpuściło i dwa wymuszenia....

Nie pisałbym o tym gdyby nie fakt że zatrzymał mnie cywilny radiowóz i puścił wolno bez kary... Wiecie czuję się cholernio głupio... wolałbym dostać mandat... a dostałem tylko ostrzeżenie...
  
 
Takie małe pytanko które mnie dręczy: czy jak zatrzymali mnie i usłyszałem od nich najpierw, że prawdopodobnie stracę za to prawko.... potem że jestem śmieciem, a nastepnie że jak jeszcze raz zobaczą że takie coś odpierdalam... to mi nogi z dupy wyrwą... Po czym mnie puszczają bez mandatu i nawet nie chcą papierów wozu. Czy mogę się liczyć z tym że przyjdzie do mnie zawiadomienie z sądu grodzkiego.... Czy sprawa jest zamknięta????
  
 
Cytat:
Czy sprawa jest zamknięta????


Pewnie że zamknięta