"Inteligentne" zestawienie naszych wyników - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bez prawka omegą ma trochę dziwny wpis szczególnie w uwagach a omega chyba za dużo razy się wpisał
  
 
8 s do 60 mil omega A 2.0 caravan

"rospedzil bym sie do setki szybciey ale sprzeglo nie wyrabia na wysokich obrotak i sie zaczyna slizgac jak zalatwie leprze sprzeglo z dociskiem to wtedy bedze duza ruznica tylko jeden minus bardzo duzo pali jak na 2,0 po zdjeciu blokad i wyjeciu sitek z ftryskiwaczy" "harry"

Jakieś szczegół dotyczące auta?
Bo jeździ dość szybko jak na 2.0, niektóre mv6 marzą o takim czasie a mają 2 x więcej koni niź serja 2.0
  
 

  
 
Panowie!
i Panie również!
Śmiem zauważy, że czas 40-150 mi się lekko poprawił
Jakieś komentaże
  
 
Cienko...

nastepny lanserski aftomat
  
 
Lanserskim aftomatom stanowcze nie!

  
 
Cytat:
2005-08-11 23:24:39, Prowo pisze:
Lanserskim aftomatom stanowcze nie!



No tak !
Od razu mnie wyśmiano od razu mnie od aftamatów wyzwali
A nikt nie zauważył, że to 3,0 a nie 2,5 td.
Ale czekajcie. Do zlotu jeszcze daleko. Poćwiczę i dopiero zobaczycie
  
 
Eeee - to była taka uwaga ogólna.

Gdzież by tam do Ciebie...
  
 
Cytat:
Poćwiczę i dopiero zobaczycie



E tam... zamiast cwiczyc to pogadaj z jednym kolega z forum... on Ci bez problemu konie wyciagnie

Cwiczac mozna sie zasapac, spocic i takie tam inne niefajne klimaty zlapac
  
 
Cytat:
2005-08-11 23:36:16, DrA pisze:
E tam... zamiast cwiczyc to pogadaj z jednym kolega z forum... on Ci bez problemu konie wyciagnie



Drugi silnik i 422 KM załatwione od ręki. Bez jakiś tam kłopotliwych turbin i wybuchających podtlenków
  
 
Cytat:
2005-08-11 23:22:10, DrA pisze:
Cienko... nastepny lanserski aftomat



z tego co widac w tabelce to raczej lanserski... manual
  
 
Cytat:
2005-08-11 23:44:21, kuba pisze:
Drugi silnik i 422 KM załatwione od ręki. Bez jakiś tam kłopotliwych turbin i wybuchających podtlenków


Dobra dobra, drugi silnik to mój patent. Już gdzieś o tym pisałem. Nawet wymyśliłem sposób na sprzęgnięcie ich ze sobą, z możliwością ew. korzystania z jednego, i dołączania drugigo w czasie jazdy...

... a potem zadzwonił budzik.
  
 
A ja zaówarzyłem, rze po zmianie dwuh śfiec na nufki sztóki od razu mi kócy pszybyło i wymiatam ze skszyżowania pierszy, nawet sóbaru odpada
  
 
Janek - a zgoliles wasika ??
  
 
DrA, otkąt fóndłem se otśfierzenie ttfaży i ogulną odnowę wras z othódzaniem wyglondam jak stódent i wreście poprawnie piszem .


  
 
Cytat:
2005-08-18 16:31:50, JanuszGnitecki pisze:
DrA, otkąt fóndłem se otśfierzenie ttfaży i ogulną odnowę wras z othódzaniem wyglondam jak stódent i wreście poprawnie piszem .



Janusz litości, toż to tego się czytać nie da
  
 
Janusz, Ty jako główny cenzor od ortografi na tym forum, powinieneś wiedzieć że pisze się ,, skszyrzowanie".

Brrr. kurcze ale wali po oczach.
  
 
Macie pżestażałe podejście do rzycia, teras liczy się kreatyfność a nie kórczowe tżymanie się głópich zasad pisowni , warzny jest człowiek a nie to czy robi błendy , a jak hcecie, to skołóje sobie zaświadczenie o dysleksji na tle sklerotycznym
  
 
Yasió ale gópoty prawirz
  
 
Nekja szniestra ęsi sujeszlan łogo-siewą