Zlocik na Śląsku czas zakończyć sezon.! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dawno mnie tu nie było, ale widzę co macie ochotę na zlota - tylko co to znaczy "za wczesnie 24 października" ?
Wolita siem ślizgać po lodzie czy jeszcze dziwować piękną polską jesienią ?
Jak dowali mrozem i sypnie śniegiem to widzę, jak się ochoczo zbieramy na naszym "ulubionym" parkingu, z "ulubioną" babą w tle - kto był, ten wie co za baba
Oczywiście na pażdziernik i tak już za późno, ale pierwszy łikend listopada, czyli 6 lub 7 chyba już spasi większości, co nie ?
  
 
Cytat:
2004-10-22 23:37:04, Kiniusia pisze:
Hej Ślunzuki, a coś ci wy tacy samolubni? Hęęęę??!!!!! A możeby tak zlot międzywojewódzki poczynić, by sezon letni zakończyć. Małopolska by się podłączyła, ale 24 to nieco za wcześniej.



Pierwsza czerowna kartka - dla Kiniusi za rozbicie zlotu sląskiego !! my nie samoluby tylko wy nieogarnięci i niezorganizowani bo 24h na dojechanie z Kraka to chyba wystarczajaco !!!.
24 pażdziernika to wczesnie bo za miesiąc bedzie pierwszy zlot zimowy / kupilem nowe zimowki w nawiasie mówiąc /

Pozdrawiam

Raffsa

P.S. Czekam na odpowiedz kraka bo slunsk był już tam 2 razy !!
  
 
No to jak spotykamy sie w niedziele .... jest sliczna pogoda ciepło tak już się może niepowtórzyć. jutro do 12:00 czekam na odpowiedzi jeśli uzbiera sie 5 furek to jedziem na lotnisko.!


B]zlot godzina 14:00 później niema sensu bo szybko się ciemno robi.![[/B]
  
 
Już czuję "kłopota"...mimo optymistycznej prognozy pogody...prognoza obecności Klubowiczów jest zdecydowanie gorsza
Rafał nie dojedzie bo za wcześnie, Czarek też ma problem bo sie mu wózek "sypnął" nieco, Heniu myśli trzeźwo...więc 06 listopada, Kraków potrzebuje więcej niż 48 godzin na dojazd więc...też 06 listopada, "Tychy" bawią się w pająki .....itd itp...czyli....przełóżmy to spotkanko na 6 listopada
  
 
Cytat:
2004-10-23 23:27:00, bogdan1 pisze:
Już czuję "kłopota"...mimo optymistycznej prognozy pogody...prognoza obecności Klubowiczów jest zdecydowanie gorsza Rafał nie dojedzie bo za wcześnie, Czarek też ma problem bo sie mu wózek "sypnął" nieco, Heniu myśli trzeźwo...więc 06 listopada, Kraków potrzebuje więcej niż 48 godzin na dojazd więc...też 06 listopada, "Tychy" bawią się w pająki .....itd itp...czyli....przełóżmy to spotkanko na 6 listopada



Bardzo rozsądna propozycja !!!! przynajmniej wszyscy będą mieli czas wpisać to w grafik
  
 
6 listopad odpada.. mam uczelnie i niestety nie moge sie urwac z zajec... dzisiaj spoko.. moge sie zjawic moim przecinakiem.. co prawda w nienajlepszej kondycjii ale dojade
  
 
jest 11:00 i mamy jednego uczestnika ...hhhhmmm nio kiepsko to dzisiaj widze ...

dobra w takim razie do 6 listopada.!
  
 
Witam wszystkich!!
Mam prośbe tylko nie 6 listopad nie tylko nie ten dzień ( po pierwsze mam szkołe a po 2 mam urodziny ) ja i tata z chęcią się wstawimy ba zlot ale nie 6 listopad błagam 7 może być jak najbardziej!
Błagam przemyślcie moją i taty prośbe

Pozdro Angela
  
 
Spróbujmy tak:

Uwaga!...Planowany Zlot Śląsko-Małopolski- ?? /Esperowicze wszystkich Krain łączcie się! / 07 listopada 2004r. Katowice -Muchowiec - duży parking przy lotnisku- ok.godziny 15.00 ??

Prosimy o wypowiedzi i opinie dot. tej propozycji
Dziękujemy Pozdrawiamy!
Bogdan1&Beata1
  
 
7 listopad o tak
pasi nam na 100%
pozdrawiam
  
 
Krakuska Kiniusia zgłasza gotowość na zlot na 7 listopada.


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2004-10-24 20:45:52 ]
  
 
Niestety mnie nie bedzie... uczelnia cały weekend.. wiec odpadam.. Życze mile zabawy...
  
 
Cytat:
2004-10-24 21:05:20, Czarek_Rej pisze:
Niestety mnie nie bedzie... uczelnia cały weekend.. wiec odpadam.. Życze mile zabawy...


O qrwa jego była mać!!...przecie Moje Szczęście też ma w weekendy zajęcia !!...i tera z wrażenia nie zapytałem czy szanowana Pani studentka ma free czas 07.11 ??...Upssss!!
Muszę jakoś dyplomatycznie i delikutaśnie się doinformować bo inaczej mam wpier..l .
Ale oczywista 07.11 bez zmian!
  
 
Na dzień dzisiajszy Będe.!
  
 
Hm... no to może wypada się pokazać, skoro to zakończenie sezonu...

A może przyjechać wraz ze mną "ktoś" - nie jest on członkiem naszego Klubu i nie jeździ Esperakiem, ale jeśli mu będzie wolno, to przyjedzie

Tak więc będę ja:






oraz mój brachol:


  
 
BOGDAN BĘDZIE OK. Kamila tez ma szkole w ten wekend ale jak kochają to coś wykombinują ))).

Żeby być na zlocie !!!

Jestem na TAK !!! / możecie wpisać mnie na listę /

Raffsa

P.S. Kamila ma szkołe do 15 w katowicach więc mogę się spóżnić !!!
  
 
Tak, Tak, Panowie Bogdan1 i Raffsa kombinujcie coby się na zlocie pokazać
  
 
Cytat:
2004-10-24 14:21:09, Andzia54495 pisze:
a po 2 mam urodziny ...
Pozdro Angela



To tak ja moja córa również 6 lustopada na urodziny.
  
 
To jak proszę Państwa ??
Moze przyjechać "czarna owca" w postaci NIE-ESPERA ??
Brachol już się zaczął ze swa panną ustawiać na 7-go listopada

PS.
Skladamy Najlepsze Zyczenia Urodzinowe Wszystkim Ktorzy mają swoje swieto 6 listopada !


[ wiadomość edytowana przez: Mihty dnia 2004-10-26 23:22:16 ]
  
 
Cytat:
2004-10-26 23:19:10, Mihty pisze:
To jak proszę Państwa ?? Moze przyjechać "czarna owca" w postaci NIE-ESPERA ?? Brachol już się zaczął ze swa panną ustawiać na 7-go listopada ...."


Ty się głupio nie pytaj tylko przygotuj brata psychicznie!!...Czarna owca" powiadasz?? ...hmmm.....przecie jakby tak zrobić listę co niektórych naszych Kolegów i wykonać Wybiórczy Zlot Klubu Espero...to byłby Zlot Espero....bez Espero!!