OT: KiLeR na obczyźnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak pewnie czesc z Was wie wyruszam na podboj Stanow! Czas w koncu pokazac im, jak sie jezdzi samochodem Swoja rajdoweczke niestety zostawiam w garazu (nie chcieli jej uznac, za bagaz podreczny ).
Z tego wlasnie powodu moja obecnosc na forum bedzie najprawdopodobniej baaardzo ograniczona. Wszelkie informacje itp bede umieszczal w tym wlasnie watku.

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanych wakacji!
  
 
Cytat:
2004-06-20 22:04:02, KiLeR pisze:
Jak pewnie czesc z Was wie wyruszam na podboj Stanow! Czas w koncu pokazac im, jak sie jezdzi samochodem Swoja rajdoweczke niestety zostawiam w garazu (nie chcieli jej uznac, za bagaz podreczny ).
Z tego wlasnie powodu moja obecnosc na forum bedzie najprawdopodobniej baaardzo ograniczona. Wszelkie informacje itp bede umieszczal w tym wlasnie watku.

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanych wakacji!




Pisz jak najcześciej i w miarę możliwości rób jakieś zdjęcia! Tam w USA podobno mają internet w każdej lodówce!
  
 
Baw się dobrze i uważaj na Siebie w tych Stanach.
  
 
kiedy jedziesz?
  
 
Lece w srode o 8:45
Powrot pewnie na poczatku pazdziernika
  
 
sie trzymaj i uwazaj na wyznawcow allaha
  
 
wyznawcow allaha pod dostatkiem mialem juz w Paryzu - tam jest spoto ludzi ubranych w przescieradla z recznikami na glowach
  
 
Cytat:
2004-06-20 22:04:02, KiLeR pisze:
Z tego wlasnie powodu moja obecnosc na forum bedzie najprawdopodobniej baaardzo ograniczona.


No co ty KiLeR - USA to mekka internetu także bierz przykład z Elvisa (Anglia) MacioBA (Dania) - pomimo wyjazdu są na bieżąco

a tak przedewszystkim to szczęśliwej podróży i do zobaczenia na jesieni
  
 
Cytat:
2004-06-20 22:25:59, KiLeR pisze:
wyznawcow allaha pod dostatkiem mialem juz w Paryzu - tam jest spoto ludzi ubranych w przescieradla z recznikami na glowach



uwazaj na nisko latajace boeingi
  
 
Hmm Kiler to witaj ... w klubie
Ja sie na szczescie stad zmywam niebawem
Nie ma jak nadwislanski swit ...
  
 
No to narka Kiler.

Aha, spuść powietrze z kół w Fiacie to może go jednak uznają za bagaż podręczny...
  
 
w kublach lepiej by Ci bylo na pokladzie samolotu niz w standartowych fotelach
  
 
to na pewno, moze chociaz fotel wezme ze soba
  
 
Cytat:
2004-06-21 13:06:00, KiLeR pisze:
to na pewno, moze chociaz fotel wezme ze soba



Uważaj na siebie kiler

BAW SIĘ DOBRZE
POWODZENIA W PODRÓŻY
  
 
kiler no to milej przygody za oceanem trzymaj sie
  
 
KiLeR wpadnij na ogólnopolski w sierpniu

Powodzenia!
  
 
Powodzenia
  
 
powodzenia kiler!!! opowiesz pozniej kolegom jak tam te amerykanki, wiesz, te mulatki... no wiesz, nie?hehe!

nawiasem mowiac jest to jeden z ostatnich krajow, do ktorych chcialbym pojechac.
  
 
to tak samo jak ja Zoltanku
  
 
Powodzenia za oceanem! Wiesz co? - lepiej się nie tam nie przyznawaj jaką masz ksywkę