SKRADZIONO VOLVO PV544 - Gdansk.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj w Sopocie, 12 czerwca, okolo godziny 19 koledze Sławkowi skradziono Pomarańczowe Volvo PV544 na Szwedzkich blachach (FSS 666).

Kazdy kto takie zobaczy prosze o telefon 602 175 296 albo Sławka 602 408 662.

Za pomoc serdeczne dzięki.

  
 
Obawiam się że takie auta giną nie po to aby się znajdowały.
ps. Ciekawe autko
  
 
Jestem zszokowany i zasmucony

jeszcze w sobotę widziałem je w Sopocie, w tygodniu pomykał po Zaspie a teraz co - ukradli dramat

będe miał oczy szeroko otwarte
  
 


blachy z piekła rodem i nie wytrzymał zło_dziej.

  
 
Cytat:
2007-06-12 21:58:33, GDA pisze:
Jestem zszokowany i zasmucony jeszcze w sobotę widziałem je w Sopocie, w tygodniu pomykał po Zaspie a teraz co - ukradli dramat będe miał oczy szeroko otwarte



Nie wierzę, kuźwa. Ja widziałem je jeszcze wczoraj na Niepodległości w Sopocie około 17. Pomykało w stronę Gdyni.
Oczy i uszy szeroko otwarte. Stawiam, że sie odnajdzie. Długo to może potrwać, ale miejmy nadzieję.
  
 
Wlasnie otrzymalem wiadomosc VOLVO ZOSTALO ODNALEZIONE.

Kolega, z ktorym mam kontakt z wlascicielem, jest za granica dunska, wiec tyle mi powiedzial, ze to jacys amatorzy fajnej jazdy, bo paliwo im sie skonczylo kilka przecnic dalej. Z auta NIC nie zginelo, i uszkodzony jest zamek drzwi kierowcy.

Kazdemu zainteresowanemu, interesownie, czy bez - serecznie dziekuje w imieniu wlasciciela. A takze swoim, bo w sumie mnie takze zalezalo, aby woz sie odnalazl.

Wiec upraszam o niezamieszczanie rzeczonego ogloszenia o kradziezy, mogloby sie okazac, ze obecny wlasciciel zostalby pomylony ze zlodziejeem, i losy jego moglyby sie potoczyc niekorzystnie przy krewkosci naszego narodu
  
 
Bardzo miła informacja - oby w każdym podobnym przypadku tak to "tylko" się kończyło

  
 
uff. Dobrze że bez większych strat.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."