AutkoCom wrócilo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wlaśnie tak sobie pomyślalem, że może was to zainteresuje, ale autko wrócilo i podaję linka - autkoCom
  
 
Świetna informacja aczkolwiek widzę że czeka jeszcze orgorm pracy aby wszystko zadziałało jak należy,

a może tak Autko.com zechciałoby posiadać forum na serwerach MotoNews.pl
  
 
Cytat:
2004-10-12 00:41:53, GDA pisze:
Świetna informacja aczkolwiek widzę że czeka jeszcze orgorm pracy aby wszystko zadziałało jak należy, a może tak Autko.com zechciałoby posiadać forum na serwerach MotoNews.pl


myślę że można by im to zaproponować
  
 
Też tak uważam i dodam że mogą mieć tak samo odrębne jak mamy my nawet czarno/zielone

z tego co pamiętam to Cosmo był tam stałym bywalcem, co o tym sądzisz Cosmo ?
  
 
Dobra wiadomość,znowu zielona syrenka z zapalonymi światłami wita na stronie.
  
 
wiecie, ja nie jestem tam żadnym adminem.

Możecie mi podać jakieś bliższe szczegóły jak to działa to motonews, jakie są wymaganie, czy to płatne itd?

Pogadam z Andrew, i przedstawie mu tą propozycje.

Pozdrawiam Cosmo
  
 
Cytat:
2004-10-12 12:07:30, Cosmo pisze:
Możecie mi podać jakieś bliższe szczegóły jak to działa to motonews, jakie są wymaganie, czy to płatne itd?


Jak to działa to widzisz na naszym przykładzie

forum ma dwie wersje jednocześnie - taka jak na naszej stronie (kolorystykę można dopasować pod własną stronę) i drugą widoczną w portalu MotoNews - czyli TAK >>>

oczywiscie użytkowanie forum jest bezpłatne !!!

dodam również że aktualnie na forach MotoNews jest zarejestrowanych 22295 userów co stawia w czołówce te fora w polskim internecie, dla admina forum jest bardzo dużo przydatnych funkcji do prowadzenia klubów - listy, galerie etc a takze wiele statystyk i innych bajerów
  
 
No nareszczie
  
 
Fajnie jak by zawitali na motonews
  
 
kurczaki a ja niemam adresy aktulalnego podajcie dokladny adres altka stego co pamietam to byla jakas zmiana nie duza w adresie
  
 
Masz link na początku
  
 
I bardzo fajnie Lubie ta stronke
  
 
dzieki za info