Czy będzie za głośno? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dokładnie Ulter jest najlepszy no i ceny nie są jakieś mega wygórowane!!
  
 
Ja mam końcowy, brodnicki, 43mm, przelotowy od soboty.... Ale to tymczasówka... szukać będziemy walkera
  
 
Cytat:
2004-10-16 15:12:39, trombocyt pisze:
Po pierwsze dziwny ten Twój tłumik bo KM robi uniwersalne tłumiki o robionym pod Poldka to nie słyszałem, a trochę się tym interesuje bo sprzedaję takie tłumiki. Może to zwykły tłumik z końcówką KM, zamiast środkowego włożyłbym stumienicę łuskową koszt ok. 120 zł Katalizatora nie wycinałbym bo to nic nie daje a tylko pogarsza


tu sie zgodze z toba.
po zdjeciu kata mi zwolnil na gorze ale ciagnie na samym dole.
az sie nie chce 3 wylaczac
  
 
A co dałeś zamiast kata??
  
 
strumke luskowa
  
 
To spowolniło górę?? Ciekawe
  
 
masz inny pomysl?

wszystko seria tylko zamiast kata - struma luskowa

drugi seryjny

ostatni Ulter Sport
  
 
Moze zestaw michalea do poldka ze strumka?? Fakt ze kosztuje troche wiecej, ale jest zaprojektowany specjalnie dla poldka.
  
 
Ali.
tylko ze mi dol wlasnie idzie zaj...icie.
tylko gora zwolnila o 20 km/h
  
 
Nie wiem, popytaj sie tunerow co oni o tym mysla?
  
 
moz e spytaj sie za mnie bo masz blize.
nie bede musial szukac i walic kilometrow
  
 
Ja mowie ludzi typu, Pachoń, Węglarski. Tamci to nie tunerzy. Tunerow masz ulice dalej na dworskiej
  
 
tylko ze weglarski sie drugi raz nie odezwal.
ani trzeci.
wiec chyba odpuszcze go sobie.
moze Pachon.
THX. jutro napisze
  
 
Zobaczcie co robi mg-motorsport dla mnie bajka!!!! stawiaja na oosiagi a nie tylko na wyglad jak michael!!!!!!
  
 
Cytat:
2005-05-08 00:30:37, filipmec pisze:
Zobaczcie co robi mg-motorsport dla mnie bajka!!!! stawiaja na oosiagi a nie tylko na wyglad jak michael!!!!!!

Od kiedy michael stawia na wyglad???!!! Chyba Ci sie z ulterem pomylilo. Kto pobil bariere sebringa 20%? Michael! Mi sie mg-motorsport podoba, ale nie mow ze michael stawia tylko na wyglad.
  
 
jak w temacie...

  
 
Do mnie wlasnie przyszedl tlumik zamowiony, tytan rulezzzzzz, jutro montujemy
  
 
mam nadzieje ze kulturka a nie groch w wiadrze...?
  
 
Cytat:
2005-08-11 09:30:20, k1cyprys pisze:
mam nadzieje ze kulturka a nie groch w wiadrze...?

Trzeba bedzie zrobic silencer Wymienilem caly uklad od kolektora na 55mm, mam tylko tlumik srodkowy i ten koncowy, oba przelotowe.... ze tak powiem "troszke" glosno
  
 
hm, po miescie to jeszcze pol biedy, ale jak pojedziesz w trase to to naprawde meczy, wiem z wlasnego doswiadczenia...