TORUŃ/BYDGOSZCZ - spoty - Strona 35

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-06-05 19:29:55, czeczun pisze:
10 - 12 sierpnia - Tuszyn k/Łodzi Zlot Ogólnopolski FSOAK (???)


Uuu - szkoda, po cichu liczyłem na Toruń tak przynajmniej wynikało z rozmów ubiegłorocznych - wiem, wiem dużo się zmieniło od tamtego czasu, ale szkoda bo pod Łódź raczej się nie wybiore
  
 
Cytat:
2007-06-05 19:29:55, czeczun pisze:
Teraz, tj 10 czerwca szykujemy w toruniu spota regionalnego. Prawdopodobnie spotkanko na dybowskim zamku ...



przy okazji witam cały ZOK, coś mi się wydaje, że albo Domel zapomniał o mojej propozycji Inowrocławia, albo ta propozycja nie przeszła
  
 
z miłą chęcią bym przyjechał, ale dziś idę na nockę więc raczej nie dam rady jutro się wstawić, może nadarzy się inna okazja
  
 
Powiem szczerze - kompletnie mi to z dekla wywiało. A poza tym z całą rodzinką pojechaliśmy świętować dłuuugaśny weekend od środy do niedzieli...

Nie wyszło ale Płotki zaliczymy co nie?
  
 
Wyciągam trupa z szafy. Idzie październik, a jak na razie to nie grzeszymy ilością spotkań w tym roku. Podobno ktoś zza wody przyjedzie, czy coś... Warto by się zintegrować, spotkać się nad Wisłą w Fordonie, jak dawniej. Chyba, że ponownie w Świeciu?
  
 
Cytat:
2007-09-19 20:52:45, autowidol pisze:
Wyciągam trupa z szafy. Idzie październik, a jak na razie to nie grzeszymy ilością spotkań w tym roku. Podobno ktoś zza wody przyjedzie, czy coś... Warto by się zintegrować, spotkać się nad Wisłą w Fordonie, jak dawniej. Chyba, że ponownie w Świeciu?



oj chętnie chętnie... w Świeciu znaczy..,.


[ wiadomość edytowana przez: Domel dnia 2007-09-20 00:31:22 ]
  
 
Witam, tak siedze i przegladam "bujna" historie spotowa i mysle ze wypadaloby zainicjowac jakis grudniowy spocik, taki na zakonczenie roku. Mysle o 15-16 grudnia, moze torun lub okolice (Swiecie) co Wy na to? pozdr
  
 
Jakby co to jestem już w PL ale chwilowo nie mam zadnego FSO na drogi... Jak kupie dupowóz to bym sie pojawił może
  
 
Race - Ty zyjesz