Części Peugot 405

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
Posiadam silniki i głowice do 405: 1.9 D, 1.6 B, 1.4 B, 2.1 D, 2.5 TD, a także inne części blacharskie i mechaniczne.
Kontakt tel. 880 146 050, lub GG 1082746*

*- z reguły status 'niewidoczny'

POZDRAWIAM
  
 
a masz przednia maske. Jak tak to za ile?
  
 
sprzedam części do Peugota 405 poj1.6 r94
Części mechaniczne oraz blacharski.
Atrakcyjne ceny
Kontakt GG: 5857101
  
 
masz oprawki do zarówek w descy rozdzielczej? czy jak to sie w sumie tam nazywa nie wiem ..
  
 
oprawki sprzedałem razem z zegarmi .
  
 
oswietlenie schowka?
cale uszczelki drzwi?
plastikowa ramka wokol lewarka biegow?
galka tegoż? (cala)
ten kawalek plastiku kokpitu pod regulatorem kąta swiatel?
po ile?
  
 
Cytat:
2005-10-05 14:36:44, Jabol pisze:
oprawki sprzedałem razem z zegarmi .



a bez zegarów się nie da? albo chociaz za ile...
  
 
a jaki kolor dechy rozdzielczej moze braz?? bo mi trzeba klapre od schowka
  
 
Deska była czarna. z resztą też już sprzedana
  
 
Arsen - klapa od schowka czesto pojawia sie na allegro. Cierpliwosci troche. A w ogole po kiego ja chcesz zmieniaC? popsules juz?
  
 
Cytat:
2005-11-13 19:07:34, adasco pisze:
Arsen - klapa od schowka czesto pojawia sie na allegro. Cierpliwosci troche. A w ogole po kiego ja chcesz zmieniaC? popsules juz?


nie zepsułem jej tam nie było nigdy . tzn pan mi ja przyniusł ale jego "najmilejsza" szykała kosmetykow i jakos jej sie za seroko "otwarła" i miała wyłamane te bolczyki dobrze ze ucha nie sa pourywane
  
 
Potrzebuję klamkę zewnętrzną do tylnych prawych drzwi. Jak masz to daj znać na prv ile by miała kosztować.

Pozdrawiam
  
 
cooo, tez urwales?
Jakbys jechal przez Pabianice, to znalazlem tam fajny szrot. tylko francuzy prowadzi.
  
 
Cytat:
2005-12-01 20:44:20, adasco pisze:
cooo, tez urwales? Jakbys jechal przez Pabianice, to znalazlem tam fajny szrot. tylko francuzy prowadzi.



Niestety urwałem. Drzwi przymarzły za mocno szarpnąłem i została w ręku. Gorzej że teraz drzwi nie mogę wogóle otworzyć - zabezpieczenie dla dzieci mam włączone i od środka klamka jest nieaktywna. Podaj namiary na ten szrot czasami tamtędy jeżdzę.
Pozdrawiam
  
 
piatkowisko 2
telefon jest w watku o warsztatach...
Klamka nowa kosztuje zaleznie od sklepu 140-150, uzywka 30 zl.
wymiana tez 30. Duuuuzo babranska, wiec lepiej niech sie miechanicy dlubia...
  
 
Najpierw muszę drzwi otworzyć. A w Warszawie to chyba za 30 to żaden mechanik nie będzie chciał rąk budzić.
Pozdrawiam
  
 
samemu lepiej zmienić -nie jest to jakas makabra -mam taką klamkę a nawet komplet jak potrzeba- za 30 pln zprzedam
  
 
silniczek jeszcze jest? jak tak to za ile? i czy diela ?
  
 
mam pytanko,
ile za silniczek 1,6 (B)
  
 
Całego silnika nie mam zostały mi z silnika jakies duperele za bardzo nie pamiętam co tam mam ,bo części mam poza warszawą na działce napisz co ciebie interesuje a ja będe w sobote to zobacze po kartonach co mi zostało.
Jak by coś to był silnik 1.6 benzyna