LUBELSKIE ----------------- SPOTKANIA OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Steve na razie to jesteś chyba tylko sympatykiem, bo statusu nowego to jeszcze nie masz. Poczytaj dokładnie
  
 
witam

jestem swiezo upieczonym posiadaczem kadetta gsi
mieszkam w lublinie i chetnie bym przyjechal kiedys na takie spotkanie (jesli tylko bede mial czas no i troche kasy) .

jakby sie dzialo cos ciekawego to dajcie znac

pozdro
  
 
Powitać w naszym skromnym jeszcze gronie. Jak coś będzie się działo z pewnością będziesz o tym wiedział. Planujemy spocik na styczeń, troszką śniegu i pomykamy. Na razie z tego co wiem, to będzie to nasz wspólny pierwszy konkretny spocik. Na razie spotkałem się tylko ze scoodiem (pozdro) i z Czenko (ukłony), ale chcemy to właśnie zmienić. Ciesze się że chcesz się przyłączyć. Zaglądaj na forum lubelskie i udzielaj się, a na pewno coś się wykombinuje
  
 
czesc - gronholm. widze ze wolniak juz cie przywital w imieniu nas lubelakow no i w zasadzie powiedzial wszystko na temat spotkan. nic dodac nic ujac.

PS. szlag mnie trafia bez netu w domu
  
 
z okazji swiat rodzice pozwolili mi wejsc do netu na godzinke (modem). zagladam na forum i szukam i szukam. no i znalazlem LUBLIN - a tu nic nowego :/
  
 
A dziwisz się??? Ciebie nie ma, to mam sam do siebie gadać?
  
 
A co tu gadac ?? wieszosc spraw omawiana jest na głównym forum. tutaj powinno sie omawac spotkania i zloty a narazie takowych niema.
  
 
no w sumie zgadza sie wszystko. wiec ja sie wypowiem na temat terminow w styczniu kiedy mogloby mi cos pasowac.

pierwszy weekend stycznia (1-4) odpada bo ja jestem w gorlicach.

w ktoras z sobot (10, 17,24) bede mial kolosa do ktorego bede musial sie przygotowac, szczegoly podam juz w nowym roku bo powinienem wtedy znac dokladna date.

pasuje mi w zasadzie kazda niedziela (11,18,25) o kazdej godzinie.
tak samo jak z niedzielami jest tez z piatkami (9,16,23).

wiec ja sie jako tako okreslilem. nie podaje teraz dokladnie kiedy mi pasue bo ktos powie ze on nie moze i kropka i go nie bedzie. ja moge w te dni (no jeszcze ten kolos i wszystko bedzie jasne).

na tygodniu odpada bo mam zajecia (studiuje dziennie).

prosze sie okreslac jakos bo wiadomo ze nie wszystkim mozna powiedziec dzien wczesniej ze jest spotkanie. np czenko musi wiedziec z min. tygodniowym wyprzedzeniem.


pozdruffka
  
 
No to ja mówię tak:
Zjazd mam 2/3 i 23/24. Tu tez pewnie bede miał kolosy. Doweim się więcej po zjeżdzie na początku stycznia. Najlepiej by mi właśnie pasowało "spotować" przy zjeździe. Po przeczytaniu spotu Scoodiego odpadają soboty, więc namawiałbym na piątek 23. Chyba że któraś z niedziel.
  
 
No widzisz Scoodie, nie ma z kim gadać
  
 
Pisze posta na prośbę scoodiego.
Chopak kolosa ma w tą sobotę, więc pasują mu na zlocik dwa następne weekendy, tj. 16-18 i 23-25 stycznia. Mi najbardziej pasuje 23 lub 24, a nawet chyba chętniej 24.
Ale coś się chopaki obijacie, nikt nic pisać nie chce!!!
  
 
To na mnie nie liczcie ja 24 mam studniówke
  
 
Cytat:
Pisze posta na prośbę scoodiego



bardzo dziekuje ci wolniak za wystawienie posta. nie moglem sam tego zrobic gdyz nie mialem dostepu do netu.

troche sie zmienilo od wczoraj i informuje ze na 80% 22 sty (czwartek) wyjezdzam na narty i wracam 24 sty (sobota) w nocy. 25 sty (niedziela) nie pasuje bo 26 i 27 mam w sumie 3 kolosy .

proponuje wiec ktorys z dni 16/17/18 (pt/sb/nd).

poza tym informuje takze ze 28 sty zaczyna mi sie sesja i mam p**bane na uczelni.

