"Inteligentne" zestawienie naszych wyników - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kuba...spokojnie, co się stało...??
  
 
No na szczęście jestem już dzisiaj spokojny
A tylko dla tego, że Dieselek zmieni właściciela.
A stało się to, że dostałem adres do jednego dobrego dieslowca.
Gościu podpiął autko pod techa i okazało się, że przez dwa latka jeździłem na złym początku wtrysku. Jeden na cztery wskazania spadał poniżej nominalnej wartości, tak do ok. 2 czegoś tam, a powinno zawierać się między 2,5-3,0 (za późny?).Pobawił się pompą (delikatnie ją przesunął) i silnik był nie do poznania. Czyłem, że faktycznie miałem tego boksa. Normalnie rakieta. A wczoraj od rana znowu flaki z olejem. Jednym słowem dupa.
I jak tu się nie wku.....grrrr
Niedługo zacznę się wkurzać na inne autko
  
 
peace

[ wiadomość edytowana przez: omegafan dnia 2005-02-10 22:01:57 ]
  
 
Kilka wyników wydaje mi się "dyskusyjnych",np. 40-150 - 4,00 s.
Hmmm...

-----------------
Stahu
  
 
treść jest adekwatna do autora...nic na to nie poradzisz, mieliśmy nadzieję, że będą to poważne wpisy dla porównania, ale jak widać głupota jest wszechobecna
  
 
Jasna sprawa, ale dałem znać. Jak Kartos zobaczy to pewnie wyrzuci.

-----------------
Stahu
  
 
2 bzdurne wpisy wyleciały. A może jeszcze coś/ktoś tam nie pasuje?
  
 
Lepiej nie pytaj.
  
 
Hehehe Wiem, wiem , ale niech już siedzi przez zasiedzenie. Przynajmniej młodzież inspiruje do walki rekompensując brak wpisów, które powinny tam być a nie ma.
  
 
Aaaa - no chyba że tak...
  
 
Cytat:
2005-03-01 09:02:58, Kartos pisze:
2 bzdurne wpisy wyleciały. A może jeszcze coś/ktoś tam nie pasuje?


nie pasuje wpis z 13 marca kolegi giulio. sprin 40-150 w 200 sec.! mysle, ze wdarl sie blad...

kartos, kiedys w watku o obnizaniu omesi rozmawialismy wstepnie o dodaniu rankingu zglebienia fury? co ty na to? zrobilbys taka kategorie?



pozdrawiam,
kielkac
  
 
Raczej nie. Ssam nie byłem i nie jestem zainteresowany obniżaniem, wiec nie mam motywacji zeby poswiecic sie temu zagadnieniu. Niech to zrobi ktos z "obnizonych".
  
 
Cytat:
2005-03-28 19:17:20, kielkac pisze:
nie pasuje wpis z 13 marca kolegi giulio. sprin 40-150 w 200 sec.! mysle, ze wdarl sie blad...


Widzialem, wyleci w wolnej chwili.
  
 
szkoda...
  
 
a nie można wprowadzić edycji danych o te brakujące po to żeby nie było 10 wpisów jednej osoby? chyba że jest taka możliwośc a ja nie zauważyłem a wtedy to sorry
  
 
Wszystko mozna, ale trzeba miec czas.
Poza tym edycja nie zawsze jest zdrowa. Co ci przerszkadza 10 wpisow jednej osoby? Przynajmniej widac postepy/degradacje.
  
 
a moze zostawić widoczny najlepszy wynik a np. w uwagach czy jakoś tak pozostałe, łatwiej jest porównać jak wszystko w kupie
  
 
1) Naglowki kolumn z wynikami sa "klikalne". Klikniecie w naglowek ogranicza wpisy do tych, ktore zawieraja jakis wynik w tej kolomnie i sortuja wyniki rosnaco.

2) Model auta jest klikalny, co ogranicza liste do wybranego modelu

3) Nick jest klikalny, co j.w.

Do porownan to chyba chwacit.


[ wiadomość edytowana przez: kartos dnia 2005-04-16 14:32:16 ]
  
 
a te wpisy 11111 i lucas'a
  
 
juz ich nie ma