TORUŃ/BYDGOSZCZ - spoty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A moze 1st Edition of Destruction Derby???
M
  
 
Cytat:
2004-10-07 09:50:22, Leeyo pisze:
Nie będę się kłócił o dokładny przebieg granicy. W każdym razie ja pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego.



Niee no my tu wspominamy dawne etniczne obszary Polski, a Ty tu zaraz o województwach

Luzik ZOK powstało spontanicznie.



[ wiadomość edytowana przez: D0mel dnia 2004-10-07 11:51:29 ]
  
 
Ja tam nie wnikam w prawdy prawdziwe,wiem,że jesli piję Kujawiaka jestem z Kujaw
  
 
Cytat:
2004-10-07 08:01:26, Mieszko1976 pisze:
Witam Ja do nagród mogę dołożyć gałkę od wajchy zmiany biegów "Original by FSO" ale nie CUSTOM Edyszyn. A tak w ogóle to jadę sobie z moją ex, spojrzeliśmy sobie w oczy i przyjeb.....em w Esperal



Wniosek: przed spojrzeniem sobie w oczy należy upewnić się, że ręczny jest zaciągnięty i nie stoimy na przejeździe kolejowym
  
 
t_kucyk pisze:

Cytat:
Wniosek: przed spojrzeniem sobie w oczy należy upewnić się, że ręczny jest zaciągnięty i nie stoimy na przejeździe kolejowym




Jasne, ale jak wpatrują się we mnie niebieskie oczy ślicznej, drobnej blondynki z którą spędziło się 1,5 roku, a potem się z nią rozstało to generalnie mam odlot i polonez sam się prowadzi . Kto by myślał o ręcznym?????? W sumie nastrój mam taki że chyba sam wjadę pod pociag, chociaż z drugiej strony szkoda nerwów maszynisty.
M
  
 
faktycznie jak kobieta jest to o "ręcznym" nie trzeba myślec...
  
 
Się rozumie Laf,że jesli kobieta jest możemy "zwolnic ręczny"tia?
  
 
Cytat:
Lafaar Wysłany: 2004-10-07 12:56:42

faktycznie jak kobieta jest to o "ręcznym" nie trzeba myślec...



taak, tylko się nitro uruchamia, a potem crash, boom, bang....
  
 
W niektórych przypadkach wychodzi nawet "Highway To Hell"
Dość tego Oftopa panowie
  
 
ja będę =) Postaram się sprowadzić kilka nowych osób =)
  
 
Cytat:
2004-10-07 17:29:36, czeczun pisze:
ja będę =) Postaram się sprowadzić kilka nowych osób =)



Wściekłe Maluchy Group?
  
 
A ja zapytam: "Kto tym razem będzie holował Quattro?"
  
 
Cytat:
2004-10-07 18:23:56, t_kucyk pisze:
A ja zapytam: "Kto tym razem będzie holował Quattro?"



T_Kucyk, nawet nie wspominaj, OK?
  
 
e tam... Qattro da sobie rade Tym razem chyba nie bedziecie go musieli holowac a jakby co to zawsze w kieszenie ma 10 zł
P.S. Czeczun jakby cos to sprowadzisz i mnie?? Jakbym jechał to odezwe sie na GG


[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2004-10-08 15:25:37 ]

[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2004-10-08 15:26:25 ]
  
 
Tym razem holowanka nie będzie U mnie tylny tłumik robi za czopek to się nie ścigam

Może sąsiada namówię - co dwa DOHC to nie jeden
  
 
Cytat:
2004-10-08 17:01:50, Quattro pisze:
Tym razem holowanka nie będzie


ale lipe odstawiasz A D0mel tak liczył na to Zawiodłes go...
  
 
Cytat:
2004-10-07 18:21:20, t_kucyk pisze:
Wściekłe Maluchy Group?



nie maluszki, raczej dwa Fiaty - jeden ciekawy czarny Fiacior spod Torunia, a drugi to klasyk. Rok 1971, stan jak z fabryki. Może przyjadą... taką mam nadzieję.
  
 
No mi niestety termin 17. nie pasuje. Także mnie nie będzie. Zostaje mi kolejny raz tylko życzyć dobrej zabawy.
  
 
Cytat:
2004-10-08 17:01:50, Quattro pisze:
Tym razem holowanka nie będzie U mnie tylny tłumik robi za czopek to się nie ścigam Może sąsiada namówię - co dwa DOHC to nie jeden



W takim razie po co Ci tłumik - wywal go - sound będzie porządny
  
 
Cytat:
2004-10-07 21:18:40, D0mel pisze:
T_Kucyk, nawet nie wspominaj, OK?



Moim zdaniem najlepiej do ciągnięcia nadają się auta z silnikami o dużym momemencie obrotowym, nieprawdaż?