Wycieraczki na reflektorach ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
uzywacie tych wycieraczek daja cos poza "bajerem" ja akurat mam urwane wiec nie wiem czy to przydatne czy tylko "bajer"
  
 
No przeciez to sa normalne wycieraczki. Czyszcza szkło reflektora!
  
 
Ja duże jeżdżę w długie trasy i do tego kocham jazdę nocą, wtedy na pewno ci się przydadzą, w mieście nie odczujesz żadnej różnicy.
  
 
Ja mam w nieŁADnym autq takie wycieraczki (w Niwce mi nie działały, więc nie mogłem sprawdzić) i uważam, że faktycznie na dłuższych trasach, przy złej pogodzie, czy poza asfaltem, kiedy nie masz czasu, żeby się zatrzymywać i przecierać szkła reflektorów co jakiś czas -> zdają one egzamin. Takie brudne reflektory swiecą duzo słabiej. Zabryzgane błotnistą wodą świecą tragicznie.
  
 
Ponadto trzeba pamiętać, że nocą do światła czytaj zapalonych reflektorów lecę owady, które pięknie się rozbryzgują na kloszu. Tak się dzieje, np. na Autostradzie a jak się grzeje po 130-150 to nie masz ochoty się zatrzymywać.
  
 
hm no to chyba sobie sprawie tylko niewiem czy slilniczki sa sprawne a pozatym przy 130 zaczynam odrzucac czlony wiec nie mam takich szybkosciowych problemow
  
 
Zimą super sprawa!!!! Ja musze u siebie zamontować spowrotem!
  
 
Jedynymi minusem, jest to, że szybko połykają wodę z pojemnika
A tak w ogóle, to temat już był poruszany
  
 
wiele tematow tu zapewne bylo poruszonych ale bez jakiegos drogowskazu raczej male szanse na znnalezienie
  
 
Cytat:
2005-06-24 16:40:56, maxymilan pisze:
wiele tematow tu zapewne bylo poruszonych ale bez jakiegos drogowskazu raczej male szanse na znnalezienie


Drogowskaz nr 1
drogowskaz nr 2
drogowskaz nr 3
drogowskaz nr 4
i wszystko to z wyszykiwarki
  
 
no widzisz jak sie chce to sie znajdzie
  
 
Cytat:
2005-06-27 14:00:47, maxymilan pisze:
no widzisz jak sie chce to sie znajdzie


No widzisz...ciesze się, że znasz takie powiedzenie - a teraz powiedz je na głos do lustra
  
 
czy wycieraczki od samary beda pasowac do klasyka??
chodzi o reflektorki oczywiscie...
  
 
z tego co sie orientuje to samarka ma inne ramionka i dłuzsze pióra wiec raczej nie podejda.a co sie stało z siódemkowymi wycieraczkami ze chcesz wymienic na samarowskie?
  
 
ja nie mam wogole... a mozna kupic calkiem tanio na allegro...
  
 
Cytat:
2005-06-24 13:42:45, mwarchalowski pisze:
Ponadto trzeba pamiętać, że nocą do światła czytaj zapalonych reflektorów lecę owady, które pięknie się rozbryzgują na kloszu. Tak się dzieje, np. na Autostradzie a jak się grzeje po 130-150 to nie masz ochoty się zatrzymywać.



Ech, ale to nie nasz problem. Po pierwsze lada 2107 nie jedzie 150 (oczywiscie poza wyjątkami) a po drugie w Polsce nie ma autostrad
  
 
Cytat:
2005-06-24 15:27:35, MikeB pisze:
Jedynymi minusem, jest to, że szybko połykają wodę z pojemnika A tak w ogóle, to temat już był poruszany


i na to jest sposob. igła w zbiorniku.
  
 
Cytat:
2006-04-13 09:14:21, adasco pisze:
i na to jest sposob. igła w zbiorniku.



wiesz co po patencie z zalozeniem igly to mnie osobiscie przestalo wogole sikac , ??? a jak wyjalem igle i zakleilem dziurke to zaczelo i jest ok ale nie wiem czy to nie wina spryskiwaczy bo teraz wymienilem na nowe i jest gites