LUBELSKIE ----------------- SPOTKANIA OKP - Strona 109

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chrzest bojowy Senia i mnie na torze zostal zaliczony.
Monza pokonana, miejsce- wstydu (duzego) nie ma
Zajawka na dalsze sciganie zostala, ale zdjec brak
  
 
Kudlaty, następnym razem masz wziąć ze sobą fotografa. Bardzo mnie ciekawi jak takie wielkie auto kładzie sie przy dużej prędkości w zakrętach

Puławska reprezentacja starych opelków znowu się powiększyła:

Nie, nie, tym razem to nie moje. Kolega kupił zamiast Monzy. Trochę szkoda, ale jednak Manta to Manta
  
 
kudłaty następnym razem dzwoń, chętnie popstrykam (a bardzo lubię)

Manta zajeturbo, podoba się, ciekaw tylko jestem czy tak ładnie tylko na zewnątrz czy w zakamarkach i pod spodem też.

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2008-05-14 10:34:42 ]
  
 
Okejos scoodie, bede dzwonil
Adas najlepiej by bylo gdybys na zywo zobaczyl, no i przy okazji aske przegonil
Dlaczego nie monza, czyzby sie okazalo ze nie taka igielka. A moze to Wy chlopaka na zla droge sprowadziliscie
  
 
Kudlaty daj wcześniej znać, to postaram się pojawić i może rzeczywiście Aśkę potestuję. Na razie na weekend lecę na zlot mantowy, więc do Lublina mogę podjechać w przyszły weekend.

A co do Monzy, to okazało się, że jest problem z odkopaniem briefu, bo ostatnia właścicielka kopnęła w kalendarz...

Manta za to dwa lata po remoncie, odkupiona od maniaka (jeździ już Mantami od 1999r). Wygląda na dobrze zrobioną:
  
 
Od wczoraj na lubelszczyznie trwa "Perlowy rajd porsche", o 16 bedziwe proba na torze w lublinie w ktorej podobno bedzie mogl wziasc udzial kazdy. |Moze ktos chetny, ja tam zamierzam byc
  
 
dzięki za telefon postaram się być
  
 
Asconka grzecznie dojechała i wróciła ze zlotu w Borkach. Szkoda tylko, że była tam samiuśka wśród Mancioch. Ale za to kopnął naszą załogę zaszczyt i poprowadziliśmy nocny rajd.

Kilka fotek:












Nocne ekscesy:




Jednym słowem jestem bardzo zadowolony. Asci spisała się na medal.
  
 
Adasko masz charakterystyczne auto -widziane pod skansenem
Prac ciag dalszy przy seniu tym razem przyszla kolej na motor
  
 
Coby nie było zastoju w interesie:
  
 
powitać Polske jak cos jestem w polsce.... chyba do 18.06

Scoodie jak mozesz to prosze o kontakt telefoniczny <511205276> ty wiesz w jakiej sprawie

pozdrowienia dla Oplo Maniaków.... no to ja teraz jade zobaczyc jak moj rekordzik sie sprawuje.....
  
 
To moze jakiegos spota z tej okazji,
Po bili bysmy troche piane. Ja bym w koncu zobaczyl reksia, Jaroslav by sie pochwalil nowym nabytkiem no i takie tam...



.... zlozylem motor
  
 
w sumie pasuje, godzinkę czy dwie znajdę któregoś popołudnia (po 16). rozmawiałem z Bartkiem i będzie to raczej sponton niż zaplanowane na kilka dni wcześniej spotkanie, tak więc proszę śledzić wątek

pzdr
  
 
czesc jak zwykle sprawy sie przeciagaja wszystko pod gorke ale moze wyjade przed moim wyjazdem na polskie drogi moim bombowcem...

dam znac co i jak....
  
 
17 sierpnia na torze w lublinie odbedzie sie mini max, chetnych zapraszam , zbiorka startujacych 15.30.

W koncu znalazlem jakas fotke senia na torze.
Wolne przejazdy i zdzieranie opon


[ wiadomość edytowana przez: -kudlaty- dnia 2008-08-14 11:55:05 ]
  
 
kurczę, szkoda, że nie 3 dni później, będę miał wówczas mój nowy sprzęt foto z ultra tele obiektywem, świetna okazja do testów. Może uda mi się podjechać. Tym razem jak wiem wcześniej mogę sobie jakoś poukładać plany


a teraz z innej beczki:
Lubelski Zlot OKP
30 sierpnia 2008r. godzina 16:00
kościół pw. św. Agnieszki

ul. Kalinowszczyzna 62 (vis a vis z salonem Peugeot'a Andrzej Kita) MAPKA Z LOKALIZACJĄ

liczę na wysoką frekwencję.

Przewidywane atrakcje - wymiana obrączek i kilka obietnic pomiędzy mną a Agatą
Z atrakcji bardziej motoryzacyjnych - przejazd rozdziewiczający znanego nam wszystkim co najmniej ze słyszenia REKORDA by BartekFurdal (dzięki Bartek raz jeszcze )

EDIT: niestety moje plany to nie wszystko, istnieje jeszcze coś takiego jak siła wyższa

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2008-08-15 14:58:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2008-08-17 13:53:31 ]
  
 
OKP Lublin jeszcze żyje?
  
 
Jesli ktos by mial ochote
KLIK
...ja mam
  
 
Oczywiście, że żyjemy Dawno nie piłem piwka w waszym towarzystwie. Trzeba coś zorganizować w październiku. Zvierzak cały czas pamiętam o browarku pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-09-23 10:30:37, -kudlaty- pisze:
Jesli ktos by mial ochote KLIK ...ja mam



Podjechałbym, ale będę się poprawiał po weselu.
Co do spociku, to gdzie i kiedy? Jestem chętny.

Podrowionka


[ wiadomość edytowana przez: AdaskoManta dnia 2008-09-24 18:59:33 ]