Back to the FSO vol.2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zauwałył już ktoś,że od dziś(na 99%, bo wczoraj jeszcze nie działała) strona FSO. Już FSO nie "dełud"-fso!

www.fso-sa.com.pl

na razie sa jeszcze zdjecia przy prezentacjach z logiem gatek, kapusty, wachlaża czy czego kto chce może za jakiś czas sie zmieni.

Strone Odkryłem dosłownie przed chwilą jak niechciała wejść stara tzn z dełudem na poczatku. Zapraszam do odwiedzin.

www.fso-sa.com.pl
  
 
faktycznie, jeszcze wczoraj było dełu
  
 
wreszcie koniec ery dełuda.
p.s. ciekawe kiedy na zlot(y) przyjedzie pierwszy(e) FSO MAtiz i Lanos?
  
 
Rzeczywiscie oficjalna strona fabryki zmieniła nazwę ale trochę śmiesznie wygląda logo z lewej strony w miejscu poprzedniego DU mam nadzieje że graficznie to jeszcze poprawią
  
 
npisałem m.in. w tej sprawiedo FSO oraz z pytaniami o plany na przyszłość itd. (Napisałem o zmiany wyglądu strony), bo dziwnie wyglądają prezentacje z fragmentami daewoo- tekst i znaczki oraz jak się naciśnie na kalejdoskop to jest znaczek dełuda w lewym górnym rogu(jak już go otworzy).
  
 
Heh Lord widzę że ostatnio masz wielką "wenę twórczą" do pisania do różnych podmiotów

wracając do tematu: zauważyłem że wciąż jest dostępny dział (niestety bez linku z głównej) z Polonezem w roli głównej

http://www.fso-sa.com.pl/samochody/polonez/polonez.html
  
 
tak tak, ładnie sie POLONeZ tam prezentuje
  
 
też to zauważyłem zaraz po wejściu na strone po raz pierwszy. W sprawie poldka też napisałem. tylko pytanie czy odpiszą(bo mail zawierał jeszcze człon dełu). a pytanie dotyczyło chociaż limitowanej serii poloneza (dla sympatyków modelu) w liczbie od 500-1500 sztuk.

p.s.
a wene to i Mam a jak
  
 
Cytat:
2004-10-08 21:01:09, LORD_VADER pisze:
a pytanie dotyczyło chociaż limitowanej serii poloneza (dla sympatyków modelu) w liczbie od 500-1500 sztuk.


ech marzycielu
linia produkcyjna blach do poloneza została wyzłomowana już
  
 
ciekawe czy na pewno? bo jesli tak to czemu nie zakoncono oficjalnie produkcji? jakby na cos czekali? moze na wznowienie
  
 
Ech... poszukaj na forum.... jest post dokładnie na ten temat

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
do daewoo (teraz fso) można pisać maile i pisać i tak nie odpiszą, już to sprawdzałem ...
  
 
Odpisują-trochę to trwa ale mi odpisali
  
 
moze teraz sie zmienią?
to co wpisac zeby znalazlo bo jakos nie zabardzo widac(chyba ze jutro Poszukam bo dzis juz nie Chce Mi sie niewiadomo ile przeszukiwac). wpisując koniec poloneza znalazlo kilkadziesiat stron po x postow wiec chyba jasne. jak wiesz jak sie nazywal post to napisz(a i sama wiarygodnosc info tez jest wazna).
  
 
Zdjecia FSO Lanosa i FSO Matiza

  
 
Dziwnie jakos wyglądaja,ale fajnie
  
 
Cytat:
2004-10-08 20:58:03, GDA pisze:
Heh Lord widzę że ostatnio masz wielką "wenę twórczą" do pisania do różnych podmiotów wracając do tematu: zauważyłem że wciąż jest dostępny dział (niestety bez linku z głównej) z Polonezem w roli głównej http://www.fso-sa.com.pl/samochody/polonez/polonez.html



Tę stronę warto było by zabezpieczyć zanim ją skasują z serwera. Będzie pamiątka.
  
 
Cytat:
2004-10-09 11:23:45, zenolop pisze:
Tę stronę warto było by zabezpieczyć zanim ją skasują z serwera. Będzie pamiątka.


Już dawno mam ją u siebie na dysku
  
 
Ja właśnie zapisałem.
  
 
Cytat:
2004-10-08 21:20:34, pablo_fso pisze:
do daewoo (teraz fso) można pisać maile i pisać i tak nie odpiszą, już to sprawdzałem ...


Do mnie odpisali i to w bardzo ładnym stylu.