Opel astra I - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co zapomniało się czym się jeździło ???
  
 
Cytat:
2012-11-17 12:34:17, Ikarus260 pisze:
Co zapomniało się czym się jeździło ???



Gdzie tam - pamiętam wszystkie swoje auta.

Ale mi się morda uśmiechnęła, jak poczytałem wpisy "starych" userów.
  
 
No tak. Cieszyć cieszy ale ja mimo to nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Czy w Szwajcarii nie montowali takich rolet ??? Nie ma nawet mocowań.
  
 
Opel już zarejestrowany na mnie i na moją Martę. Bez problemu. OC też bez problemowo.
  
 
Pogrzebałem chwilę w necie i wychodzi na to że musiałbyś kupić roletę, prowadnice i spinki. Prawdopodobnie montaż nie obejdzie się bez przróbek. Chyba ze jest tak jak w poldku. Mimo że fabrycznie z tyłu pasów nie miał (rocznik '91) wszelakie nakrętki potrzebne do montażu były wspawane.
  
 
Zobaczę jak będzie cieplej. Zdejmę plastiki z tyłu i dowiem się co siedzi pod spodem.
  
 
Zamówiłem już roletę i będę montował. Pod plastikami są otwory montażowe. Samochód służył w jakiejś państwowej firmie, która przewoziła w nim psa. Być może Policja, Straż Graniczna itp.
Samochód był zamówiony właśnie bez takiego wyposażenia jak roleta.
Uzyskałem takie info od gościa, który ten samochód sprowadził ze Szwajcarii.
Teraz rozglądam się za fajnymi felgami.
Atutem tego samochodu jest brak rdzy
Na przeglądzie w Oplu uzyskałem info, że tamtejsze Astry miały znacznie lepszą blachę niż te idące na Polskę
  
 
Cytat:
2012-12-30 21:08:00, Ikarus260 pisze:
Zamówiłem już roletę i będę montował. Pod plastikami są otwory montażowe. Samochód służył w jakiejś państwowej firmie, która przewoziła w nim psa. Być może Policja, Straż Graniczna itp. Samochód był zamówiony właśnie bez takiego wyposażenia jak roleta. Uzyskałem takie info od gościa, który ten samochód sprowadził ze Szwajcarii. Teraz rozglądam się za fajnymi felgami. Atutem tego samochodu jest brak rdzy Na przeglądzie w Oplu uzyskałem info, że tamtejsze Astry miały znacznie lepszą blachę niż te idące na Polskę


Żony brat cioteczny ma Astre 1 z 92r właśnie szwajcarkę to tylko progi raz robił z 4-5 lat temu, a tak to galante elektryka, centralny wszystko działa

  
 
No ja właśnie będę musiał próg zrobić, bo jest lekko stuknięty.
Felgi już są Roleta też.