Ale dziura :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no ba
  
 
...nie ma jak remonty !!! Jak ja tego nienawidzę ....brrrr
jak długo to już trwa ?
  
 
Lazienke remontuje juz ponad 2 lata ale mialem farta

Bo wymieniali kanalizacje i by mi rozwalili wszystko teraz czekam na wymiane pionow wody i wtedy ja skoncze

Co prawda mieszka sie troche jak na budowie ale nie jest zle

Mam motywacje bo chcemy sprzedac ta chate a niewyremontowana stoi za 90tys a wyremontowana w tym rejonie nawet 160tys

pozdr
  
 
długo
  
 
kasa, kasa, kasa.... ona rządzi światem i naszym życiem...
pewnie że jeśli masz okazję to sprzedać po remoncie za dużo więcej to warto się pomordować. A co będzie jak już będziesz szczęśliwym posiadaczem dużej gotówki lecz bez dachu nad głową ?
  
 
Oj mysle ze jak sie juz stanie posiadaczem takiej gotówki to kupi sobie fajne mieszkanko.
 
 
2 wyjscia

a) wyjazd za granice a kasa 50% na lokacie a 50% na start

b) mieszkanie lub dom (ewentulanie z kredytem)

pozdr
  
 
hmmm, masz ładne plany...
gdybym była Toba to wybrała bym rozwiązanie nr 1
pozdr.
  
 
Sie zobaczy ale jest co do pkt a sa pewne rozbieznosci ja jestem jak typowy nerd lubie jak jest ciemno lubie zime a moja wife lubie lato i jak jest jasno .... wiec skandynawia w zasadzie odpada ... no nie wiem moze anglia irlandia lub calkiem inaczej belgia (tu mamy znajomych) odpadaja stany i kanada bo za daleko chociaz tu tez mamy znajomych i rodzine pozatym ja jako niepoprawny optymista ciagle wieze ze po naszym wejsciu do uni zmienia sie nasze zarobki ... wiem to smutne kasa kasa kasa szczescia nie daje (dopiero zakupy cyt by b. bardot) ale jak bez niej zyc .....

sie zobaczy to plan dlugo falowy na 3 lata naprzod

pozdr
  
 
mam znajomych którzy wracają z anglii ( coraz ciężej tam dla polaków) a inne europejskie kraje też przyjmują fale polskich uchodźców ( nie ma się co dziwić że uciekają) a w Europie to zawsze bliżej do domu.
Nie myślełiście o Holandii ? ... mam tam znajomego że to kraina dostatku no i monarchii ... nie mówiąc już o zapleczu socjalnym
  
 
Jak się uda to do USA po nowym roku....
  
 
belgia holandia jeden .... barszcz
  
 
BENELUX chłopie BENELUX
  
 
Cytat:
2004-11-06 22:49:12, thaniel pisze:
belgia holandia jeden .... barszcz



ale język dutch to tragedia...tylko "j" i gardłowe "h" łeee
  
 
Mam kolezanke ktora pojechala na wycieczke do belgi pare lat temu i teraz uczy belgow flamandzkiego i niderlandzkiego wiec moge od niej lekcje brac hehe

pozdr
  
 
A jak to się stało
  
 
Pojechala mieszkala u jednej rodziny zaproponowali jej zeby zostala i opiekowala sie dziecmi (juz takie starsze dzieciaki) skonczyla tam studia i tyle ....

pozdr
  
 
Musi mieć łba do języków
  
 
Dziura jak dziura, i to w takiej cienkiej scianie