Widziałem ten patent z kołem w Niwie Kacper! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kacper, jakies nowosci w tym temacie? Na poczatku kwietnia, przy okazji innych przerobek, jestem umowiony na zrobienie uchwytu na kolo. Potrzebuje wszelkich informacji (zdjec, rysunkow i przemyslen) dotyczacych wytrzymalosci tylnych elementow karoserii, klapy bagaznika i zastosowanych rozwiazan.
Z gory dziekuje tym, ktorzy je nadesla -> wynik bedzie, mam nadzieje, mozna zobaczyc na kwietniowym zlocie.
  
 
Wszystko już mam zrobione (jeszcze tylko pomalować)
Zdjęć nie posiadam postaram się obrazowo opisać
Zrobie odręczne rysunki i jak będzie gotowe to umieszcze na forum.
Wstępnie mogę powiedziec że wyszło jak dla mnie super
  
 
Jutro zakładam orurowanie
Rysunku jeszcze nie zrobiłem ale zrobie



  
 
KAcper ! Zrób jeszcze zdjęcia jak możesz , bo to bardzo ciekawe:)
 
 
Na zdjecia trzeba będzie poczekać jakieś 2 tygodnie Musze aparat zakupić bo ten co mam ....szkoda kliszy

  
 
mogę moim fotki porobić...
  
 
No i mam koło na klapie
kangurek też jest na miejscu
Jeszcze tylko elektrykę podłączyć i finito ...
  
 
qrde, qrde... nie mogę doczekać sięspotkania...
  
 
Cytat:
2003-03-08 21:00:41, kacper97_Warszawa pisze:
No i mam koło na klapie
kangurek też jest na miejscu



Superrr! Bardzo jestem ciekaw jak to wyszło...
Zapodaj może kilka zdjęć na stronkę, pliz.
  
 
No, prosze! Wstalem po grypie z lozka, a tu taka wiadomosc. Juz nie moge sie doczekac spotkania...
  
 
Aha, a tak po cichutku - żeby nie drażnić Kolegów Niwiarzy - to Wam powiem, że mi się to rozwiązanie fabryczne z zapasówką w komorze silnika bardzo podoba ze względu na swoją praktyczność. Zapasówka nie blokuje mi dostępu do bagażnika, nie zabiera miejsca w kufrze, nie brudzi się, etc.
No, ale umieszczona z tyłu wygląda fajnie -> bez dwóch zdań (to tak na pocieszenie... ). Nawet bardzo fajnie (ale to za mało, żeby mnie skłonić do takiej zmiany w ŁADnej Łaciatej Niwce; z chęcią sobie toto pooglądam u innych, ale samemu nie zamierzam tego robić ).
  
 
Witam..
i ja widzialem ten patent w aucie Pawła... ładne, solidne wykonanie, gratuluje....
i musze się pochwalic, poznałem osobiscie Pawłą i jego Niwe...,
no i nabyłem komplet nalepek, drugi zapasowy moge odstapic komus w Gdyni...
jutro poknuje gdzie przykleic...
Pozdr Mirek Jankowski
  
 
Cytat:
2003-03-12 01:05:28, sheriffnt pisze:
i musze się pochwalic, poznałem osobiscie Pawłą



Łałłłł / Wowww !!! Naprawdę?
Nie mów tylko, żeś Mu jeszcze rękę uścisnął... bo nie uwierzę Ale miałeś Bracie scęśliwy dzień!
  
 
Mirek - trzymaj dla mnie naklejki. Jak sie spotkamy to je od ciebie odkupie.

Pozdrawiam
  
 
Mariuszku podpadasz ..... Bardzo miło było poznać osobiście nowego klubowicza
a może jestes zazdrosny
  
 
Witam, klubowicz, czyli ja, troche się nie popisał, bo nie podjechałem Łada, lecz Cytrynka..., ale obiecuję się poprawic.))
a Niwa,. ech... marzenie..., nie tylko patent
dzisiaj wziałem się trochę za Ładę..., na razie odpaliłem po przerwie, motor gra aż miło
pojezdziłem po osiedlu, nie dalej niestety, krótki wjazd na kanał.. , mała kosmetyka na razie, załatwiam garaz.. by zrobic łożysko w przednim kole bo wyje.. i wstawic skrzynke 5 tke...
trochę musze popracować nad lakierem, chyba jakies drobne zaprawki na razie, ale to musi być ciepło i sucho...
nalepki dla Ciebie Leszek trzymam, pod tym katem je wziąłem...
Pozdr Mirek
  
 
Super wielkie Ci dzieki Mirek!

Picuj autko i robimy sptkanko.

Co do Nivy, zeby nie bylo off-topic, to odstalem odpowiedz od tego kolesia z allegro co chcial sprzedac ta Nivke z dieslem 1,9 z VW. A oto ten mail:

"Witam

Szersza informacja na tema Łady 4x4 z silikiem 1.9 SDi

Blacharka oryginalna , powierzchowne punkty korozji na przednich blotnikach , Przerobka na diesel ponad 2 lata temu . konstrukcja sprawdzona i niezawodna , na asfalcie i w terenie. Zdjecie zamieszczone dotyczy dokladnie tego samochodu , zostalo wykonanne w styczniu tego roku. Kolo jest na dachu bo nie miesci sie pod maska. Przebieg silnika jest mi nie znanny ale cala zime odpala bez najmnieszego problemu i nie dymi. W styczniu zostal wymieniony pasek rozzadu, wszystkiefiltry , i tuleje calego tylniego zawieszenia. Prawdopodobnie jedyna w Polsce Łada ze wspomaganiem kierownicy !!!
Samochod mozna zobaczys w Gdańsku po uzgodnieniu tel. 605 683 123 lub po wplaceniu zaliczki na konto za przejazd moge autkiem bez problemu przyjechac w kazde miejsce Polski."

Pozdrawiam