  
 
wolniak rozumiem ze 24 ci pasuje bo to ostatni dzien jak masz zjazd i akurat bedziesz w lublinie, ale moze dal bys rade przyjechac tydzien wczesniej, hmm??

chlopaki piszcie co i jak kto moze i zastanowcie sie dobrze przy tym. chyba nie tylko mi zalezy na tym spocie?!? piszcie kto moze a kto nie moze przyjechac 16-18 sty lub [B]23-25 sty[B]. tam gdzie bedzie wiecej chetnych to wtedy zrobimy spot albo zastanowimy sie nad lutym. tylko ze czuje ze jak tak bedziemy przekladac i przekladac to nas 2010 rok zastanie i bedziemy wtedy latac a nie jezdzic (zartuje)

PISZCIE!!!!! bo pozniej sie okarze ze np wolniak przyjedzie, poslizga sie sam 15 minut i pojedzie bo nikogo poza nim nie bedzie.

OKRESLCIE SIE KIEDY KTO MOZE A KIEDY NIE MOZE I BEDZIE JASNOSC!! PLISS!!
  
 
wolniak rozumiem ze 24 ci pasuje bo to ostatni dzien jak masz zjazd i akurat bedziesz w lublinie, ale moze dal bys rade przyjechac tydzien wczesniej, hmm??

chlopaki piszcie co i jak kto moze i zastanowcie sie dobrze przy tym. chyba nie tylko mi zalezy na tym spocie?!? piszcie kto moze a kto nie moze przyjechac 16-18 sty lub 23-25 sty. tam gdzie bedzie wiecej chetnych to wtedy zrobimy spot albo zastanowimy sie nad lutym. tylko ze czuje ze jak tak bedziemy przekladac i przekladac to nas 2010 rok zastanie i bedziemy wtedy latac a nie jezdzic (zartuje)

PISZCIE!!!!! bo pozniej sie okarze ze np wolniak przyjedzie, poslizga sie sam 15 minut i pojedzie bo nikogo poza nim nie bedzie.

OKRESLCIE SIE KIEDY KTO MOZE A KIEDY NIE MOZE I BEDZIE JASNOSC!! PLISS!!
  
 
w imieniu ludzi z ktorymi rozmawialem

steve - 18 lub 25

shaq - 18.

czenko - 18 lub 25 ale moze cos sie zmieni

wolniak - 25

ja - 18


MIEJSCE - ZALEW ZEMBORZYCKI - PARKING NA MARINIE LUB TEN KWADRATOWY

jak ktos nie moze przyjechac samochodem to moge kogos zlapac do siebie - zaden problem

mozemy sie spotkac gdzies w miescie i razem podjechac nad zalew - to tez nie problem
  
 
jak juz wspomnial scoodie ja sie pisze na ta date chyba ze jakis straszny niewypal ale sadze ze raczej niemozliwe
  
 
Mi już żeby lepiej się do Was dostosować bardziej pasuje 18, bo i tak i tak nie mam studiów w tym i w tym dniu, wię c przychylając się do większości jestem w takim razie za 18 na 90%
  
 
wiec jesli chodzi o termin, 18 jest dobrym terminem ale nie bede obiecywał ze przyjade bo to nie jest zalezne odemnie. Jak tylko bede miał samochód w domu to napewno przyjade.
  
 
no to widze ze w zasadzie juz mozemy ustalic ze spocik jest 18 stycznia 2004 (niedziela).

nie sadze zeby wiecej chetnych sie znalazlo ale mam nadzieje ze sie myle.

ciesze sie bardzo ze wolniak jednak bedzie mogl podskoczyc do nas 18.

jesli cos jeszcze jest nie tak to piszcie, alarmujcie, przeciez chcemy sie zebrac w jak_najliczniejszej grupie. godzina spotkania tez jest do obgadania i kazdy moze cos na ten temat powiedziec. nie pasujek komus np 6 pm. (przyklad) to niech pisze ze woli o 7pm. bedziemy dzialac i dyskutowac. po to jest forum i gg i komorki zeby sie dogadac .

ja proponuje godzine 18.00

pzdr 4 all