TORUŃ/BYDGOSZCZ - spoty - Strona 34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-04-08 14:58:24, Domel pisze:
najprawdopodobniej jadę, sam, na żebraka ;D



ja chyba również
  
 
Ze SZCZECINA przenieście się w inny region kraju PANOWIE..... u nas też jest PIKNIE
  
 
Należało by chyba dwa kluby zrobić - bo ja sobie na dłuższą metę współpracy nie wyobrażam w tym gronie. Ludzie, którzy lubią zamordyzm, wodzostwo i "wymachiwanie szabelką" staną za Paganem murem. Niestety nie każdy się nadaje na kierownicze stanowisko, niektórzy nie rozumieją, że szef ma służyć ludziom i zarządzać firmą, a nie robić sobie małe imperium. Ogólnie to biezące kroki są w dobrym kierunku, ale udało się "frakcji RR" sporo osób zniechęcić na dłuuugo do klubu.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-05-16 11:53:37 ]
  
 
W toruniu jest PIKNIE i to jest rzecz niepodważalna

i wiecie o czym sobie marzę? aby w Toruniu odbył się Wirtualny Zlot Miłośników FSO
tak sobie mysle że może ktoś z Torunia mógłby zabukować miejsce na zaprzyjaźnionym kampingu w któryś letni weekend i kazdy kto miałby ochotę mógłby przyjechać i się spotkać - nie musi być żadnych wodotrysków w stylu przejazdy, prelekcje etc - wystarczy jedynie miejsce na wspólne grillowanie i pogaduchy

czy ktoś z Torunia podjąłby się zorientowania w temacie? ja jestem gotowy przyjechać czekoladką

  
 
To właśnie dało się zauważyć po wyborze w Trzebieży, nie wiem czemu miało to służyć, ten "trooling", pokazaniem swojej wyższości nad nami, że oto on miałem rację a my nie... bo znowu wybrali go prezesem,

SPAjK chwali się to, że jednak są ludzie, którym zależy na tym aby wróciło wszystko do kupy, ale nawet jak uda się to zlepić i tak czuć będzie jakiś zapaszek... szkoda, że nie było tylu odważnych aby głośno mówić o tym, że dzieje się źle, Ci co byli odważni zostali "karnie" usunięci....
  
 
ej no nie robcie takich numerow, w sierpniu robimy przeciez zlota. Naszego zlota!
  
 
A to sobie róbcie - proszę bardzo.
  
 
Spajk - rzuciłem jedynie propozycję, do sierpnia mamy jeszcze czerwiec i lipiec, takze od przybytku głowa nie boli

a gdzie w sierpniu ma sie odbyć zlot już wiadomo?
  
 
Cytat:
2007-04-08 14:58:24, Domel pisze:
Trzebież znaczy ten koło Szczecina? najprawdopodobniej jadę, sam, na żebraka ;D Miejsce spotkania - oczywiście Bar Mleczny!!!



No patrzajcie, a jednak żaden z nas nie pojechał .
  
 
Cytat:
2007-05-16 12:04:31, Koot pisze:
Spajk na "hmmm"?



SPAjKomod


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-05-16 12:30:17 ]
[ powód edycji: Spajk baaaaardzo prosił ]
  
 
Spajk ma juz chyba przesrane tamże.....
  
 
prosze Was nie piszcie takich rzeczy. przeciez zaraz tamci to wykorzystaja i bedzie kolejna awantura. chlopy pokasujcie to albo poedytujcie


[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2007-05-16 12:29:56 ]
  
 
Spajki - ale co mamy kasować? jakie słowo i w którym momencie może być wykorzystane? a nawet gdyby to już nie nasza sprawa przecież, ja i tak tego nie będę musiał (mógł) czytać

natomiast martwię się o Ciebie że możesz zostać postawiony dyscyplinarnie przez prezezem
  
 
Skoro chłopak się stara to mu nie będziemy psuć szyków aczkolwiek ja sobie nie wyobrażam jak można dlugofalowo wspólpracować z ludźmi którzy nie chcą współpracować...
  
 
Cytat:
2007-05-16 12:31:47, GDA pisze:
ciach... i tak tego nie będę musiał (mógł) czytać .....ciach



no własnie, moje konto zdaje się też jest nie wygodne bo: "Konto zostało zablokowane z powodu wielokrotnej próby logowania, spróbuj poźniej" - wielokrotnej = 1 raz

Panowie, nie ma się co spinać, nie da się odwrócić tego co się wydarzyło, a raczej co zaprezentowały sobą niektóre osoby. Zresztą ten temat jest dla mnie zakończony definitywnie i nie interesuje mnie paganowe podwórko, natomiast bardzo interesują mnie wszystkie wirtualne zloty
Ja mam następny w sobotę, 20 maja, a Wy ?
  
 
Ja jeszcze nie wiem - muszę najpierw mojego rzęcha poskładać to coś zacznę działać w tym kierunku. A co do "podwórka" to ja się nie pcham tam gdzie mnie zablokowali i już od lutego tam nie zaglądam. Najchętniej bym zapomniał, że oni w ogóle istnieją. Co chyba nie dociera do tych weszących wszędzie wrogów ludzi.
  
 
Cytat:
2007-05-16 14:31:59, MacioBA pisze:
Ja mam następny w sobotę, 20 maja, a Wy ?


A my dziś jak co środę

  
 
Cytat:
2007-05-16 14:42:01, GDA pisze:
A my dziś jak co środę



zapomniałeś przyjechać
  
 
hiehie... ale się tu postów narobiło =)
Gadzik - pomysł ze spotkankiem w toruniewie bardzo fajny. Tylko jaki termin? Nie mam pojęcia.

6 - 8 lipca - Płotki
14 - 15 lipca - Czerniewice pod Łodzią
10 - 12 sierpnia - Tuszyn k/Łodzi Zlot Ogólnopolski FSOAK (???)

Można by coś trzepnąć w pierwszym tygodniu sierpnia - jakiś weekend. Dowiem się co i jak na trampie i dam znać.

Teraz, tj 10 czerwca szykujemy w toruniu spota regionalnego. Prawdopodobnie spotkanko na dybowskim zamku, ale to jest jeszcze do obgadania.

Oczywiście zapraszamy wszyskich serdecznie!
  
 
Przyjadymy na bank. Mam nadzieję, że nie tylko jeden samochód sie pojawi (kombi Fiat/Polonez), ale też ładny borewicz. Czasu wiel miał nie będę, bo wieczorem muszę byc w Gdańsku, ale damy radę.

Kto jeszcze?