Grill MK5 - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W jaki sposob i czym wypelniales rowki ??? Nie wiem czym i jak by to bylo najlepiej. Tak samo sie zastanawialem na czym te nakladki od RS'a polozyc do moich zderzakow bo wypelnienie musialo byc dosyc grube (ok. 3mm) wiec zywica ciezko by bylo a silikon raczej uszczelnia nie klei. Przez przypadek wpadlem na pomysl aby polozyc na kleju takim jak sie szyby kladzie Klej ten znakomicie sie nadaje do tego, ma wlasciwosci silikonu a klei znakomicie
  
 
Nie wiem jak teraz wygląda (i będzie wyglądał) grill VinCe'a, ale ten co miałem okazję oglądać do tej pory nie za bardzo mi przypadł do gustu (jak dla mnie to wygląda jak by miał nie wykończony dół), wolę typowy cosworth'owy .
  
 
YaReQ ten dół to już dawno jest przerobiony....
  
 
to trzeba by zmienić fotki w profilu
  
 
fotki będą nowe jak będzie co pokazywać... czyli po zimie...
  
 
a mój grillek pamiętacie,cosik ala cossi imo bez wytłoczenia na znaczek, mi się do dzis podoba
  
 
Ja w swoim MKV też bym chcętnie przerobił grillika , także jak bedą fotki waszych grilli to jestem chętny , może podp[atrze cos i sam zrobię . Z góry dzięki.
  
 
Cytat:
2004-10-15 14:01:33, SS___73 pisze:
Ja w swoim MKV też bym chcętnie przerobił grillika , także jak bedą fotki waszych grilli to jestem chętny , może podp[atrze cos i sam zrobię . Z góry dzięki.



Panowie proponuję zamiast dyskutować, zamieścić kilka zdjęć a w zasadzie propozycji aby inni mogli podpatrzeć i coś sobie wybrać. W końcu to pokój tuninguuuuuuuuuuuuuuu
  
 
Slabo widac ,ale zawsze cos .
  
 
Troche nie na temat.
Fajne masz fele.
To Rsy?
  
 
tak jak obiecaem...mój grill wygląda tak, tylko na tym zdjęciu jest krzywo przykręcony...
  
 
tylko takie zdjęcie teraz posiadam.... poza tym chyba będe się go pozbywal, więc jakby ktoś byl chętny to zapraszam...
  
 
Cytat:
2004-10-20 23:45:00, Tsport pisze:
Troche nie na temat. Fajne masz fele. To Rsy?



Tak,ale te nowsze (zaokraglone) 17"
  
 
Cytat:
2004-10-22 18:30:48, VinCe pisze:
tak jak obiecaem...mój grill wygląda tak, tylko na tym zdjęciu jest krzywo przykręcony...



Witam po dluzszej nieobecnosci. VinCe, nie dalbys rady zrobic zdjec z bliska i jakies przy otworzonej klapie. ????
  
 
Ja proponuje taki sam na dniach taki bede miec

  
 
Jak zapowiadałem we wcześniejszym poscie mam już nowego grilla
a o to efekt
piście co sądzicie ) komentarze mile widziane )





[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2004-11-02 15:37:17 ]
  
 
grill może być...ale z tą szparą miedzy atrapą a maską trzeba coś zrobić....
  
 
no szpara troche za duża...a o grillu powiem tyle...nie jest zły ale sam bym takiego nie założył...
  
 
Tu jest ładna fotka grilika, że też nikt nie zauważył: